Uvoznik i punilac Krombacher piva za BiH?

... te subjektivne ocjene

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
SaBiker
Postovi: 5
Pridružen/a: sri lip 17, 2015 12:09 pm
Lokacija: Sarajevo

Uvoznik i punilac Krombacher piva za BiH?

Post Postao/la SaBiker » sri lip 17, 2015 12:17 pm

Pozz članovima foruma,

Tko mi može reći koja firma uvozi limenke Krombacher piva koje se prodaju u BiH supermarketima, i gdje se ono puni? Naime, cijena ovdje je ponegdje samo 1,00 KM za limenku od 0,5 l, kao i Holsten piva licencno punjena u Srbili ili Löwenbrau punjena u Hrvatskoj, i time su značajno jeftiniji od daleko lošijih domaćih marki - Sarajevskog i sl. Dali se radi o pivu original punjenu u Njemačkoj, ili ga opet po licenci proizvodi/puni neka firma u biH, Srbiji, Hrvatskoj?

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri lip 17, 2015 7:43 pm

Pa to ti sve treba biti napisano na limenci u tvojoj trgovini (proizvodi: ... ; puni: ... ; uvoznik za BiH: ... ). Ako ne piše, he, onda ćeš teško i ući u trag svemu jer ...
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

SaBiker
Postovi: 5
Pridružen/a: sri lip 17, 2015 12:09 pm
Lokacija: Sarajevo

samo naljepnica

Post Postao/la SaBiker » čet lip 18, 2015 12:15 am

Don Genovese je napisao/la:Pa to ti sve treba biti napisano na limenci u tvojoj trgovini (proizvodi: ... ; puni: ... ; uvoznik za BiH: ... ). Ako ne piše, he, onda ćeš teško i ući u trag svemu jer ...
kod nas se često na limenkama nalazi samo naljepnica sa imenom uvoznika...
negdje sam pročitao kako se Krombacher puni SAMO u Njemačkoj, tj da su sva original - nema licenci

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Re: samo naljepnica

Post Postao/la mali badem » čet lip 18, 2015 1:12 am

SaBiker je napisao/la:
Don Genovese je napisao/la:Pa to ti sve treba biti napisano na limenci u tvojoj trgovini (proizvodi: ... ; puni: ... ; uvoznik za BiH: ... ). Ako ne piše, he, onda ćeš teško i ući u trag svemu jer ...
kod nas se često na limenkama nalazi samo naljepnica sa imenom uvoznika...
negdje sam pročitao kako se Krombacher puni SAMO u Njemačkoj, tj da su sva original - nema licenci
nemam apsolutno ništa protiv , ali zašto bi ju onda izvozili samo u BiH a ne i u Hr. možda ipak provjeriti što je ispod naljepnice , ili obratno.
a možda je i u Hr samo ja još otom pojma nemam. svaki je dan neko novo čudo :hmelj:

Odgovori