Zmajska pivovara!

... i ostali korisni izvori informacija

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » pet vel 20, 2015 4:00 pm

mali badem je napisao/la:
Ne nego:
trgovačko -managerska logika :naručili za svaki Špar jedan karton pive . pa si ti misli.
Vjerojatno im se baš ne prodaju ostala strana specijalna piva (0,33), pa su naručili samo toliko malo dok ne vide kako će ići.
Gledam u kauflandu sva takva piva, i baš me zanima koliko mjesečno prodaju, s obzirom da mnoga koštaju oko 15 kuna po bočici.

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » pet vel 20, 2015 6:52 pm

sinco je napisao/la:Pijemo jucer Zmajsko u Kobaje u Splitu i kaze moj kolega i slozimo se:
"ma kakav Mango i Citrus... ovo daje na Bazgu i nista drugo"

Jel jos netko osjetio bazgu il smo nas 2 ludi?
Točno to su rekle moja žena i šogorica :zivjeli2:

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » pet vel 20, 2015 7:28 pm

Artanis je napisao/la:
mali badem je napisao/la:
Ne nego:
trgovačko -managerska logika :naručili za svaki Špar jedan karton pive . pa si ti misli.
Vjerojatno im se baš ne prodaju ostala strana specijalna piva (0,33), pa su naručili samo toliko malo dok ne vide kako će ići.
Gledam u kauflandu sva takva piva, i baš me zanima koliko mjesečno prodaju, s obzirom da mnoga koštaju oko 15 kuna po bočici.
Idu jako dobro! Zelenu O'haru rijetko kad mozes uhvatit na policama, a i pšenična se dobro prodaju...
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Zvone
Postovi: 145
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 3:29 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Zvone » pet vel 20, 2015 7:40 pm

Šta se tiče Kauflanda u Šibeniku, ja se konstantno trsim da im ispraznim police od onog jada što imaju (čitaj: O'hara, St. Peters i njemačke pšenične), ali nedaju se gadovi :)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet vel 20, 2015 9:35 pm

slawoner je napisao/la:
Artanis je napisao/la:
mali badem je napisao/la:
Ne nego:
trgovačko -managerska logika :naručili za svaki Špar jedan karton pive . pa si ti misli.
Vjerojatno im se baš ne prodaju ostala strana specijalna piva (0,33), pa su naručili samo toliko malo dok ne vide kako će ići.
Gledam u kauflandu sva takva piva, i baš me zanima koliko mjesečno prodaju, s obzirom da mnoga koštaju oko 15 kuna po bočici.
Idu jako dobro! Zelenu O'haru rijetko kad mozes uhvatit na policama, a i pšenična se dobro prodaju...
valjda su upravo to htjeli postići.ispituju i balansiraju dostupno, sa naglaskom- balansiraju . bljak. dojam je da ide jako dobro-20 ak flašica.
a ako nestane , za žgadiju ostaje 38 metara ŽKP-a.
no , objasnite mi zašto druga naruđba Zmajske nije tri puta veča. opet je naručen karton po dučanu . :roll:
O konzumu netreba trošiti kisik ( samo tipkam ). zlatom se plača polica(unaprijed za još neotvoreni dučan ) i sreća da poslujete s njima a prodano plačaju sa 4-6
mj odgode

ruuuuužno je pre nježno a lopina ........ma koga briga .......kuhajmoooo
opet i ponovo , sve bolje i drugačije , pa opet slično. nek se pjene brkovi i curi po bradi, srknite žustro, osladite se žitom i podrignite se kvalitetno nek i lusteri znaju za domaću pivu.

ps. hoću ( barem u mbr-u ) točeno i all in i zmajsko i novu rundu i varionicu jer smo mi i oni to zaslužili. jer je MBR iskonska pečina pivarske družbe. živjeli Vi meni i nek se pjeni domaće.




:pivo3: :hmelj: :zivjeli2:

Avatar
sinco
Postovi: 194
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 10:23 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la sinco » sub ožu 14, 2015 5:54 pm

Mene zanima kako skinit etiketu sa boce zmajskog... Probao sam sa bacanjem boce pod kamion... Prevrnuo se kamion...
Pokusao sa flame trowerom, ostao bez goriva... Stvarno neznam!

Avatar
BanjoBrewer
Postovi: 463
Pridružen/a: sri pro 15, 2010 11:03 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la BanjoBrewer » sub ožu 14, 2015 7:44 pm

He he he, nemoj u toplu vodu nikako, nemoj uopce u vodu. Samo odlijepi na suhoj boci, ubercool

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet ožu 19, 2015 9:15 pm

sinco je napisao/la:Mene zanima kako skinit etiketu sa boce zmajskog... Probao sam sa bacanjem boce pod kamion... Prevrnuo se kamion...
Pokusao sa flame trowerom, ostao bez goriva... Stvarno neznam!
Uzmi onaj fen sto koriste lakireri i sa njim je skini.

Avatar
ekser
Postovi: 305
Pridružen/a: pon sij 06, 2014 11:31 pm
Lokacija: Zg/Pž

Post Postao/la ekser » čet ožu 19, 2015 10:05 pm

Ja imam drugu foru, samo je odlijepim, a onda na ovaj super lepak na boci pritisnem svoju etiketu i bogtepozivio
keep calm and čitaj dalje forum

Avatar
sinco
Postovi: 194
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 10:23 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la sinco » pet ožu 20, 2015 9:50 am

zena me doma i ovako gleda ko da san lud 100%... jos kad joj krenen fenirat boce :P

Sreca... mislim da me jos voli :P

Avatar
sinke
Postovi: 103
Pridružen/a: pon ruj 15, 2014 2:50 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la sinke » pet ožu 20, 2015 10:22 am

sinco je napisao/la:Mene zanima kako skinit etiketu sa boce zmajskog... Probao sam sa bacanjem boce pod kamion... Prevrnuo se kamion...
Pokusao sa flame trowerom, ostao bez goriva... Stvarno neznam!
Meni je to najlakša boca za skidanje etiketa.
Potopim u sudober u kojem je vruća voda i čarli.
I nakon pola sata odljepim etiketu u komadu.

Avatar
ekser
Postovi: 305
Pridružen/a: pon sij 06, 2014 11:31 pm
Lokacija: Zg/Pž

Post Postao/la ekser » pet ožu 20, 2015 11:53 am

Stvarno?
meni predzadnja po lakoći. Najlakša mi je o'haras - samo je smočiš i sama otpada, još ode u komadu i s ljepilom pa je flisneš o kredenc ili gajbu, gdje već radiš arhivu pivskih naljepnica.
Teža od zmajske mi je jedino san servolo - kud je jak lepak, tud je i sama naljepnica na običnom papiru pa se sva raspadne... e to ide samo razrjeđivačem dolje.
lažem, najteže i nemoguće su mi one neke tripel od 7,5dl koje imaju nacrtane etikete na boci, to ne ide s ničim, al ni ne treba jer ne znam ni s čime bih to začepio uopće (preveliko za čepilicu vulgaris)... evo sad smo adminu i svarroghu zaspamali temu, trebamo novu otvoriti s praktičnim iskustvima s bocama :)
keep calm and čitaj dalje forum

Avatar
tante
Postovi: 84
Pridružen/a: pon tra 02, 2012 9:53 pm
Lokacija: Orleans, Francuska / Vrbovec

Post Postao/la tante » ned ožu 29, 2015 12:47 pm

Zahvaljujuci prijatelju, doletio jedan Zmaj do mene:

slika

slika

Svaka čast dečki!

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » ned ožu 29, 2015 2:04 pm

https://youtu.be/f381G0k9Inc i zmajsko pivooo!!!!
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

hrcimir
Postovi: 54
Pridružen/a: sri kol 14, 2013 2:52 pm

Post Postao/la hrcimir » pet tra 03, 2015 5:15 pm

Jučer konačno ulovio priliku da probam zmaja. Našao ga točenog u HAK Caffeu u Utrini. Skoro sam malo štrcnuo u gaće kad sam ga probo, kakav mango, kakvi bakrači, čista bazga se osjeti. Vrhunska stvar! :D

P.S. Ne znam gdje pitati pa jel netko zna gdi se kod nas mogu nabavit takve čaše u kakve oni toče tj. ovakva ko na slici od kolege 2 posta iznad?

Odgovori