Zanimljivo

... i ostali korisni izvori informacija

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pon sij 16, 2012 11:26 am

Meni to recimo nije jasno, i stovise, jako mi je glupo kada netko spominje ispijanje preko tjedna, i preko vikenda, mislim ne kuzim?! Vikendom se smije ili?

Zato sto ja mogu popiti, svaki dan pivo, dva tri, nebitno i tako svaki dan, onda si pijanac, a kad kao malo dijete cekas vikend da se ubijes ko svinja u petak i subotu i povracas okolo, onda je to OK, jer ono svi piju preko vikenda!? WTF?

Ja vikendom kao i svaki dan, odem na Pivo i vratim se u svoj krevet i odmaram, jer je nedjelja jedini dan kada ne radim i meni je subota navecer i nedjelja za opustanje.

Da se razumijemo ovdje sada nikoga ne izdvajam, samo hocu rec da mi je to glupost! I kako ljudi imaju glupo misljenje. Bolje se dva dana ukomirat, spavat cijeli vikend nego si popit iz gusta svaki dan! Opet napominjem, ne izdvajam Vas i Vasa misljenja ovdije jer znam da vi tako ne razmisljate, ali vecina ljudi da.

Pa se onda opet ja pitam jel bolje popiti svaki dan umjereno ili se u 2 dana razvaljivat i unistavat organizam. ;)

Stariji clanovi ocito ne idu vise toliko u grad i sta ti ja znam, ali kuzite poantu koju hocu rec preko tjedna/vikend.

@petro eto sportas, pazis na sve a problemi su nazalost tu, nema pravila, svaki organizam nije isti i to je to.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

okarm
Postovi: 324
Pridružen/a: ned srp 19, 2009 10:15 pm
Lokacija: ZG

Post Postao/la okarm » pon sij 16, 2012 4:46 pm

ja i da hocu popit vise nejde.. jednostavno mi nije fino vise... bilo da se radi o nekom super kvalitetnom i finom pivu ili obicnoj zuji... pol litre popijem i da odmah narucim drugu nema sanse da je do kraja popijem sa gustom...
al zato gemist po ljeti ide ko voda :)

inace sokove nikakve ne pijem... samo vodu i to poprilicno dosta... oko 4L dnevno.. ljeti i vise..

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » pon sij 16, 2012 6:01 pm

Mene je na ovaj hobi natjeralo upravo to što kupovne pive više nisam mogao piti. Popijem dvije pive i nakon toga glavobolja, žgaravica itd. Od kad pijem svoju takvih problema nema jedino što mi se od nje spava. Ne pijem često, ponekad nijednu, ponekad jednu a rijeđe dvije ili više. Naravno da sa ničim ne valja pretjerivati pa tako ni sa ovim.
Volim ih zahmeljene.

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » pon sij 16, 2012 7:32 pm

Svarrogh je napisao/la:Ljudi, nista se vi ne brinite nego se ugledajte na njega :D
i on ima svog heroja

slika

jedan citat kojeg se često sjetim - http://0.mk/27f84

živili!

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » sub sij 21, 2012 7:35 pm

Jedva sam nasao ovaj post. Evo jedna knjiga
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori