BeerShop

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
BeerBear
Postovi: 2
Pridružen/a: čet pro 22, 2011 5:49 pm

BeerShop

Post Postao/la BeerBear » čet pro 22, 2011 5:53 pm

Molim vas zna li netko jeli aktivna stranica Beershop.hr, naime, prije 15 dana sam obavio narudžbu ali jos nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, kao naravno ni pošiljku
hvala

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet pro 22, 2011 7:12 pm

probaj 091 3698 374 .sretno

Travolta
Postovi: 121
Pridružen/a: sub stu 05, 2011 1:25 pm
Lokacija: Sl.Brod

Post Postao/la Travolta » čet pro 22, 2011 8:09 pm

Nista od toga ja i narudzbu poslao 2 puta, zvao i javio mi se dogovorio za slad danas frend ode da pokupi i naravno nema nikoga em sam sjebo njega da ode tamo em je puf sjebo nas,a rekao je da ce biti tamo i da ce danas biti i trgovina otvorena. Mislim kakvo bezobrazno ponasanje i neodgovorno nebi vise od njega nesto uzeo da je zadnji na svijetu. Naravno kad smo ga zvali danas nitko se nejavlja :evil: totalna neodgovornost. Sretno ti bilo. Prije narudzba dodje iz engleske nego iz Beershopa...

Avatar
Wodillica
Postovi: 235
Pridružen/a: sri ruj 22, 2010 8:51 pm
Lokacija: Zagreb - Podsused

Post Postao/la Wodillica » uto pro 27, 2011 11:42 am

Neznam za vaša iskustva. Ja mogu reći sve pohvalno ua Pufa, jučer sam narućio, danas nazvao Pufa i za pola sata smo se našli kod dućana gdje sam bez ikakvih problema preuzeo robu. To nije dućan koji radi od 8 ujutro do 8 navečer. Budite strpljivi. Par puta sam kupovao od njega i nikad nije bilo problema.
Ne volim kad mi gaće uđu, gdje već uđu i da vodim brigu tuđu.......

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sri sij 11, 2012 9:36 pm

Evo i mojeg iskustva s Pufom.Do sad sam kvasce hmelj i nešto slada nabavljal kod njega i dobil sam sve kaj sam naručil.ALI.Ali moraš imat konjske živce jer za čovjeka dogovor i potvrđena naruđba niš ne znači.Svaki put naručim prek stranice,napišem pod napomene da bum podigel kod njega samo nek mi javi dan i sat kad mu paše i onda danima ni traga ni glasa.Onda ga nazovem pa isprika,bil sam tam bil sam sim,daj dođite tad i tad.Dođem tad i tad i poljubim vrata jednom jel on je negdje drugdje al stiže za sat i pol.Sva sreća kaj mi sestra živi 150 m od tam pa joj banem nenajavljen.Drugi put sve isto,danima se dogovaramo i veli da dođem u četvrtak kad je tam ekipa ljubitelja pive i da me naruđba čeka i da platim nekom jer njega nema al sve me čeka.Dođem tam,nitko pojma nema o naruđbi,zovu ga,joj zaboravil sam veli on.Pa onda da ja objasnim nekom tam kaj trebam pa bu mu on objasnil di kaj stoji,pa onda ovaj siromak jadni važe hmelj,pa krivi izvaže,važe slad pa ga ima po svud itd.Prošlu subotu napravim naruđbu na netu uz standardnu napomenu da javi kad mu paše da dođem i opet ne trza.Zovem jučer navečer,veli bumo to riješili danas popodne.Idem s posla prema tam ali naučen iskustvom idem ga nazvat,veli-jooooj al ja vam nisam u zagrebu.Mislim ono ionak su mi živci tanki ali ovo je van pameti.Veli dođite u petak,naručil sam većinu s naruđbama da dođu iz 17 sati.

Da,dobio sam do sad uvijek sve od Pufa.Ali sam izgubio miljun živčanih stanica.

Avatar
hrvoje461
Postovi: 342
Pridružen/a: sub stu 27, 2010 4:04 pm
Lokacija: Konjsko (Karlobag)

Post Postao/la hrvoje461 » pet sij 13, 2012 10:28 am

petro je napisao/la:Veli dođite u petak,naručil sam većinu s naruđbama da dođu iz 17 sati.

Da,dobio sam do sad uvijek sve od Pufa.Ali sam izgubio miljun živčanih stanica.
Danas petak iza 17h?

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pet sij 13, 2012 10:57 am

Da,danas petak 13,2012.godine.Još ću ga nazvat poslije posla da vidim jel tam.Misli sam sestru poslat po to jer je blizu al vjerojatno naruđba ne bu spremna i da je on tam pa da ju poštedim muke otići ću ja tam.Naravno ak mi sad ne veli da je je opet negdje van Zagreba.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pet sij 13, 2012 12:25 pm

Upravo zvao čovjeka.Veli da je na carini,da će biti valjda do 14 gotov pa da bi bio u beershopu od 17-19 i da ga nazovem ak ću kasnit da me zna čekat.Pitam jel može naruđba biti spremna,ono da me čeka paket ja njemu pare i doviđenja.Previše tražim jer eto dio robe je na carini pa dok prepakira.Bumo vidli kad dođem tam kaj će bit.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet sij 13, 2012 1:17 pm

Ja sam mu poslao za mene i Svaroggha, ali sam mu napisao tko ce pokupiti robu, nadam se da bude u Shopu prije 17, jel bi mi frend trebao krenuti i ranije za Bjelovar. Cudno mi je sto vise nema u odabiru opcije OSOBNO PREUZIMANJE (besplatno) nego samo dostav ZGB i dostava Ostali. Pa nece mi valjda uzet 25 kn sa narudzbe a doso je frend po to. heh, bumo vidjeli. :D Samo se nadam da ce doc prije u Shop. A i Svaroggh drzi sigurno fige. haha :D
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

okarm
Postovi: 324
Pridružen/a: ned srp 19, 2009 10:15 pm
Lokacija: ZG

Post Postao/la okarm » pet sij 13, 2012 2:45 pm

petro je napisao/la:Upravo zvao čovjeka.Veli da je na carini,.....
....Previše tražim jer eto dio robe je na carini pa dok prepakira.

nadam se da je na carini i nesto vise hmelja.. vidim da je ostao samo na dani i goldinguB

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pet sij 13, 2012 2:51 pm

Kad smo se jučer čuli rekel je da ide na carinu u utorak jer sam ga pital jel bu imal kvasac s-04 pa je rekel da je to u naruđbi koja je u utorak na carini.Kod te iste naruđbe je spominjal hmelj cascade i magnum.Danas u razgovoru veli da je na carini do 14 sati.Ko će ga znati sad jel su to iste naruđbe,kaj ima od robe.Mislim čisto dobornamjerno da bi možda čovjek trebal otići na kakav tečaj iz poslovne komunikacije i predavanje o vođenju poslovanja,brige o kupcima itd.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » pet sij 13, 2012 3:40 pm

Drzim, drzim fige :D:D:D

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » pet sij 13, 2012 7:28 pm

Ej, ajmo se skupit pa istuc Pufa!? :lol:
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pet sij 13, 2012 7:41 pm

ne bi se začudio da puf nestane jedne noći ispred svog haustora u automobilu sa zatamnjenim staklima i da ga na tajnu lokaciju odvedu nacvrcani momci u majicama sa odštampanim hmeljom preko prsa i prebiju kuhačama za kuhanje piva 8) :D
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » pet sij 13, 2012 8:16 pm

He, he! :lol:
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Odgovori