Barski frizider

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Pale sam-na-svijetu Ale
Postovi: 211
Pridružen/a: pet stu 18, 2016 3:17 pm
Lokacija: Rijeka

Barski frizider

Post Postao/la Pale sam-na-svijetu Ale » čet ožu 01, 2018 10:56 pm

Ima tu koga da se razumije u frizidere pa da mi kaze dal se isplati uzet probuseni barski frizider dvometras, ako se moze pokrpat i napunit plinom. koliko uopce cirka kosta to punjenje?
Beauty is in the eye of the beer holder!

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Barski frizider

Post Postao/la Puyol » pet ožu 02, 2018 12:07 am

Ako se plin ispraznio, isprazniti će se opet. Poluproizvode zaobilaziti u širokom luku.

Imao sam i ja takvih dvojbi, ali onda kad mi je riknuo jedan ugostiteljski kaj sam ga bio dobio, zvao servisera i pitao fmga pitanja vezano uz taj plin i punjenje, tako mi je baš to, ako curi plin, kad napuniše opet će iscuriti...

a ka ta g na eee
Postovi: 226
Pridružen/a: pon sij 23, 2017 8:45 pm
Lokacija: zagorje zelene

Re: Barski frizider

Post Postao/la a ka ta g na eee » pet ožu 02, 2018 8:44 am

Puyol je napisao/la:
pet ožu 02, 2018 12:07 am
Ako se plin ispraznio, isprazniti će se opet. Poluproizvode zaobilaziti u širokom luku.

Imao sam i ja takvih dvojbi, ali onda kad mi je riknuo jedan ugostiteljski kaj sam ga bio dobio, zvao servisera i pitao fmga pitanja vezano uz taj plin i punjenje, tako mi je baš to, ako curi plin, kad napuniše opet će iscuriti...
u pravilu je ovo i meni rekao frend koji mi slaze opremu, razlika je jedino ako instalacije nisu trule vec se vidi di je mehanicki instalacija probusena pa se to da pokrpat i trebalo bi drzat al ako je naoko sve ok s instalacijama znaci da pusta "svuda" i da ce pustat jos vise u buducnosti...

Avatar
Pale sam-na-svijetu Ale
Postovi: 211
Pridružen/a: pet stu 18, 2016 3:17 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Barski frizider

Post Postao/la Pale sam-na-svijetu Ale » pet ožu 02, 2018 7:52 pm

pisi kuci propalo...jebiga!
Beauty is in the eye of the beer holder!

Odgovori