... boca ili bačva pitanje je sad
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » uto vel 12, 2013 5:36 pm
Nakon pjeskarenja obavezno dolazi neka vrsta zaštite metala ..
Bojanje ,cinčanje ,metalizacja itd.
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.
-
mali badem
- Postovi: 3311
- Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
- Lokacija: zagreb-južni
Post
Postao/la mali badem » uto vel 12, 2013 7:15 pm
Alivio je napisao/la:Nakon pjeskarenja obavezno dolazi neka vrsta zaštite metala ..
Bojanje ,cinčanje ,metalizacja itd.
imaš praf, nakon vodenog pjeskarenja treba što prije nanesti fosfatnu zaštitu ( ak se ne varam ili loše sjećam ) , ali i suho bi trebalo zaštitu !
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » sri vel 13, 2013 9:28 am
naravno !!
ovo je suho pjeskarenje (kvarcni pjesak) i ako ga nakon toga diras prstima a ne zaštitis nekim primerom ili temeljnom pocne hrđati jako brzo.
ja sam prešpricao sa bojom sa efektom zato ima odsjaj kao željezni
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
Don Genovese
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
- Lokacija: Kutina
Post
Postao/la Don Genovese » sri vel 13, 2013 12:01 pm
isvara je napisao/la:naravno !!
ovo je suho pjeskarenje (kvarcni pjesak) i ako ga nakon toga diras prstima a ne zaštitis nekim primerom ili temeljnom pocne hrđati jako brzo.
ja sam prešpricao sa bojom sa efektom zato ima odsjaj kao željezni
Je li ta boja u stvari fosfatna zaštita o kojoj Mali Badem govori u postu prije tvoga?
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » sri vel 13, 2013 12:11 pm
da !!
u spreju !!
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
isvara
- Postovi: 2120
- Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
- Lokacija: pž
-
Kontakt:
Post
Postao/la isvara » sri vel 13, 2013 1:09 pm
Pivo teče bubrezi se liječe !
-
tante
- Postovi: 84
- Pridružen/a: pon tra 02, 2012 9:53 pm
- Lokacija: Orleans, Francuska / Vrbovec
Post
Postao/la tante » sub tra 06, 2013 3:55 pm
Da ne otvaram novu temu, iskoristit ću ovu...
Moram si nekako riješiti mlin za slad, pa gledam koje bi mi bilo best buj rješenje...
Vidim u lidlu mašinu za rezance za 150kn, da li mi se isplati to kupiti, narovašiti valjke i to je to?
-
Don Genovese
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
- Lokacija: Kutina
Post
Postao/la Don Genovese » sub tra 06, 2013 11:19 pm
U maloj nuždi samo. Ili ako naknadno misliš zadržati valjke pa komplet sve preradit'.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.
-
petro
- Postovi: 862
- Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la petro » ned tra 07, 2013 9:27 am
Mislim da je kolega Leut prodaval corona mill za 150 kn pa ga pitaj jel ima još koji jer ovi za rezance nisu neka sreća.Mene je služil 8-9 mjeseci,odradil je posel ali sam se napatil s tim i mislim da ti je bolje kupit u startu nekaj bolje i trajnije jer ćeš bacit lovu bezveze.
-
admin
- Site Admin
- Postovi: 1853
- Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la admin » ned tra 07, 2013 12:04 pm
Dobar mlin zlata vrijedi i radije probaj odmah pravu stvar uzeti.
-
tante
- Postovi: 84
- Pridružen/a: pon tra 02, 2012 9:53 pm
- Lokacija: Orleans, Francuska / Vrbovec
Post
Postao/la tante » ned tra 07, 2013 12:28 pm
A je li corona mill prava stvar ili ću i njega trabati mijenjati kroz neko vrijeme?
Izgleda da ću onda ipak morat povući starog za rukav da mi istokari valjke, pa ćemo napraviti makinu

-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » ned tra 07, 2013 12:44 pm
tante je napisao/la:A je li corona mill prava stvar ili ću i njega trabati mijenjati kroz neko vrijeme?
Izgleda da ću onda ipak morat povući starog za rukav da mi istokari valjke, pa ćemo napraviti makinu

Imaš staroga koji ti može istokariti? I još nemaš mlin?

Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
tante
- Postovi: 84
- Pridružen/a: pon tra 02, 2012 9:53 pm
- Lokacija: Orleans, Francuska / Vrbovec
Post
Postao/la tante » ned tra 07, 2013 12:53 pm
Da, znam...
Me već bi mi to istokarili da imam doma materijala.
Valjci bi trebali biti inox, jelda? Čelik ako ne pocinčam će hrđati, a ne bi baš htio imati cinčane valjke...
-
Ferdo
- Postovi: 2382
- Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am
Post
Postao/la Ferdo » ned tra 07, 2013 1:10 pm
Tko hoće, nađe način.Tko neće, nađe opravdanje.
Inoks valjci su poželjni, ali će i obični željezni raditi perfektno. Samo ćeš paziti na njih da ne zahrđaju. Mogu se brunirati.
Opusti se i nastavi kuhati pivo
-
Mario_A
- Postovi: 83
- Pridružen/a: pet tra 13, 2012 12:29 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Mario_A » pon tra 08, 2013 7:32 am
Tante, evo ti crteži mlina kojeg sam sebi crto i izradio, jedan mlin sam prodo grigor-u i bob-u. Veliš da ti je stari tokar.... šta se čeka ,isprintaj i radite!
Kod mene su valjci napravljeni od malo boljeg materijala , no hrđajući su. Lijevak je od pocinčanog a kućište ležaja i stranice od inoksa. Radi odlično. Valjci su dosada progutali stotinjak kg slada, nisu se zatupili i nisu nigdje dobili hrđu.
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtopic.php?t=3219
Bili gladni ili siti (na ovom forumu), svi VOLE PITI!