Kupujem:pokvarena-inficirana-smrdljiva piva

Trebate nesto? Pitajte....

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » pet lip 03, 2016 11:38 am

Tužna srca javljam da ne dolazim. :cry: Ako ti dolaziš na Kriglu može primopredaja tamo a ako ne vjerujem da Vjeko ne bi imao ništa protiv da ih sačuva do 02.07. :zivjeli2:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
Sadvar
Postovi: 121
Pridružen/a: sub lis 04, 2014 11:34 am
Lokacija: Križevci

Post Postao/la Sadvar » pet lip 03, 2016 11:48 am

Onda se vidimo na Krigli

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » pet lip 03, 2016 9:32 pm

Sadvar je napisao/la:Grga, ako dolaziš sutra u ZG mogu ti donjeti par boca "nečega" što je prešlo na tamnu stranu.
hehehehehehehehehehhe... dark side beer..
in fermantation we trust

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » pon lip 06, 2016 7:48 am

Eto u subotu sam kušao Ygorov poklon "astringency off ". Da ne budem sam pozvao sam i Pivara Nenada koji nije imao pojma o čemu se radi. Namjerno nisam ohladio do kraja i nakon točenja (pjene do nosa) prilikom prinošenja čaše ustima-nosu, prvo je konstatirao: "Opet grožđe". E to je i mene prvo streslo. Nenad zna da često posežem za HALLERTAU BLANC -om i iskreno mi se čini da je i ovdje debelo prisutan ili je to posljedica prekomjerne oksidacije. Realno, pivo bi kod većine moglo proći sa konstatacijom da je malo čudnije ali nije loše. Taj offi nekako stvarno vuče na nešto što se može najbliže pripisati mokrom kartonu, iako da Vjeko to nije spomenuo vjerojatno me ne bi na isto asociralo. Znači sad znam kakvo je oksidirano-resko pivo i još jednom hvala donatoru. Pivo nije pokvareno ali vjerojatno više od jednog mi ne bi leglo.
:zivjeli2: :hmelj:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Odgovori