Stranica: 1/1.

Slanje paketa TISAK

Postano: pet ožu 01, 2013 11:00 am
Postao/la Wodillica

Postano: pet ožu 01, 2013 11:14 am
Postao/la Don Genovese

Postano: pet ožu 01, 2013 4:50 pm
Postao/la Wodillica
Don Genovese je napisao/la:Mislio si na ovo:

http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... isak#30789

?

Da na to, bio si brži. U zadnje vrijeme ne pratim toliko forum, ali od viška glava ne boli.

Postano: sub ožu 02, 2013 7:50 am
Postao/la Don Genovese
t32 je bio brži, ja sam samo primijetio.