Pivomanija.com

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Biste li objavili recept na pivomaniji?

Da
32
67%
Ne
2
4%
Kroz koji mjesec ako zaživi
9
19%
Ne kužim poantu pivomanije
5
10%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Post Postao/la sharkyboy » sri svi 11, 2016 11:14 pm

DSV je napisao/la:
sharkyboy je napisao/la:
ja posto sam te struke mozda nisam relevantan po mišljenju ....
Da pogodim...

... nejde..
...aaaargh..
...nemogu.

Jbt koje si struke :?:

al dobro zboriš
mag.ing.inf.com.teh
ilitiga magistar inženjer informacijske i komunikacijske tehnologije

uglavnom drkanje po kompovima mi nije strano pa sam zato to napisal... nhf to everyone
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Poljo » čet svi 12, 2016 12:38 pm

sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac ;) :twisted: :zivjeli:
slika

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 1:17 pm

@sharky to je to, pregledne recpture su bit.

Neki su se javili vec za unos recepata da vidimo kako se stvar ponaša u praksi. Volio bih da vas se još javi. Ja vam odobrim pristup, probajte unjeti koji recept i javite feedback kako vam se čini. Za prvih par odlučili smo dati i koju majicu kad se otisnu iduci tjedan :)

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Post Postao/la sharkyboy » čet svi 12, 2016 1:56 pm

Poljo je napisao/la:
sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac ;) :twisted: :zivjeli:
a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki zemrisov/zprov podanik? :P
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

handinho
Postovi: 237
Pridružen/a: sri svi 08, 2013 12:30 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la handinho » čet svi 12, 2016 3:27 pm

sharkyboy je napisao/la:
Poljo je napisao/la:
sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac ;) :twisted: :zivjeli:
a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki zemrisov/zprov podanik? :P
Ak imaš nekih problema momak slobodno se javi meni i mojim bradatim prijateljicama... :lol:

Da se vratimo na temu, bilo bi super kad bi recepti po stilu mogli sortirati prema broju ljudi koji su ga dodali u favorite.
Ili da dodate zvijezdu pa onda korisnici označe zvijezdu ako im se sviđa recept i po tome se sortira, a favoriti služe za memoriranje manjeg broja zanimljivih recepata.
Također, opcija da komentator može označiti da je skuhao batch po tom receptu.

I po meni ne trebaju ovi tekstovi ispod ikona za mreže ("Tvitni",...).

Avatar
sharkyboy
Postovi: 430
Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
Lokacija: Zagreb/Centar

Post Postao/la sharkyboy » čet svi 12, 2016 3:47 pm

mali offtopic al prije neg eskivira u nest vece...

nhf svoj ferovskoj braci...nikog nisam imal namjeru uvredit...svi smo mi feroFci jel :D
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili

handinho
Postovi: 237
Pridružen/a: sri svi 08, 2013 12:30 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la handinho » čet svi 12, 2016 6:00 pm

Ma šalim se, drago mi je da nas ima...

Btw koje tehnologije koristite za ovaj sajt?

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:18 pm

Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.

Avatar
Toples
Postovi: 2020
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » čet svi 12, 2016 6:19 pm

Tvrdy je napisao/la:Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.
e lako je tako :lol:
save a tree - drink beer

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:21 pm

handinho je napisao/la:
sharkyboy je napisao/la:
Poljo je napisao/la:
sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac ;) :twisted: :zivjeli:
a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki zemrisov/zprov podanik? :P
Ak imaš nekih problema momak slobodno se javi meni i mojim bradatim prijateljicama... :lol:

Da se vratimo na temu, bilo bi super kad bi recepti po stilu mogli sortirati prema broju ljudi koji su ga dodali u favorite.
Ili da dodate zvijezdu pa onda korisnici označe zvijezdu ako im se sviđa recept i po tome se sortira, a favoriti služe za memoriranje manjeg broja zanimljivih recepata.
Također, opcija da komentator može označiti da je skuhao batch po tom receptu.

I po meni ne trebaju ovi tekstovi ispod ikona za mreže ("Tvitni",...).
thnx za komentar. Ovaj dio za dijeljenje na društvenim mrežama je tu da olakša ako netko želi podijeliti svoj recept na jednostavan način. Što se tiče "popularnosti" recepta, nije loša ideja. Moram sam ovidjeti koliko bi nam to vremena oduzelo. U prvoj verziji s kojom idemo van mislim da neće biti, ali bilježim svakako!

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:23 pm

Toples je napisao/la:
Tvrdy je napisao/la:Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.
e lako je tako :lol:
:)

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 8:06 pm

Evo jedan APA primjer od munje sa foruma.

slika

Avatar
DSV
Postovi: 164
Pridružen/a: čet vel 20, 2014 6:01 pm
Lokacija: Dubrava

Post Postao/la DSV » čet svi 12, 2016 11:07 pm

Moje primjedbe:
1. di je autocomplete? kom treba taki sajt bez ajaksa itd... pravi ferofci bi odma stavili autocomplete
2. slika nije preko cijele stranice
4. nema autocomplete
3. slika je premala
Kad san pijan svi vide a kad san žedan nevidi niko

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la *igor* » pet svi 13, 2016 8:52 am

Jeste razmišljali da pojmove tipa završna gustoća i slične stavite i na engleskom?

Svi smo nekako naučeni gledati strane recepte tako da neće biti zabuna.

Ili tipa ztavit englesku kraticu u zagradu..

završna gustoća (FG)

Tvrdy
Postovi: 12
Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am

Post Postao/la Tvrdy » pet svi 13, 2016 9:28 am

@DSV autocomplete ima i radi super ;) nismo ferovci

@igor pa desno gore pise zavrsna gustoca (fg)

Odgovori