Staročeško crveno !

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Amdejac
Postovi: 356
Pridružen/a: ned sij 30, 2011 12:34 pm
Lokacija: Usa
Kontakt:

Post Postao/la Amdejac » ned pro 04, 2011 9:16 pm

Da metnem i pokoju slikicu.
Ostale još dvije flaše.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » sub lis 12, 2013 9:41 pm

Neki dan sam u Sparu kupio nekoliko staroceskih crvenih, koliko se sjećam prva koju sam probao (prije nekoliko dana) je bila u redu, za naše uvjete solidan lager. Jucer i danas sam probao po jednu i oba puta je piva imala kiselkast okus. Bljak. Odokativno bi rekao da je u pitanju infekcija, ali možda sam u krivu. Nije mi jasno kako pivovara može takvo pivo staviti na tržište.
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
t32
Postovi: 373
Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la t32 » ned lis 13, 2013 6:16 pm

jučer pili u birtiji staročeško obično, slaba karbonizacija, kao da je izlapilo i da, okus kiselkast porpilično, netipičan za piva kad je blago kiselkasto nego baš - na kiselo vuče.

zgubidan
Postovi: 60
Pridružen/a: ned kol 17, 2014 1:57 pm
Lokacija: Pakrac / Požega

Post Postao/la zgubidan » uto pro 09, 2014 8:51 pm

u nedostatku domaćeg pred neki dan kupim bocu staročeško crvenog...koliko se sječam prije i nije bilo pretjerano loše....a sad....prestrašno...kao da su isprali suđe i stavili tu vodu u boce...čudi me kako jedna pivovara može tako nešto staviti na police i igrat se sa kakvom-takvom reputacijom...
...inače,kupio sam i bocu karlovačko royala...kao trunčicu bolje se osjeti hmelj....inače bljuzga kao i većina drloga na policama...

kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la kiternas » sri pro 10, 2014 1:41 am

U istom sam prije godinu dana osjetio zagoreni šrot a mjegurića nigdje. Oni ko da svaku šaržu radi netko drugi.

Odgovori