4,7% alkohola, staklena zelena boca pola litre. Proizvodi St Peters Brewery, Engleska.
Zlatna boja, ugodna gorcina, jako slaba pjena.
Po mirisu i okusu me vise podsjeća na lager nego ale.
Ocjena 3/5.
http://www.stpetersbrewery.co.uk/store/ ... e&P_ID=123
St Peters Golden ale
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
- zeljko
- Postovi: 1329
- Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
- Lokacija: Zagreb
St Peters Golden ale
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.
-
okarm
- Postovi: 324
- Pridružen/a: ned srp 19, 2009 10:15 pm
- Lokacija: ZG
i ja se slazem.. jedan kakti znalac mi je 2 godine prical kak je negdje na skijanju pio to pivo i kak je pivo fantasticno... prije mjesec dana sam ga vidio u vrutku i sa veseljem kupio... nakon ispijene boce prvo sto mi je palo na pamet je bilo da sam za te novce mogao popiti 3 zlatna pana..
boca mi je fora, ali pivo nis posebno...
boca mi je fora, ali pivo nis posebno...





