Zdravi pinklec - prodaja pive na štandu

... i ostali korisni izvori informacija

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Mogwai
Postovi: 542
Pridružen/a: sub sij 21, 2012 3:41 pm
Lokacija: Sveta Nedelja/Samobor

Zdravi pinklec - prodaja pive na štandu

Post Postao/la Mogwai » pet tra 03, 2015 2:39 pm

Pozdrav ljudi. Da skratim priču i puno ne objašnjavam:
Ima neka udrugaili tak než zove se Zdravi pinklec.
To je ko neka tržnica domačih proizvoda. Igrom slučaja ja sam dobio kontakt osobu i ona me pitala jel ja znam pivare koji bi htjeli prodavati tako svoju pivu.
Koliko ja znam:
- Treba imati OPG ili tak nešto (možda i bez toga može)
- prodaješ/mjenjaš svoju pivu za druge domaće stvari
- ostalo neznam!

Ako je tko zainteresiran kontakt osoba za sva pitanja i odgovore:

"Ana - 095 906 9513"

Slobodno kažete da ste vidili post od mene (Luka) na forumu i da se zato javljate.

Molim sve da mi ne šaljete PM-ove niti ikakva pitanja pitanja meni jer sam ovdje napisao sve kaj ja znam.

Tko voli nek izvoli!

GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Post Postao/la GeorgDjoko » pet tra 03, 2015 3:02 pm

Zanimljivo.

Ima na stranici njihovoj http://www.zdravipinklec.hr/index.html svakakvih domaće uzgojenih proizvoda. Pretpostavljam da oni otkupe od tebe po nekoj cijeni i onda prodaju po koliko god oni hoće. Jerbo kad odeš na ponudu http://www.zdravipinklec.hr/ponuda.html vidiš da su npr. jaja 2,5kn komad... Ili 70kn za teglicu meda. Malo previše za mene, al vjerujem da su proizvodi ful organski i domaći, i dostave ti na adresu i gle, ako ljudi imaju kome prodavat zašto ne?

Ovo bi pasalo vama pivarima iz ZGa i okolice, jer, ako traže domaćeg piva, pa dajte se trznite tko god ima volje i što prije to bolje sklopite nekakav deal pa krenite kuhat, oni će vam prodat pivu, dat pare i doviđenja. Ak ni nemate OPG, vjerujem da se da dogovorit.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Re: Zdravi pinklec - prodaja pive na štandu

Post Postao/la isvara » pet tra 03, 2015 10:50 pm

Mogwai je napisao/la: - Treba imati OPG ili tak nešto (možda i bez toga može)

upravo tako
svi oni imaju registrirani OPG
jerbo zakon o trošarinama čl. 54 i 62 kažu da drugčije NE može
vi probajte ... dok vas netko ne klepi ... a onda ... ne sumnjam da nekome neće pasti na pamet da vam zapljene opremu ili zabibere kaznu da moraš prodati opremu da je platiš

osobno mi se jako sviđa ideja razmjene domaćih proizvoda .... ali gdje je tu majka država??? :evil:
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub tra 04, 2015 12:57 am

#############Ovo bi pasalo vama pivarima iz ZGa i okolice, jer, ako traže domaćeg piva, pa dajte se trznite tko god ima volje i što prije to bolje sklopite nekakav deal pa krenite kuhat, oni će vam prodat pivu, dat pare i doviđenja. Ak ni nemate OPG, vjerujem da se da dogovorit.##########

ovo je naivno . !!

za pojedinca !

ali čisto je praktično za onoga ko ima 20-50 OPG-a ispod sebe .
on se ima skim dogovoriti. može i platiti kaznu pa opet u jutro po starom .

I ne mislim tu na firmu koja skuplja i pošilje po naruđbi !. nego, tko stoji iza kvalitete jaja , pive , krumpira ?.... A i ona bi morala .
I ja zagovaram kupnju domačeg krumpira , da ga ne zaoravaju međimurci , domačeg mlijeka ali jedan na jedan . rađe nego uvoz jagoda u veljači .... imaju sliku bujnu i boju čarobnu ( sve spremno za prevaru ) ali kad im mahneš jezikom i komadiće omrmljiš ( Saša- onomatopeja) usnama, progovore okusom , shvatiš da su lutke i osim oblika , prazna su kanta pa je i svakog zrna šteta.

I ... jako bitno ! tko je toliko jak da od tebe otkupi proizvod , pa ga ON čuva i čeka kupca ...
neznamo detalje , pa neču dalje. sve je to nebitno

bitno je da je ovo najkraći put do problema :!:

i sam si mislim kako je odjednom došlo do panike i potražnje .
par godina sam u ovom hobi- filmu sa fantastičnom ekipom druželjubivih , entuzijastičnih krasnih likova , normalnih , vedrih koji konstantno više daju nego što uzimaju ( fale mi neki koji su ovo shvatitli prije mene , a učili su me ... ) učili su me odgovorima i svojim uloženim vremenom kako skuhati , popraviti na bolje .

pa se čudim astronautima . odkud im petlja da nasjednu na katapult, nakon dva tri koma i par gajbi domače........
pozdrav , pivarice i pivari
:hmelj: :pivo3:

Odgovori