Bijah u jednoj pivnici

... te subjektivne ocjene

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » sub stu 05, 2016 11:43 am

Slawoner , znam o čemu pričaš i na što -koga pucaš. Nije baš tako (grozno 8 od 10 inficirani ) kako je kiki opisao. Eto večeras imam vozača pa se nadam da ću zdravog uma i čistog nepca ponoviti sanitarnu inspekciju. :wink:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » sri stu 09, 2016 7:02 am

Da rezimiram, loše pivo može doći do ugostitelja, naravno da se dogodi da neka piva ne uspije pivaru pa i to je za ljude, NARAFSKY pod uvjetom da se to ne događa prečesto, nego RIJETKO ali takva piva pred gosta ne smije i točka! I još jedna stvar, što prvi dojam možeš ostaviti samo jednom a to je taj prvi put, nekom je to kapak. Ne govorim ja pritom Grga za mene, lako je za mene, govorim o raji.

P.S. Sinco, ova priča o kiselom Barbi otkida! :lol:
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
sinco
Postovi: 194
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 10:23 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la sinco » pet stu 11, 2016 4:26 pm

grga-osijek je napisao/la: Danas konzumenata tvog i Slawonerovog piva ima dovoljno da poslujete . No svaki dan izlaze novi pivari i traže svoj dio kolaća, konzumenti su sve probirljiviji i educiraniji te za 20-25 kuna traže da ono što plaća je u skladu sa deklariranim. Sutra će i vlasnici-trgovci lokala biti ti koji će te hladno odjebati ako im ponudiš ne toliko loše pivo već stilski Ibu Abv i po ostalim mjerilima ne odgovarajuće pivo. Dečko to neće ići , kod mene piju znalci.Šta onda kad čuješ tako nešto.
Kolac je sve manji a gladnih usta oko tog kolaca je sve vise :) i to je za ocekivat...
Moj je osjecaj da se ipak broj pivovara naspram zednih gradjana otvara nesrazmjerno brzo. Tjesim se da ce briga oko kvalitete i nastojanja da napravimo vrhunsko pivo ipak prevladat.

Sto se tice tipiziranja piva... ja se tu ne slazem 100%!
OK je dat ljudima hint sto mogu ocekivat, ali ga napravit u nekim okvirima samo da ga mozes nekako nazvat i tipizirat je po meni krivo. Evo sad cemo izbacit ESB/NEBA... dakle nije ESB a nije ni North England Brown Ale... namjerno cemo ga nazvat Englez i necemo stavit stil... :)
ono kad ti punica proba IPAu na koju si ponosan i kaze: mmmm vockasto isto ko i radler!!!

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » pet stu 11, 2016 6:18 pm

Ne znam , vaša volja možete ga nazvati i hektor a ja bi pitao pipničara-ku što je pivar htio reči ? Ukoliko je pivo u granicama mojih okusnih prohtjeva naručio bih vjerojatno još jedno . No bez obzira na odluke , mnogo šoldi od srca Vam želim a kad se dogodine sretnem sa onom bitangom gorrannom budemo popili i jednog englezera. :hmelj: :hmelj: :pivo3:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
Gorann
Postovi: 315
Pridružen/a: ned lis 04, 2015 2:17 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la Gorann » pet stu 11, 2016 10:08 pm

Grga legendo ja mislio da ce mo se ranije vidit :D
Uz to ja mogu samo jednom popit sto mi se ne svida :lol:
Drugu sansu ne dajem tako lako , ne sto sam zlocest ( a jesam :twisted: )
nego jednostavno idem dalje , fala bogu danas imamo sve vise izbora

Odgovori