beershop

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

chuck boris
Postovi: 28
Pridružen/a: sub stu 06, 2010 10:42 pm
Lokacija: Rijeka/Knin

Post Postao/la chuck boris » sri vel 29, 2012 12:13 pm

Ista situacija kod mene.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sri vel 29, 2012 12:49 pm

Ja imam narudžbu od 19.02. i nakon kaj me nazval da ne može to složiti i da će se javiti više se nije javljal.Zval sam ga 5 puta i jučer se konačno javi i veli da nije narudžba spremna jer nije imal nekaj kaj sam naručil u količinama koje sam naručil.Ali to ne znači da se ne mora javiti pa reći:čuj tak i tak ti stoji s narudžbom.Još sam posebno u narudžbi naveo da mi se potvrdi kad je roba složena pa da samo dam novce i pokupim to.Opet smo se dogovorili da mi se javi kad složi robu jer veli da sad sve ima.Opisival sam već kak je izgledala zadnja primopredaja prije mjesec i pol.
Ma glupo mi je više i pisat o ovakvom neozbiljnom poslovanju.

Avatar
hrvoje461
Postovi: 342
Pridružen/a: sub stu 27, 2010 4:04 pm
Lokacija: Konjsko (Karlobag)

Post Postao/la hrvoje461 » sri vel 29, 2012 7:20 pm

Danas oko podne narucio a nesto iza 18 podigao, sve proslo bez ikakvih problema.
Give a man a beer, and he wastes an hour, but teach a man how to brew, and he wastes a lifetime. - Unknown

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sri vel 29, 2012 9:25 pm

Ne znam kaj da velim.Možda čita forum pa vidi da ga špotam pa mi vraća.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » sri vel 29, 2012 9:31 pm

Puf je ljudina. Sirovine za pivo su mu samo gnjavaža bez profita.
(Nadam se da čita ovo.) :D
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sri vel 29, 2012 9:48 pm

Tak ispada.Bolje je onda da izbaci to iz ponude pa da znamo na čemu smo.Za svaku narudžbu do sad sam moral nazivati ga 10-tak puta i nikad ne bi bilo spremno kad dođem po to.Ovaj put mi je najviše krivo zbog frenda kojeg sam zarazil sa kuhanjem jer čovjek nam se zaleti do gradiške po vreću slada i ja mu svoj dio platim tak da mu kupim hmelj,kvasac i malo specijalaca kod pufa i sad čovjek nemre kuhat jer se natežem već 10 dana s narudžbom.

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » sri vel 29, 2012 10:20 pm

petro je napisao/la:Tak ispada.Bolje je onda da izbaci to iz ponude pa da znamo na čemu smo.Za svaku narudžbu do sad sam moral nazivati ga 10-tak puta i nikad ne bi bilo spremno kad dođem po to.Ovaj put mi je najviše krivo zbog frenda kojeg sam zarazil sa kuhanjem jer čovjek nam se zaleti do gradiške po vreću slada i ja mu svoj dio platim tak da mu kupim hmelj,kvasac i malo specijalaca kod pufa i sad čovjek nemre kuhat jer se natežem već 10 dana s narudžbom.
ja na primjer sanjam o bilo kakvom pufu ovdje negdje kod mene. sto se mene tice mogao bi nosit pink tajice i odgovarat samo na telegrame.... jebi ga, sve je lako narucit osim slada, s tim se najvise jebem... tako da... znajte da ima i gore....

:? :?
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri vel 29, 2012 10:55 pm

hrvoje461 je napisao/la:Zanima me da li se sada po novome kada narudbe mogu podizati utorkom i srijedom mogu samo doci bez prethodne narudbe i kupiti ono sto mi treba ili moram ranije naruciti?.
ko bi mogel odgovoriti na ovo pitanje? sumnjam da će se ta "ljudina" udostojiti objaviti svoje namjere ,osim ako se ne pojavi glasnogovornik (jer manageri ne opće s nepoznatim brojevima) :x

gollum
Postovi: 152
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 5:26 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la gollum » sri vel 29, 2012 11:27 pm

hrvoje461 je napisao/la:Danas oko podne narucio a nesto iza 18 podigao, sve proslo bez ikakvih problema.
Evo obzirom da si ti jos uvijek u milosti predlazem da ja slozim narudzbu posaljem tebi na pm ti to odradis na gore opisan nacin i posaljes meni postom. Platim ti unaprijed. I tako dok ne popizdis. :lol:

chuck boris
Postovi: 28
Pridružen/a: sub stu 06, 2010 10:42 pm
Lokacija: Rijeka/Knin

Post Postao/la chuck boris » čet ožu 01, 2012 2:27 am

Mislim da nije nitko u milosti nit je itko izvan nje. Čini mi se da je čovjek kaotičan, što mu nije dobro za posao ( i ja sam takav i zato mi ne pada na pamet bavit se ničim sličnim). Prošli put sam naručio navečer, dobio predračun sutra ujutro i sve je bilo rješeno za par dana. Ovaj put zapelo. Pošto sam student i budžet je ograničen, ne mogu naručivati slad iz inozemstva. Tako da, ako ne dođe narudžba za 10ak dana, svejedno idem u Zg pa ću svratit do beershopa i pitat mogu li sam izvagati, samljeti i popakirati sve i ponijeti nekako u Rijeku :D

gollum
Postovi: 152
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 5:26 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la gollum » čet ožu 01, 2012 6:35 am

Ma znam sprdam se, ali od pet pokusaja do sad imam jednu uspjesnu narudzbu i to zato jer sam davio.

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » čet ožu 01, 2012 8:02 am

Ja sam do sada 2 puta poslovala sa Pufom i oba točno po dogovoru sve za 5.
Never ride faster than your angel can fly

gollum
Postovi: 152
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 5:26 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la gollum » čet ožu 01, 2012 1:08 pm

Evo maloprije sam se cuo sa PUF-om i kaze da bi uskoro mogao redovito jednom tjedno dolaziti u Rijeku jer ce imati neke dostave pive za pubove, ako mu to uspije ja cu bit sretniji od njega.

Avatar
grigor
Postovi: 106
Pridružen/a: ned stu 27, 2011 5:28 pm
Lokacija: Zagreb/Prelog

Post Postao/la grigor » čet ožu 01, 2012 3:04 pm

Ja sam do sada par puta kupovao kod njega i svaki puta je bilo sve u redu. I to sam ga direktno nazvao na mob bez ikakvih prethodnih online narudžba, a jućer sam napravio narudžbu i evo zvao me malo prije Puf da je sve spremno i da mogu doć po robu. Stvarno neznam kaj bi reko, s njim il' imaš sreće il' ne...

chuck boris
Postovi: 28
Pridružen/a: sub stu 06, 2010 10:42 pm
Lokacija: Rijeka/Knin

Post Postao/la chuck boris » čet ožu 01, 2012 3:50 pm

gollum je napisao/la:Evo maloprije sam se cuo sa PUF-om i kaze da bi uskoro mogao redovito jednom tjedno dolaziti u Rijeku jer ce imati neke dostave pive za pubove, ako mu to uspije ja cu bit sretniji od njega.
Jel rekao šta za trenutne narudžbe, misli li dolaziti do Rijeke?

Odgovori