Narudba sirovina, g d j e?

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Narudba sirovina, g d j e?

Post Postao/la Klepa » uto ožu 18, 2014 9:49 am

Gledam i citam malo postove topice, ali sve nesto zastarilo ili bi mi dostavu nabili na 150kn, jel imate nesto novije za narudbu ili da se drzim svezapivo, jer nemaju bas svega a ja bi izmisljao toplu vodu jbg :wink:

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » uto ožu 18, 2014 10:10 am

a šta bi ti to trebao što oni nemaju??
in fermantation we trust

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » uto ožu 18, 2014 10:16 am

toplu vodu..... flaširanu !
za ukomljavanje
Pivo teče bubrezi se liječe !

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Klepa » uto ožu 18, 2014 10:22 am

Molio bih admina da napravi dio foruma za vicmahere, pa da se tamo furaju na spiku saljivdija, jer apsolutno nisam otvorio topic vic dana vec da se postave linkovi ako netko zna i odakle narucuje :wink: :zivjeli:

Avatar
ja_jesam
Postovi: 388
Pridružen/a: uto ruj 20, 2011 8:36 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ja_jesam » uto ožu 18, 2014 10:49 am

hahahahaha.
samo mi reci što je točno smiješno tinlovom pitanju.

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » uto ožu 18, 2014 11:04 am

nisam ni imao namjeru da bude smješno, nego me zanima šta trebaš a da oni nemaju.. ako imaš u planu kuhat nešto s nečim šta oni nemaju onda reci šta to je i lakše te je uputiti gdje da kupiš jer će ti onda odgovoriti ljudi koji su to kupovali i imaju iskustva s time..

to je prvo što sam htio reći a drugo je to da su dečki natrpali robe stvarno svakakve i stvarno se trude i imaju korektne cijene i onda ne vidim razlog da ih se ne podrži u nakani da nas opskrbljuju i s tim si zarade za egzistenciju u ovoj usranoj državi...
in fermantation we trust

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » uto ožu 18, 2014 11:06 am

a ako nesto i nemaju, moze se s njima dogovorit da ti naruce
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la PriMarius » uto ožu 18, 2014 11:29 am

a i da ti se da proć malo forumom bi našao svakojakih linkova i komentara i cijena poštarina i svega nešto...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Klepa » uto ožu 18, 2014 1:14 pm

Uvijek cu kupit od njih ali ako nemaju neke stvari narucio bi ih dalje, prosao sam po forumu ali nema nista novije, a sve ostalo ili vise nesalju ili bi da mi naplate 150kn... i nisam mislio da je tinla nego na komentar poslije njega, i nikad necu shvatit, da se mora uvijek jedan javit s pametnim komentarom, jbt ak sam pito nesto onda napises uzimam tu i tu, sve ostalo je suvisni komentar tipa tople flasirane vode...

A sto se tice sirovina, jbg decki nekad nemaju na stanju a da ih nemaltretiram sa svojim eksperimentima (ako ga vec ja pravim onda cu i dumat, da nezelim kuhat otisao bi i kupio gotov proizvod) narucit cu negdje dalje isti mi k ako nemaju oni...

Avatar
ja_jesam
Postovi: 388
Pridružen/a: uto ruj 20, 2011 8:36 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ja_jesam » uto ožu 18, 2014 1:24 pm

čovjek je uočio prostor da nabaci šalu ne bil' se netko nasmijo i evo, ja recimo baš jesam. pače, ovaj topic i pratim zbog njegove šale da vidim kako će se razvit dalje ;).
a i kad postavljaš tako pitanje ne znam što očekuješ. pogotovo jer opće nisi reko što hoćeš, a mi ne znamo čitat misli. ja naručujem sve iz beershopa i onda kad neko dođe i kaže da nema nečeg u beershopu mene baš zanima što je to nešto a da ja ne znam. a u svezapivo ima hmeljeva kojih tamo nema i kvasaca i sad stvarno ne znam kaj bi ti htio da ti mi kažemo. da ne kažem da sigurno nećeš nać ili, bolje reć, teško ćeš nać negdje nešto jeftinije nego u našim dućanima ;).

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Klepa » uto ožu 18, 2014 2:24 pm

U beershopu sam napravio narudbu prije 2 tjedna ni a ni b od onih koji bi kao trebali prodavat...

Al nebitno nasao sam sto nemam na svezapivo narucujem dalje :wink:

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » uto ožu 18, 2014 2:26 pm

Potrosio si 2 posta, hrpu rijeci i JOS nisi rekao sta ti to hoces da ti netko odgovori gdje bi to mogao naci. Koliko puta treba pitati? Ili da ti postamo svi linkove dok ti sve ne pregledas jel tamo ima to sto trazis? Svi su i vise voljni pomoci ali napisi barem pitanje kako spada.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Klepa » uto ožu 18, 2014 2:33 pm

Zedni je napisao/la:Potrosio si 2 posta, hrpu rijeci i JOS nisi rekao sta ti to hoces da ti netko odgovori gdje bi to mogao naci. Koliko puta treba pitati? Ili da ti postamo svi linkove dok ti sve ne pregledas jel tamo ima to sto trazis? Svi su i vise voljni pomoci ali napisi barem pitanje kako spada.
Ali totalno je nebitno sta zelim narucit, ako se desi da na svezapivo nema onog sto zelim, da imam drugih opcija, nekuzim sta tu nije jasno, znaci pitao sam GDJE NARUCITI SIROVINE, znaci SIROVINE opcenito... gdje ih vi narucujete kod nas vani, neki link i to je to, nekuzim sta bi mi trebalo znacit di da narucim bubam sad cascade hmelj, znaci svaki put bi trebao po tvom otvarat topic i ispitivat posto nema kod nas di da sad narucim tekuci kvasac recimo? Jel nije jednostavnije rec stranicu, koja prodaje svasta?

Ali nebitno, bitno je da sam uspio uz pomoc gospodina googla :wink:

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » uto ožu 18, 2014 4:51 pm

Hahaha, poginijo sam u vožnji skoro!
Šta si radiš čovječe pa baš si mamac za gnjavit. Joj nema veze, sori.

Nije updatano al evo imaš nešto ovdje...
pivarstvo.wikispaces.com/Sirovine

;)

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Re: Narudba sirovina, g d j e?

Post Postao/la Ferdo » uto ožu 18, 2014 6:38 pm

Klepa je napisao/la:Gledam i citam malo postove topice, ali sve nesto zastarilo ili bi mi dostavu nabili na 150kn, jel imate nesto novije za narudbu ili da se drzim svezapivo, jer nemaju bas svega a ja bi izmisljao toplu vodu jbg :wink:
Evo linka za dućan u kojem nema čega nema:
http://www.ebay.com/

A onaj post o toploj vodi zanemari, to funkcionira samo u Japanu, kod nas se ohladi dok stigne.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Odgovori