Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
strunki
- Postovi: 81
- Pridružen/a: sri lip 16, 2010 9:18 pm
- Lokacija: Zaprešić
Post
Postao/la strunki » sub tra 01, 2017 2:50 pm
Pozdrav ekipa

Sviježe iskopani rizomi, sorta Fuggles.
Pakiram u vrečice sa vlažnom zemljom i šaljem poštom.
Ponude u inbox, 25kn komad
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Kad zagorca pitaš kaj mu je kljet, mam ti bu rekel to celi je svet...
-
Tuff Gong
- Postovi: 381
- Pridružen/a: pet srp 17, 2015 11:01 am
- Lokacija: Novi Zagreb
Post
Postao/la Tuff Gong » sub tra 01, 2017 8:52 pm
-
dacho
- Postovi: 9
- Pridružen/a: sri vel 10, 2016 1:33 pm
- Lokacija: Buzet
Post
Postao/la dacho » sri tra 12, 2017 1:21 pm
Rizomi stigli nakon par dana i u super su stanju.
Zahvaljujem
-
strunki
- Postovi: 81
- Pridružen/a: sri lip 16, 2010 9:18 pm
- Lokacija: Zaprešić
Post
Postao/la strunki » uto tra 03, 2018 10:46 pm
Rizomi Fuggles-a opet u ponudi

Kad zagorca pitaš kaj mu je kljet, mam ti bu rekel to celi je svet...
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » uto tra 03, 2018 11:40 pm
Moja preporuka tko god razmislja o rizomima. Dobio sam ih u vrhunskom stanju. Primaju se bez problema. Preporucam uvijete u poluzaklonu s puno vode (ispod krova negdje). u takvim uvijetima rastu kao blesavi vec prvu godinu.
A i sorti jako odgovara nase podneblje (dok se zaljeva dobro).

-
Vjeko
- Postovi: 808
- Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
- Lokacija: Zg<->Pž
Post
Postao/la Vjeko » sri tra 04, 2018 12:26 am
Evo i moje iskustvo- uzeo sam nekoliko (7) rizoma od strunkija i svi su se primili bez ikakvog problema na raznim dijelovima dvorista, a vec prvu godinu imao sam s njih parsto (cca 200-300, vise se ne sjecam tocno al ima slika) grama susenog hmelja
Druge godine oko pola kile...
raste fuggles kod nas ko blesav!
kakva UK sorta kakvi bakaraci pa taj se spasio sto smo ga vratili iz onih kisurina natrag u nase podneblje

-
strunki
- Postovi: 81
- Pridružen/a: sri lip 16, 2010 9:18 pm
- Lokacija: Zaprešić
Post
Postao/la strunki » sri tra 04, 2018 8:05 pm
Da fuggle je prilicno zahvalna sorta.
Drago mi je da ste zadovoljni.

Kad zagorca pitaš kaj mu je kljet, mam ti bu rekel to celi je svet...
-
Toca
- Postovi: 72
- Pridružen/a: pon ruj 14, 2015 7:28 pm
- Lokacija: Vinkovci
Post
Postao/la Toca » sri svi 02, 2018 9:47 pm
Ima li još koji rizom fugglesa? Sve se nešto dvoumim, pa dok još ima vremena, da zabodem dva,tri.
-
AlkoholUnited
- Postovi: 426
- Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la AlkoholUnited » čet svi 03, 2018 8:05 am
Toca je napisao/la: ↑sri svi 02, 2018 9:47 pm
Ima li još koji rizom fugglesa? Sve se nešto dvoumim, pa dok još ima vremena, da zabodem dva,tri.
ako te put navede u djakovo ja imam fuggle u kalicima prije neki dan izvuko sa korijenom i presadio..
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..
-
Toca
- Postovi: 72
- Pridružen/a: pon ruj 14, 2015 7:28 pm
- Lokacija: Vinkovci
Post
Postao/la Toca » čet svi 03, 2018 10:53 am
E, tenks, mozda i bude skoro!
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet svi 03, 2018 12:37 pm
Vec si trebao posadit prije mjesec dana. Probaj si to skoro organizirat kao danas-sutra

-
Toples
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
- Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
-
Kontakt:
Post
Postao/la Toples » čet svi 03, 2018 1:43 pm
ja sam nešto čituckao oko toga isto nedavno pa da izerećem jednu misao: nije da je problem da se neće primit nego urod ove godine možeš zaboraviti ako sadiš tek sada
save a tree - drink beer
-
kajser
- Postovi: 243
- Pridružen/a: pet sij 18, 2013 10:57 am
- Lokacija: Zagreb/Pula
Post
Postao/la kajser » čet svi 03, 2018 4:17 pm
ako provedu 10+ dana u posti, hoce li im to pomoci da narastu veci i bolji ili ce se ulijeniti i pobirokratiti samo?
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet svi 03, 2018 4:28 pm
Ako ih ostavis do jeseni u posti mozes direkt otvorit paket i ubacit u wet hop.

-
Toca
- Postovi: 72
- Pridružen/a: pon ruj 14, 2015 7:28 pm
- Lokacija: Vinkovci
Post
Postao/la Toca » pon svi 07, 2018 11:13 am
AlkoholUnited je napisao/la: ↑čet svi 03, 2018 8:05 am
ako te put navede u djakovo ja imam fuggle u kalicima prije neki dan izvuko sa korijenom i presadio..
E, imaš PM. Nes sam iskombinirao..