... razne, manje tehničke diskusije
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » sri svi 11, 2016 11:14 pm
DSV je napisao/la:sharkyboy je napisao/la:
ja posto sam te struke mozda nisam relevantan po mišljenju ....
Da pogodim...
... nejde..
...aaaargh..
...nemogu.
Jbt koje si struke
al dobro zboriš
mag.ing.inf.com.teh
ilitiga magistar inženjer informacijske i komunikacijske tehnologije
uglavnom drkanje po kompovima mi nije strano pa sam zato to napisal... nhf to everyone
bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet svi 12, 2016 12:38 pm
sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac

-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 1:17 pm
@sharky to je to, pregledne recpture su bit.
Neki su se javili vec za unos recepata da vidimo kako se stvar ponaša u praksi. Volio bih da vas se još javi. Ja vam odobrim pristup, probajte unjeti koji recept i javite feedback kako vam se čini. Za prvih par odlučili smo dati i koju majicu kad se otisnu iduci tjedan

-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » čet svi 12, 2016 1:56 pm
Poljo je napisao/la:sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac

a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki zemrisov/zprov podanik?

bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
handinho
- Postovi: 237
- Pridružen/a: sri svi 08, 2013 12:30 pm
- Lokacija: Sisak
Post
Postao/la handinho » čet svi 12, 2016 3:27 pm
sharkyboy je napisao/la:Poljo je napisao/la:sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac

a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki
zemrisov/zprov podanik?

Ak imaš nekih problema momak slobodno se javi meni i mojim bradatim prijateljicama...
Da se vratimo na temu, bilo bi super kad bi recepti po stilu mogli sortirati prema broju ljudi koji su ga dodali u favorite.
Ili da dodate zvijezdu pa onda korisnici označe zvijezdu ako im se sviđa recept i po tome se sortira, a favoriti služe za memoriranje manjeg broja zanimljivih recepata.
Također, opcija da komentator može označiti da je skuhao batch po tom receptu.
I po meni ne trebaju ovi tekstovi ispod ikona za mreže ("Tvitni",...).
-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » čet svi 12, 2016 3:47 pm
mali offtopic al prije neg eskivira u nest vece...
nhf svoj ferovskoj braci...nikog nisam imal namjeru uvredit...svi smo mi feroFci jel

bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
handinho
- Postovi: 237
- Pridružen/a: sri svi 08, 2013 12:30 pm
- Lokacija: Sisak
Post
Postao/la handinho » čet svi 12, 2016 6:00 pm
Ma šalim se, drago mi je da nas ima...
Btw koje tehnologije koristite za ovaj sajt?
-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:18 pm
Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.
-
Toples
- Postovi: 2020
- Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
- Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
-
Kontakt:
Post
Postao/la Toples » čet svi 12, 2016 6:19 pm
Tvrdy je napisao/la:Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.
e lako je tako

save a tree - drink beer
-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:21 pm
handinho je napisao/la:sharkyboy je napisao/la:Poljo je napisao/la:sharkyboy je napisao/la:mag.ing.inf.com.teh
ilitiga low level ferovac

a koji su onda high lvl? oO nisi valjda ti neki
zemrisov/zprov podanik?

Ak imaš nekih problema momak slobodno se javi meni i mojim bradatim prijateljicama...
Da se vratimo na temu, bilo bi super kad bi recepti po stilu mogli sortirati prema broju ljudi koji su ga dodali u favorite.
Ili da dodate zvijezdu pa onda korisnici označe zvijezdu ako im se sviđa recept i po tome se sortira, a favoriti služe za memoriranje manjeg broja zanimljivih recepata.
Također, opcija da komentator može označiti da je skuhao batch po tom receptu.
I po meni ne trebaju ovi tekstovi ispod ikona za mreže ("Tvitni",...).
thnx za komentar. Ovaj dio za dijeljenje na društvenim mrežama je tu da olakša ako netko želi podijeliti svoj recept na jednostavan način. Što se tiče "popularnosti" recepta, nije loša ideja. Moram sam ovidjeti koliko bi nam to vremena oduzelo. U prvoj verziji s kojom idemo van mislim da neće biti, ali bilježim svakako!
-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 6:23 pm
Toples je napisao/la:Tvrdy je napisao/la:Koristimo wp + jedan template koji sadrže podosta elemeata koje trebamo, ostalo smo iz temelja mijenjali, dodavali i slično.
e lako je tako


-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » čet svi 12, 2016 8:06 pm
Evo jedan APA primjer od munje sa foruma.

-
DSV
- Postovi: 164
- Pridružen/a: čet vel 20, 2014 6:01 pm
- Lokacija: Dubrava
Post
Postao/la DSV » čet svi 12, 2016 11:07 pm
Moje primjedbe:
1. di je autocomplete? kom treba taki sajt bez ajaksa itd... pravi ferofci bi odma stavili autocomplete
2. slika nije preko cijele stranice
4. nema autocomplete
3. slika je premala
Kad san pijan svi vide a kad san žedan nevidi niko
-
*igor*
- Postovi: 212
- Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la *igor* » pet svi 13, 2016 8:52 am
Jeste razmišljali da pojmove tipa završna gustoća i slične stavite i na engleskom?
Svi smo nekako naučeni gledati strane recepte tako da neće biti zabuna.
Ili tipa ztavit englesku kraticu u zagradu..
završna gustoća (FG)
-
Tvrdy
- Postovi: 12
- Pridružen/a: čet tra 28, 2016 10:41 am
Post
Postao/la Tvrdy » pet svi 13, 2016 9:28 am
@DSV autocomplete ima i radi super

nismo ferovci
@igor pa desno gore pise zavrsna gustoca (fg)