molba za kupovinu specijalnih sladova u zagrebu

Trebate nesto? Pitajte....

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
mange_tout!
Postovi: 5
Pridružen/a: uto ruj 25, 2012 5:02 pm

molba za kupovinu specijalnih sladova u zagrebu

Post Postao/la mange_tout! » pon stu 12, 2012 12:01 am

Poštovani pivoljupci,

Prije svega želio bih da pozdravim sve članove foruma : D . Obraćam vam se jednom molbom, jer mi je u ovome trenutku veoma neophodna vaša pomoć :oops: . Ja sam još uvijek u fazi prikupljanja sirovina za prvo pivo, a najteže mi je doći do specijalnih sladova jer sam iz Mostara (BiH). Ovom prilikom bih zamolio nekog od članova foruma koji su nastanjeni u Zagrebu da mi pomognu (ukoliko su voljni) tako što će mi obaviti jednu kupovinu u beershop-u i robu dostaviti mom bratu koji će biti na zagrebačkom autobusnom kolodvoru 18.11.2012. (sljedeća nedjelja) najvjerovatnije u vremenskom periodu tog dana od 20:30-21:30 h. Onome ko želi da mi pomogne potrebni novac bih prebacio na njegov račun u toku ove naredne sedmice. Ukoliko ima zainteresiranih neka se jave na pp kako bih dogovorili detalje.

Žao mi je što baš u prvome postu tražim pomoć na ovakav način, ali na žalost tako je ispalo. Svakodnevno sam na forumu i još sam uvijek u fazi iščitavanja. Nadam se da ćemo se u budućnosti družiti kroz ovaj hobi, ako ništa makar u ovome virtuelnom svijet. :D

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pon stu 12, 2012 9:18 am

mange toute, šta tebi zapravo treba od specijalnih sladova?
I like the smell of fermentation in the morning

mange_tout!
Postovi: 5
Pridružen/a: uto ruj 25, 2012 5:02 pm

Post Postao/la mange_tout! » pon stu 12, 2012 10:20 am

ja bih kupio po 1 kg skoro od svakog specijalnog slada kojeg imaju u ponudi :D da stvorim neke početne zalihe. kupio bih još i po jedan paket s-04 i us-05.

uglavnom volio bih nabaviti bilo koji specijalni slad (po mogućnosti sto više) kako bih što prije skuhao svoje prvo pivo :D

Avatar
newbeer
Postovi: 186
Pridružen/a: uto ožu 22, 2011 4:21 pm
Lokacija: citluk

Post Postao/la newbeer » pon stu 12, 2012 5:47 pm

i ja sam u istim problemima(kakvi smo mi hercegovci nemamo covjeka u zg,pih),ako nadjes dobru dusu da to obavi i ja bih koje kilo :lol: ,

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » sri stu 14, 2012 10:24 am

Idem ja uskoro u nabavku pa bi mogao uzet i za vas... A i nisam daleko od kolodvora.. Jedino ne mogu garantirati da će se ovi iz beershopa javiti, iako do sad nisam nikad imao problema... Medjutim treba to pod hitno organizirati onda jer su sanse vece da cemo stici. Napisi narudzbu sto prije pa ti javim sta sam rijesio.

mange_tout!
Postovi: 5
Pridružen/a: uto ruj 25, 2012 5:02 pm

Post Postao/la mange_tout! » sri stu 14, 2012 4:03 pm

hvala pajdo, ali brat mi je odustao od puta :( tako da ništa nema od narudžbe, možda neki drugi put :) u svakom slučaju hvala na ponuđenoj pomoći :D

Avatar
newbeer
Postovi: 186
Pridružen/a: uto ožu 22, 2011 4:21 pm
Lokacija: citluk

Post Postao/la newbeer » sri stu 14, 2012 4:50 pm

Pajdo je napisao/la:Idem ja uskoro u nabavku pa bi mogao uzet i za vas... A i nisam daleko od kolodvora.. Jedino ne mogu garantirati da će se ovi iz beershopa javiti, iako do sad nisam nikad imao problema... Medjutim treba to pod hitno organizirati onda jer su sanse vece da cemo stici. Napisi narudzbu sto prije pa ti javim sta sam rijesio.
a mogao bi nam miozda spremit sa nekim busom?kad si vec blizu kolodvora,
za medjugorje ima linija svaki dan :roll:

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pet stu 16, 2012 3:02 pm

newbeer je napisao/la:
Pajdo je napisao/la:Idem ja uskoro u nabavku pa bi mogao uzet i za vas... A i nisam daleko od kolodvora.. Jedino ne mogu garantirati da će se ovi iz beershopa javiti, iako do sad nisam nikad imao problema... Medjutim treba to pod hitno organizirati onda jer su sanse vece da cemo stici. Napisi narudzbu sto prije pa ti javim sta sam rijesio.
a mogao bi nam miozda spremit sa nekim busom?kad si vec blizu kolodvora,
za medjugorje ima linija svaki dan :roll:
Pa nesto cemo rijesiti samo se sad lijepo dogovorite kolko vas je i ko sta hoce da ne bi bilo jedan po jedan da se javlja..

Avatar
Braxator
Postovi: 70
Pridružen/a: ned sij 09, 2011 8:48 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Braxator » sub stu 17, 2012 11:35 pm

Ne znam da li ste sa Pajdom riješili kupovinu a prijevoz prijevoz se može preko rođaka mi. Ide za Mostar sad u četvrtak ujutro pa ukoliko je potreban prijevoz rekao je da nije problem. I Newbeer, ići će na Tromeđu tj. Čitluk mu je usput.
Nije sve tako tako sivo kad imaš s nekim otić' na pivo!

mange_tout!
Postovi: 5
Pridružen/a: uto ruj 25, 2012 5:02 pm

Post Postao/la mange_tout! » ned stu 18, 2012 9:20 am

snašli smo se za kupovinu i dostavu, i sladovi su već kupljeni. hvala vam svima na ponuđenoj pomoći :D

Avatar
newbeer
Postovi: 186
Pridružen/a: uto ožu 22, 2011 4:21 pm
Lokacija: citluk

Post Postao/la newbeer » ned stu 18, 2012 1:28 pm

ljudi hvala svima,rijeseno je :zivjeli2:

Avatar
t32
Postovi: 373
Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la t32 » ned stu 18, 2012 2:09 pm

jel ima netko da bi spremio 2-3kg minhenskog slada iz beershopa i poslao busom za slavoniju? platim na račun ranije. unaprijed vam zahvaljujem :)

Odgovori