Telegramov test sve ozbiljnijih piva iz malih hrvatskih pivo

... i ostali korisni izvori informacija

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Telegramov test sve ozbiljnijih piva iz malih hrvatskih pivo

Post Postao/la isvara » uto vel 09, 2016 1:56 pm

Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » sri vel 10, 2016 5:58 pm

Eto, da se osvrnem i na samoj temi, drugdje se da propustit.

Sama degustacija zapravo dosta dobro odrađena (jedan bravo Matiji iz CR na tome). Solidan dio piva se nije dao pogoditi - i još su pametno ubačena u vrstu. Tekst je jaaaako sažeta i u nekim slučajevima pomalo izokrenuta verzija onog šta smo rekli, ali eto.

U retrospektivi - Velebitsko je zapravo najveće iznenađenje, godinama i godinama ne probah bocu toga da je bila "čišća". Tura bez greške, unutar limita koje postavlja recept naravno. Slawoner u super formi isto, šta mi je posebno drago! :)

ABA... uf. Opet, tura nije trebala izaći na tržište. Totalna šteta. Relativno nedavno je ponudih prijatelju iz Srbije, koji nije baš u ovom svijetu, ali jednostavno voli dobro pivo i pomalo ulazi u to da proba i bia je oduševljen. Strah me pomislit šta bi mislia da je proba to. Nadan se da će se iskupit idućon turon.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » sri vel 10, 2016 6:12 pm

i meni je bilo čudno što ste ABA-u tak oslabo ocijenili, inače bude čisto solidna pkivica, trebala je biti bolja od velebitkse i vukovarske bar...
save a tree - drink beer

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » sri vel 10, 2016 6:23 pm

Već sam rekao nekom - prednost ovakvih stvari je, osim, očito, promocije u mainstream medijima i mogućnost dobivanja objektivnog (koliko-toliko) dojma o pivu.

Nedostatak je, pak, mogućnost da se potrefi loša šarža kao iznimka više nego pravilo možda, a da ostane javno da je tad i tad bilo, a realno je, loše. I štaš.

Odgovor je jasan - ne pustit ubuduće loš batch na tržište. Ali nekad je to teško i priuštit si, kužim. Jebiga. Svakako ima kredita dovoljno da probam kad dođe novi batch.

Odgovori