PIN LOCK KEGOVI, prodaja

Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...

Moderator/ica: Poljo

Odgovori
Puyol

PIN LOCK KEGOVI, prodaja

Post Postao/la Puyol » pet sij 12, 2018 1:11 pm

Postovani pivoljupci,

Trebao bih imati veci broj pin lock kegova za prodaju. Neki od kegova imaju otpusni ventil, neki nemaju, probat cu nabavit vecinom ova sa tim ventilom.

Kegovi bi trebali biti isprani i cisti kod preuzimanja, sa svim gumicama i u potpunosti funkcionalni a ja cu osobno svaki keg jos prekontrolirati da se uvjerim da nemaju ostecenja I da su spremni za daljnju primopredaju. Cijevi unutar kegova su dugacke, skroz do dna (konicni center je slobodan na samom dnu kega, no ako vam smeta ta duljina zbog eventualne taloga, morat cete si malo otpiliti kraj cijevi). Dupla stijenka, klasika, poklopci su naravno na kegovima sa svim gumicama.

Cijena - 200kn po kegu.

Molim zainteresirane da mi posalju pp sa svojim kontakt mobitelom tako da vam mogu javiti detalje oko svega.

Prvo cu primiti narudzbe, nakon toga ja narucujem kegove, pa okvirno Koji tjedan po narudzbe imate svoj keg.

Lokacija je Zagreb, po mogucnosti da sami pokupite da ne saljem to postom, tiskom ili slicno.

Puyol

Re: PIN LOCK KEGOVI, prodaja

Post Postao/la Puyol » pet sij 12, 2018 1:13 pm

Samo naglasavam, posaljite mi upit na pp sa vasim br mobitela, pa vas ja povratno kontaktiram, I kasnije obavijestim ondatumu isporuke.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Puyol

Re: PIN LOCK KEGOVI, prodaja

Post Postao/la Puyol » uto sij 30, 2018 2:24 pm

Zasad nema kegova, doslo je do komplikacija, svi koji su narucili su obavijesteni. Ako u buducnosti bude kegova, obavijestim Vas na ovoj temi.

Odgovori