Mutno pivo? Nema mjehurića?

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

tomekslonek
Postovi: 7
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 11:17 am

Mutno pivo? Nema mjehurića?

Post Postao/la tomekslonek » ned lip 14, 2015 11:54 am

Pozdrav svima, novi sam na Forumu i novi sam u kućnom pivarenju...

Do sada sam skuhao pet šarži i moram reći da sam zadovoljan rezultatom, no ima neželjenih pojava. Naime, neke šarže su mi gotovo negazirane, a neke su fino gazirane ali mutne. Okus je besprijekoran, nema neželjenih okusa i mirisa, a kako više volim suho pivo, malo ga duže ostavljam u fermentoru.

Sad problem, neke šarže su mi ispale dobro, lijepo gazirane i bistre, neke su mutnjikave i dobro gazirane, a neke opet bistre i gotovo bez mjehurića. Moram napomenuti da se cijelo vrijeme pridržavam istih principa, koristim dekstrozu u propisanim količinama koju izravno dodajem boce, u istoj dozi za svaku šaržu. Fermentacija traje dva tjedna, a boce su mi na odležavanju također dva tjedna. Nažalost, kao početnik još nemam instrumenata kojima ću izmjeriti količinu ekstrakta i alkohola. U čemu bi mogao biti problem?

Unaprijed hvala na odgovorima!
Save the Earth! It's only planet with beer.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned lip 14, 2015 1:25 pm

u miljon stvari...

ako si koristio različite kvasce, onda je sve više-manje jasno jer neki budu ostali u pivi dulje pa bude mutnija, također neki brže/sporije gaziraju pivo (treba im od 3 dana pa i do 5 tjedana)
save a tree - drink beer

tomekslonek
Postovi: 7
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 11:17 am

Post Postao/la tomekslonek » ned lip 14, 2015 1:56 pm

Toples je napisao/la:u miljon stvari...

ako si koristio različite kvasce, onda je sve više-manje jasno jer neki budu ostali u pivi dulje pa bude mutnija, također neki brže/sporije gaziraju pivo (treba im od 3 dana pa i do 5 tjedana)
Kvasac koji koristim je Safeale S-4. Vrlo pouzdan i potentan kvasac. Dovoljna je količina 1/4 paketića na 12 l sladovine koliko kuham po šarži. Prva faza vrenja zna, doduše, biti burna, ali rezultat je fino i dobro pitvo. Koristim swing top boce s trajnim brtvama. Može li u njima biti problem? Razgovarao sam s drugim kućnim pivarima koji ih također koriste i koliko sam shvatio, nisu s njima imali problema. Možda bih trebao biti strpliviji kod odležavanja? Koliko bi Porter trebao odležati? Moguće je da dva tjedna nije dovoljno.
Save the Earth! It's only planet with beer.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned lip 14, 2015 2:04 pm


tomekslonek
Postovi: 7
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 11:17 am

Post Postao/la tomekslonek » ned lip 14, 2015 3:07 pm

mali badem je napisao/la:http://homebrew.stackexchange.com/quest ... ss-in-beer

probaj ovako.....
Heh ovo je bilo vrlo korisno. 😁 Imajući u vidu da je mlado pivo u svim slučajevima bilo bistro, iz gore navedenog izvora, zaključak je da treba duže odležavati, po mogućnosti na hladnijem mjestu nego što je to bilo do sada. Strpljenja, strpljenja... Hvala na korisnim savjetima.
Save the Earth! It's only planet with beer.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned lip 14, 2015 4:30 pm

probal nabavit irske mahovine, to će ti biti najjednostavnije rješenje za prvu ruku
save a tree - drink beer

Avatar
Jim
Postovi: 174
Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Jim » ned lip 14, 2015 6:17 pm

Ovo isto jako pomaže za bistrinu piva
http://www.homebrewingstoredirectory.co ... hing-beer/

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » ned lip 14, 2015 7:56 pm

1/4 paketića ti nije dosta za 12L sladovine !!! ali to nije uzrok mutnoći.. i ne dobivaš suhlje pivo dužim ostavljanjem na fermentaciji nego načinom ukomljavanja... cold crash i vrijeme su mama i tata bistrog piva a bratići su svi opstali načini..
in fermantation we trust

Avatar
sergio
Postovi: 261
Pridružen/a: sub lip 01, 2013 8:39 am
Lokacija: Zagreb - Sesvete
Kontakt:

Post Postao/la sergio » ned lip 14, 2015 9:08 pm

kakva 1/4 paketića za 12l ... pa tko ti je to rekao ????

irska mahovina nije "najjednostavnije rješenje za prvu ruku" nego jako dobro rješenje!!!! uz jako i dobro iskuhavanje (iliti rolling boil) vrhunsko rješenje .....

i da zadnje i najnevjerovatnije tko god ti je to pojasnio ... suhuću piva u NE dobivaš s vremenom !!!!! ajmo malo proućit osnove ukomljavanja i srodnih stvari ...

preporučam čitanje stručnije literature ili barem tvrničkih/tehnosloških uputa prilikom korištenja kvasca i ostalih sirovina (piše na svakom "paketiću") ... osnove ukomljavanja i mljevenje slada ... itd.
...........................................................................................
Ne vjeruj ženi koja laže i čovjeku koji ne pije !
...........................................................................................

Businessman
Postovi: 154
Pridružen/a: pon pro 08, 2014 8:31 pm
Lokacija: Fericanci

Post Postao/la Businessman » pon lip 15, 2015 1:30 pm

Što se tiće negaziranosti meni se jedanput dogodilo da mi je pola gajbi bilo gazirano a pola ne, bacio sam sumnju na čepove i na sto stvari a ustvari pravi razlog je bila temperatura, donje gajbe su bile na hladnijoj temp nego one gore... pa im je trebalo 15 dana duže da se gaziraju a ja pola piva bacio jer sam mislio da su čepovi popustili... svakako treba dat vremena pivu da sazori :)

tomekslonek
Postovi: 7
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 11:17 am

Post Postao/la tomekslonek » pon lip 15, 2015 4:24 pm

sergio je napisao/la:kakva 1/4 paketića za 12l ... pa tko ti je to rekao ????

irska mahovina nije "najjednostavnije rješenje za prvu ruku" nego jako dobro rješenje!!!! uz jako i dobro iskuhavanje (iliti rolling boil) vrhunsko rješenje .....

i da zadnje i najnevjerovatnije tko god ti je to pojasnio ... suhuću piva u NE dobivaš s vremenom !!!!! ajmo malo proućit osnove ukomljavanja i srodnih stvari ...

preporučam čitanje stručnije literature ili barem tvrničkih/tehnosloških uputa prilikom korištenja kvasca i ostalih sirovina (piše na svakom "paketiću") ... osnove ukomljavanja i mljevenje slada ... itd.
Dobro si me sad našamarao... 😀 Huh odakle da počnem...
Ovako, već sam spomenuo da sam imao burne fermentacije. U početku sam koristio preporučenu dozu kvasca, pa sam tu dozu malo smanjio, što mi je donijelo nešto mirniji proces uz pristojan rezultat. Nadalje, svjestan sam da je način ukomljavanja zapravo pravi način za dobivanje suhog piva, također se pridržavaju preporučenih temperatura kod spomenutog postupka, no već spomenuh da još nemam instrumente kojima bih precizno izmjerio svojstva sladovine pa radim naslijepo, a za svaki slučaj malo duže fermentira kako bi neprevrelih šećera ostalo što manje. I zadovoljan sam rezultatom. Pivo je suho, s malo više alkohola. Ne znam koliko točno, ali uši se zagriju već poslije prve čaše. 😀 Meni, kao totalnom početniku u prvom redu drago je što dosad nisam prolio ni jednu šaržu, sve su pive bile ukusne, neke doduše malo mutnjikave, neke bez mjehurića, ali ugodna okusa u svakom slučaju.
Save the Earth! It's only planet with beer.

don888
Postovi: 40
Pridružen/a: sri lis 29, 2014 10:03 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la don888 » pon lip 15, 2015 6:53 pm

Očigledno imaš underpitching ako ti fali mjehurića (C02).
Pretpostavljam da je premalo kvasca ostalo da razgradi šećere tj dekstrozu pa zato negaziranost odnosno zamućenost.

1 paketić kvasca na 48L pive NIJE dovoljan, pogotvo tvojom metodom a zapravo to je metoda nekakvog pogađanja :shock:

Kad već pogađaš, ja bi se rađe držao provjerenog recepta pa znaš otprilike gdje si...

No opet, možda se i ja varam :)

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pon lip 15, 2015 10:12 pm

Preburnu reakciju imao si vjerojatno jer si previsokom temperaturom fermentirao, ili ti se sve samo preburno dogodilo u "oku". Vrečica kvasca ... piše za koliko je, i na kojoj temp. Za manje burnu reakciju smanji samo temp. na npr. 18°C, za S-04, a ono što ti želiš vjerojatno je kvasac US-05, pa njega nabavi. Za lagere imaš još vremena, i nemaš još dovoljno opreme. Čim prije nabavi areometar i termometar. Napamet jako boli glava. I oba provjeri prije upotrebe nekom od "metoda", da ne bude opet nekoliko šarži pogrešaka.
Ne odustaj, jer je za odustajanje već kasno ... :)

Pive na vreće, i malo sreće ... :hmelj: :zivjeli2: :hmelj:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon lip 15, 2015 11:23 pm

"""""""Ne odustaj, jer je za odustajanje već kasno ... Smile"""""""


:lol:
vlak je krenuo , ne naginji se i ne iskači :P
"" imer gerade aus "" :hmelj: :pivo3: :hmelj:

Avatar
goran44
Postovi: 73
Pridružen/a: sri ožu 09, 2011 8:41 pm
Lokacija: Karlovac

Post Postao/la goran44 » pon lip 15, 2015 11:54 pm

Pod hitno nabavi aerometar, menzuru i termometar jer žali bože truda i namirnica...

Odgovori