stirplate

Trebate nesto? Pitajte....

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

stirplate

Post Postao/la crna guja » sri pro 27, 2017 8:24 pm

pozz, trebao bi mi jedan stirplate. možda neko ima, da ne moram naručivat preko e-baya. hvala
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Re: stirplate

Post Postao/la grga-osijek » čet pro 28, 2017 6:54 am

crna guja je napisao/la:
sri pro 27, 2017 8:24 pm
pozz, trebao bi mi jedan stirplate. možda neko ima, da ne moram naručivat preko e-baya. hvala
Šta kažeš na ovaj vulgaris. Trebaš par dolara a šljaka ko blesav :D
viewtopic.php?f=3&t=5236&start=315
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: stirplate

Post Postao/la crna guja » čet pro 28, 2017 1:53 pm

Poštovani Grga I Osiječki,znao sam ja da vrebaš negdje iz žbunja i da hočeš pomoć :D :D :D :D :D . mislim da je vulgaris - super. ne sviđa mi se jedino boja - to ti je timmi namjerno uvalio ? :loce:
vidim vortex nije neki dunavski vir, ali daleko od toga da je loš. što trebam napraviti da nabavim jednog? ili pak da odem u diy( cijeli život neki diy, već me hvataju živci na to :evil: )?
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Re: stirplate

Post Postao/la timi » pet pro 29, 2017 10:40 am

gujo, sto se tice boje znas i sam da je proizvoljno. grga je po prirodi njezan pa je narucio da bude malo vise roza boje a stirodur mi se taman u to uklopio.

dakle, boja "kucista" je stvar osobnih preferencija.

od ostalih dijelova treba ti 12 cm vent od PC-a (pozeljno 12 ili veci jer su najtisi) a to mozes pronaci bilo gdje. sljedeci su na redu neodimijski magneti a njih mozes pronaci ovdje kao i PWM regulator brzine vrtnje venta koji dosta povoljno, da ne kazem najpovoljnije, imas ovdje.

ali to nije sve, jos ti treba 12V napajanje koje mozes pronaci prakticno bilo gdje u svojoj ili susjedovoj garazi a ako imas nekakvo prastaro od PC-a mozes ga vrlo lako modificirati i posluzit ce svrsi.

kao slag na tortu, posljednji ali ne manje vazan, stir bar. Ima ih vise vrsta ali meni se najvise svidjaju oni koje mozes kupiti ovdje.

spajanje svega je toliko jednostavno da nema smisla objasnjavati. :D

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Re: stirplate

Post Postao/la grga-osijek » pet pro 29, 2017 11:37 am

timi je napisao/la:
pet pro 29, 2017 10:40 am
gujo, sto se tice boje znas i sam da je proizvoljno. grga je po prirodi njezan pa je narucio da bude malo vise roza boje a stirodur mi se taman u to uklopio.

dakle, boja "kucista" je stvar osobnih preferencija.

od ostalih dijelova treba ti 12 cm vent od PC-a (pozeljno 12 ili veci jer su najtisi) a to mozes pronaci bilo gdje. sljedeci su na redu neodimijski magneti a njih mozes pronaci ovdje kao i PWM regulator brzine vrtnje venta koji dosta povoljno, da ne kazem najpovoljnije, imas ovdje.

ali to nije sve, jos ti treba 12V napajanje koje mozes pronaci prakticno bilo gdje u svojoj ili susjedovoj garazi a ako imas nekakvo prastaro od PC-a mozes ga vrlo lako modificirati i posluzit ce svrsi.

kao slag na tortu, posljednji ali ne manje vazan, stir bar. Ima ih vise vrsta ali meni se najvise svidjaju oni koje mozes kupiti ovdje.

spajanje svega je toliko jednostavno da nema smisla objasnjavati. :D
Uf što volim ovog kolegu pivarA :zivjeli2:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: stirplate

Post Postao/la crna guja » pet pro 29, 2017 2:03 pm

hehehe....čuvajte grgu legendu jer kad je mene od 51 godinu i 100 + kila (točan iznos nije bitan :evil: )uspi nasmijat do suza, mogu mislit što je s drugima. :malosamsipopil:
p.s.grga izdaj skriptu svojih postova i onaj neprežaljeni plevnik od pola tone/dan je samo tvoj. :zivjeli2: neka to prodaju u apotekama umisto apaurina i sl., to bi im bilo puno pametnije.
Timi, ovo je bilo zaista detaljno :pivo3: sad cu ja memorirat ove linkove i pravac lokalni bill gates. taj je završio FER sa nekih 5-6.0 i ima servis od kompjutera i svega ostalog što ima signalne žaruljice na sebi. krcat je propelerima a vjerovatno ima i onaj klingonski ili kako se već zove hipermagnet,najvjerovatnije s njime posipa pristupne ceste,
stari gramofon.jpg
pa da vidimo... :loce:
btw, ovo u privitku ne bi moglo proć, jel? mislim sukladno je i ergonomski sa godinama nekih od nas majstora pivara, a kad već biljke vole glazbu, možda će i gljive.... :malosamsipopil:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Avatar
timi
Postovi: 460
Pridružen/a: ned svi 05, 2013 7:07 pm
Lokacija: Osijek

Re: stirplate

Post Postao/la timi » pet pro 29, 2017 2:24 pm

u tom slucaju ti je bolje ovo dolje sa slike, nakotis si lijepo germe i za buduce ture!

slika

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: stirplate

Post Postao/la crna guja » pet pro 29, 2017 4:13 pm

please wait.... 8)
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Odgovori