Bottling stick

... i ostali korisni izvori informacija

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Bottling stick

Post Postao/la babangida » uto ruj 13, 2011 4:55 pm

Pozdrav!
Obzirom da previse toga prospem dok pretacem, usudio bi se reci i vise od litre, imam jedno malo pitanjce.
Gdje nabaviti onu prozirnu, plasticnu, tanku cjevcicu, koja na kraju ima nesto kao recimo ventil, koji pritiskom na dno boce propusta tekucinu (pivo), a odvajanjem od dna boce, automatski TO iskace i zatvara protok tekucine (piva). Jedan decko iz Broda, koji je takodjer ovdje na forumu mi je rekao da se to zove bottling stick. Trazim ga po ebay-u ali ga kao takvog ne nalazim. Postovani kolege pivari, pomagajte???
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » uto ruj 13, 2011 5:16 pm


Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » uto ruj 13, 2011 7:30 pm

Ima li gdje blize? :)
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
mad_alchemist
Postovi: 384
Pridružen/a: uto lip 14, 2011 11:18 am
Lokacija: Istra

Post Postao/la mad_alchemist » uto ruj 13, 2011 8:47 pm

ne treba ti. Nađi prozirnu PVC cijev (crijevo, gumu) i prelomi na duljini koliko stane u bocu. Na prelomljenom dijelu držiš s rukom i kad dođe do vrha boce, prelomiš i prekineš protok. Kad promjeniš bocu otpustiš "koljeno" cijevi i funkcionira kao ventil.

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Re: Bottling stick

Post Postao/la ervin » uto ruj 13, 2011 9:48 pm

babangida je napisao/la:Pozdrav!
Obzirom da previse toga prospem dok pretacem, usudio bi se reci i vise od litre, imam jedno malo pitanjce.
Gdje nabaviti onu prozirnu, plasticnu, tanku cjevcicu, koja na kraju ima nesto kao recimo ventil, koji pritiskom na dno boce propusta tekucinu (pivo), a odvajanjem od dna boce, automatski TO iskace i zatvara protok tekucine (piva). Jedan decko iz Broda, koji je takodjer ovdje na forumu mi je rekao da se to zove bottling stick. Trazim ga po ebay-u ali ga kao takvog ne nalazim. Postovani kolege pivari, pomagajte???
ja sam ovdje kupio, kao i vecinu stvari:
http://www.hopandgrape.com/public/detai ... RU20213961

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » uto ruj 13, 2011 10:01 pm

Bolje potraži pod nazivom bottle filler. Ja kupio preko e-bay-a i platio neki5-6 dolara. Traži prodavača Bruhaus, ili Norcalbrewingsolutions jer su oni najpovoljnji i često imaju neke akcije.
Volim ih zahmeljene.

Odgovori