ekstrakt hmelja

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

ekstrakt hmelja

Post Postao/la ervin » sri srp 20, 2011 5:04 pm

evo nabavio tata preko prijatelja iz pivovare stvar o kojoj se davno pricalo :wink: nisam bas po netu skuzio kako radit s time :roll: pa ako neko ima iskustva da mi pomogne
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri srp 20, 2011 5:40 pm

Mislim da bi najbolje bilo da jedan dio rastočiš u male bočice pa to pošalješ zainteresiranima na ispitivanje .. :wink:
Nakon nekog vremena mi ti pošaljemo naša iskustva .. :)
Mislim da malo tko sa foruma ima iskustva sa ekstraktom hmelja ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » sri srp 20, 2011 10:53 pm

ja sam radio s ekstraktom, takva bočica može biti i za 10 000 l piva. Provjeri što piše na njoj lako se izračuna.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » čet srp 21, 2011 12:16 am

ja se odmah bilježim za par žlica!!! i naravno, ako se da još nabaviti viči!!!!

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet srp 21, 2011 12:36 am

marbor je napisao/la:ja sam radio s ekstraktom, takva bočica može biti i za 10 000 l piva. Provjeri što piše na njoj lako se izračuna.
marbor ,ako je to istina ,hm.!!!??vidiš da piše da je "nateko".možda su ajnšpricali dva tri nano i pokoji piko čip.....neću dalje,samo...mislim da nam nije cilj napravit žuju ili karla za tri dana

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » čet srp 21, 2011 6:50 am

Ja sam imao bočicu od 3 dl koja je bila za cijelu šaržu u pivovari, a ja sam je koristio tako da sam malom špricom (inekcijom) uzimo po nekoliko ml ekstrakta. Neznam da li se ovdje radi o tako jakom ekstraktu namjenjenom industriji ili je nešto drugo , treba provjeriti.

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet srp 21, 2011 6:56 am

Alivio je napisao/la:Mislim da bi najbolje bilo da jedan dio rastočiš u male bočice pa to pošalješ zainteresiranima na ispitivanje .. :wink:
Nakon nekog vremena mi ti pošaljemo naša iskustva .. :)
hehehe.. a onda još jednu turu da potvrdimo ispitivanja :D

Po ovome što marbor kaže i kako se vidi na slici, limenka je dovoljna za par godina kuhanja..

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » čet srp 21, 2011 7:05 am

Prvo kupi male bočice kao što se koriste za eterična ulja.
Kad otvoriš konzervu prepakiraj hmelj u te bočice i zamrzni ih.Imati ćeš hmelja dok si živ.Ako se može još nabaviti želio bih isprobati.Nikako ne ostavljaj konzervu otvorenu,zamotanu u neku vrećicu i sl.-obavezno prepakiraj u manje bočice iz pomoć šprice za sumamed ili sl.
Pomoći ćemo ti pronaći te bočice ako ih nema u tvojoj blizini.
Mile je također koristio taj ekstrakt i pričao je o tome,svakako oprez s doziranjem!
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Deda Mile
Postovi: 364
Pridružen/a: uto sij 12, 2010 7:05 pm
Lokacija: zagreb;dabanićeva ul.

Re: ekstrakt hmelja

Post Postao/la Deda Mile » čet srp 21, 2011 8:59 am

ervin je napisao/la:evo nabavio tata preko prijatelja iz pivovare stvar o kojoj se davno pricalo :wink: nisam bas po netu skuzio kako radit s time :roll: pa ako neko ima iskustva da mi pomogne
Ja sam takovu konzervu dobio od jednog prijatelja (on je tada radio u špediterskoj firmi), Extrakt je bio 21% alfa kiseline. Koristio sam ga uvijek kao prvi hmelj, onaj za gorčinu i to tako da sam jednostavno preračunao koliko grama mi treba uvažavajući da ima 21%. Po kuhanju ide par grama tako da konzerva traje par godina. Extrakt sam pretočio u tri manje boce i prelio ga sa vodom ( extrakt nije topiv u hladnoj vodi a voda ga čuva od oksidacije), zatvorio sa zatvaračem i držao u frižideru. Vodu je trebalo nakon dva mjeseca promjeniti jer se nešto počme mjenjati na površini.
Extrakt se pokazao super, ako se to može negdje kupiti ja sam zainteresiran-javi, bit će kupaca.
HOMEBREWING OD 1996.
Puno pozdravlja i veselja uz domaće pivo

Avatar
Deda Mile
Postovi: 364
Pridružen/a: uto sij 12, 2010 7:05 pm
Lokacija: zagreb;dabanićeva ul.

Post Postao/la Deda Mile » čet srp 21, 2011 9:03 am

Zaboravio sam napisati konzerva je pod malim pritiskom CO2, tako kad ju probušiš malo će pištati, da se ne preplašiš.
HOMEBREWING OD 1996.
Puno pozdravlja i veselja uz domaće pivo

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Post Postao/la ervin » čet srp 21, 2011 9:55 am

ma problem je sto ne pise nista drugo na limenci osim ovog sto se vidi na slici. pa ne znam koncentraciju

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Post Postao/la ervin » čet srp 21, 2011 10:07 am

preko ovog koda na limenci sam saznao da se radi o ekstraktu hallertau hmelja. kad nabavim male bocice i pretocim tu limenku, budem javio tu. pa koga ce zanimat mozemo se dogovorit da mu posaljem

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » čet srp 21, 2011 10:09 am

ervin je napisao/la:koga ce zanimat mozemo se dogovorit da mu posaljem
Zainteresiran. :)
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » čet srp 21, 2011 10:23 am

ervin je napisao/la:preko ovog koda na limenci sam saznao da se radi o ekstraktu hallertau hmelja. kad nabavim male bocice i pretocim tu limenku, budem javio tu. pa koga ce zanimat mozemo se dogovorit da mu posaljem
Svakako sam zainteresiran.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Post Postao/la ervin » čet srp 21, 2011 10:27 am

ako sam dobro skuzio, svi ti ekstrakti hmelja bi trebali po standardu imat istu koncentraciju. ako je to tako, onda je ovakva situacija

Cohumulone 13.88 %
Colupulone 13.44 %
N+adhumulone 30.76 %
N+adlupulone 10.84 %
Total α-acids 44.64 %
Total β-acids 24.28 %

a nista, skuhat cu rundu s tom pretpostavkom, pa cemo vidjet dalje...

Odgovori