TAPATALK

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Biste li pratili forum na mobilnom telefonu?

Da
71
76%
Ne
23
24%
 
Ukupno glasova: 94

Avatar
fegi
Postovi: 489
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 6:15 pm
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

TAPATALK

Post Postao/la fegi » ned stu 09, 2014 10:46 am

Pitanje adminima foruma. Jel moguće da se forum nadogradi da bi bila dostupna i tapatalk verzija kako bi jednostavno mogli sve pratiti sa mobilnim telefonima?

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » pon stu 10, 2014 10:27 am

Da ti ja odgovorim umjesto admina. Za sada ne :)

iJohnny
Postovi: 17
Pridružen/a: ned tra 07, 2013 10:33 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la iJohnny » pet stu 28, 2014 7:12 pm

Bilo bi dobro da se taj dodatak ubaci u forum.
Onako izgleda skroz nepregledno na mobitelu i tabletu.

adolezal
Postovi: 54
Pridružen/a: pet ožu 14, 2014 11:34 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la adolezal » pon pro 15, 2014 11:48 am

Bilo bi zgodno imati nešto kao "viber ili drugi skype"..aplikacija, ili da preko vibera se povežemo kao pivarstvo.info, pa međusobno ubacujemo druge u grupu ?
VIVA REVOLUCION.....i ne zaboravite ohladit pivo

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » sri pro 17, 2014 10:42 am

ma daj, nemojte još i vajbere zazivati... svi smo povezani na forumu :P

Avatar
Matt
Postovi: 1330
Pridružen/a: sub vel 13, 2010 10:44 am
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Post Postao/la Matt » čet pro 18, 2014 10:58 am

Fucking hell. Ne ne ne. Forum već radi dobro.
HOMEBREWING OD 1997
PIVSKI SUDAC OD 1999

http://www.hrvatskohomebrewprvenstvo.beer

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » čet pro 18, 2014 11:17 am

Meni forum radi dobro na mobitelu, chrome, u tapatalk sve izgleda drukcije, ne svidja mi se...
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

iJohnny
Postovi: 17
Pridružen/a: ned tra 07, 2013 10:33 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la iJohnny » čet pro 18, 2014 6:29 pm

1rice je napisao/la:Meni forum radi dobro na mobitelu, chrome, u tapatalk sve izgleda drukcije, ne svidja mi se...
A morao bi koristiti Tapatalk zašto?

Jednostavno nastaviš koristiti forum kao i do sada, a onaj tko želi može koristiti Tapatalk.

Meni osobno je Tapatalk bolji jer se ne patim sa forumom koji nije prilagođen za mobilne uređaje poput tableta i mobitela.

Evo kako na mobitelu to izgleda:

http://i60.tinypic.com/rsbn2c.jpg

Avatar
fegi
Postovi: 489
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 6:15 pm
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Post Postao/la fegi » pet pro 19, 2014 8:22 am

često dobivam privatne poruke i volim pratiti novosti na forumu,a nisam u prilici stalno biti na računalu. Na mobitelu mi je katastrofa čitati i pratiti forum zbog neprilagođenosti istog toj rezoluciji. Tapatalk je vrhunska aplikacija za mobitele i tko je jednom počne koristiti uvijek je koristi.

Evo samo probajte instalirati aplikaciju na mobitel i postavite da vam prati npr. forum.hr ili volimpivo.ba...

Ako je tehnički nemoguće instalirati ovu aplikaciju na pivarstvo.info, nema veze, a ako je samo pitanje volje, šteta bi bilo da se to ne učini...biti će samo više klikova na oglase ;)

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » pet pro 19, 2014 8:18 pm

trenutno je nemoguce, koliko sam razumija admina zadnji put kad je bila ova tema
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Re: TAPATALK

Post Postao/la Don Genovese » pet pro 19, 2014 9:34 pm

fegi je napisao/la:Pitanje adminima foruma. Jel moguće da se forum nadogradi da bi bila dostupna i tapatalk verzija kako bi jednostavno mogli sve pratiti sa mobilnim telefonima?
Admin je samo jedan :) . Kad bude dovoljno "jakih" razloga, on će to i učiniti, vjerujem. Ovaj forum je ionako uspostavljen najprije za edukaciju, a tek onda za popraćenje trenutnih društvenih previranja. Ne bih volio da se kvaliteta prezentacije postojeće forme izgubi u bunilu želja manjinskih vlasnika nekakvih gadgeta koje će vrlo brzo isti vlasnici zamijeniti za neke, još nekompatibilnije uređaje. Jesam malo ostario, no nisam zadrt, već sam razmišljanja da svaka forma treba zadržati oblik onome kome je i namjenjena.
Pozvao bih se na kontradiktornost forme dvaju medija istog smisla: s jedne strane, za život prosječnog čovjeka beznačajne nogometne utakmice sve se ćešće gledaju na ekranima sve veće rezolucije i sve većih dimenzija, dok za ovakve teme, puno značajnije za običnog smrtnika, od strane još uvijek minorne interesne skupine traži se da se smisao vizualnog kanala suzi na oplošno razvijenu jediničnu površinu prosječnog jelenjeg prepucija. Za mene neprihvatljivo. Veselim se bilo kakvim rezultatima gore, aplikacijski uglavljenoj anketi, no ne i komentarima :mrgreen:

:hmelj: :zivjeli2: :hmelj:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

iJohnny
Postovi: 17
Pridružen/a: ned tra 07, 2013 10:33 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la iJohnny » ned pro 21, 2014 4:42 pm

1rice je napisao/la:trenutno je nemoguce, koliko sam razumija admina zadnji put kad je bila ova tema
Instalacija plugin-a za Tapatalk traje 10-15 minuta, a registracija foruma na Tapatalk sustav nekih 10 min.
Tako da se cijeli posao može odraditi za 30 minuta.

Sam sam više puta instalirao dodatak kad su se php datoteke morale ručno editirati, ali sada se sve riješi sa AutoMOD dodatkom koji izmjene vrši automatski.

Ovaj dodatak je isto kao i pivo. Ako ti se ne sviđa ne moraš ga koristiti tj. piti. Samo nastaviš koristiti kako se tebi sviđa.

Činjenica je da su u današnje vrijeme svi zaposleni i u pokretu, a mobilni uređaji nam omogućuju da pratimo stvari koje nas zanimaju u pokretu.

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » ned pro 21, 2014 5:28 pm

iJohnny je napisao/la:
1rice je napisao/la:trenutno je nemoguce, koliko sam razumija admina zadnji put kad je bila ova tema
Instalacija plugin-a za Tapatalk traje 10-15 minuta, a registracija foruma na Tapatalk sustav nekih 10 min.
Tako da se cijeli posao može odraditi za 30 minuta.
Kolko treba da se phpBB2 nadogradi na phpBB3?
Kolko je ziher da će to proći?
Jel ima undo?
Kolko treba da se postojeća tema nadogradi da radi na verziji 3.0/3.1?

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » pon pro 22, 2014 5:08 pm

iJohnny je napisao/la:
1rice je napisao/la:trenutno je nemoguce, koliko sam razumija admina zadnji put kad je bila ova tema
Instalacija plugin-a za Tapatalk traje 10-15 minuta, a registracija foruma na Tapatalk sustav nekih 10 min.
Tako da se cijeli posao može odraditi za 30 minuta.

Sam sam više puta instalirao dodatak kad su se php datoteke morale ručno editirati, ali sada se sve riješi sa AutoMOD dodatkom koji izmjene vrši automatski.

Ovaj dodatak je isto kao i pivo. Ako ti se ne sviđa ne moraš ga koristiti tj. piti. Samo nastaviš koristiti kako se tebi sviđa.

Činjenica je da su u današnje vrijeme svi zaposleni i u pokretu, a mobilni uređaji nam omogućuju da pratimo stvari koje nas zanimaju u pokretu.
Niti znam o cemu se radi, niti imam kakve ovlasti. Tad je i mene to zanimalo, ali je receno da to trenutno nije moguce zbog nekakvih verzija ovoga, onoga, nedostatka vremena, volje... Od tada sam se pomirija sa sudbinom i navika na chrome. Potrazija bi ti tu temu, ali na mobitelu sam, a i mislim da se valjda znas sluzit search funkcijom ;)
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » pet pro 26, 2014 12:42 am

Ukusi su razliciti. Ja uglavnom i pratim forum sa moba ali je full HD reza na mobu 5.5" i sasvim fino se vidi sve.
Tapatalk probao i bezveze mi je.

Odgovori