Beer shop

... te subjektivne ocjene

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri lis 26, 2011 6:38 pm

lanko je napisao/la:Prežvakana tema.
Procitaj forum i tuđa iskustva.
BTW javi kad/ako dobiješ.
Apsolutno se slazem! I uvidjam! Da mi nudi dzabe, ne bi uzeo! Salim se, da mi nudi dzabe, uzeo bi. :)
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri lis 26, 2011 7:23 pm

lanko je napisao/la:Prežvakana tema.
Procitaj forum i tuđa iskustva.
BTW javi kad/ako dobiješ.
Apsolutno se slazem! I uvidjam! Da mi nudi dzabe, ne bi uzeo! Salim se, da mi nudi dzabe, uzeo bi. :)
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

AnGar
Postovi: 195
Pridružen/a: čet vel 02, 2012 4:40 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la AnGar » čet vel 23, 2012 7:39 pm

Pozdrav svima!

ja sam evo sada vec drugi put slozio nekakvu naruđbu u beershop-u i opet se pojavio isti problem, bez odgovora vec 7 dana. naruđba je okvirno 1000kn tako da se ne radi o maloj pari. zadnji put mi je od uplate do primitka trebalo opet jedno 10ak dana s tim da sam na kraju izludio ali je doslo... u niti jednom trenu nije rekao oprostite sto toliko cekate...

ok s druge strane razumin covika ima odlicnu ideju i bio je spreman "poceti" s necim cega realno nije bilo kod nas. svaka cast za trud. nije mu lako nemoze stici mozda ima i josh neki posao pa mu je tim teze mozda ima obitelj i dicu pa nestize njih viditi neznam nebi ulazio toliko doboko u problem, ali kada napises u roku od 72h od uplate saljem robu ali nije naveo kada ce poslati uplatnicu...
ili jednostavno narucit pa se prepustit. danas je vrime takvo da jednostavno covik kada nesto naruci ne zeli cekati misec ili po miseca da mu stigne iz jednog Zagreba. a kinez to rijesi u roku od 7 dana kada imas srece.


u svakom slucaju pohvale, kupujem i kupovati cu dalje

lp
nije pivo krivo sto se popilo,
krivi su ljudi sto ih je opilo!

marioreni
Postovi: 13
Pridružen/a: sri svi 30, 2012 1:42 pm

Post Postao/la marioreni » sri svi 30, 2012 1:47 pm

Mislim da su oni riknuli. Meni se ne javljaju ni na tel ni na mail..već tjednima...tako da sam odustao od njih....gone

mah
Postovi: 23
Pridružen/a: sri svi 09, 2012 11:04 am

Post Postao/la mah » sri svi 30, 2012 1:56 pm

ok, a zašto ne upotrijebite telefon/mobitel i dogovorite se tako?

Ja jučer ujutro naručio, u podne nazvao kad mogu pokupit, kaže čovjek da je do 19 tamo a ako bi kasnio da ga nazovem...

Došao, pokupio, platio, otišao..

baltazar
Postovi: 372
Pridružen/a: uto pro 15, 2009 6:58 am
Lokacija: Dugo Selo

Post Postao/la baltazar » čet svi 31, 2012 9:21 am

Do sada nikad nisam imao problema sa preuzimanjen robe...ima radno vrijeme za podizanje robe, nazoves dogovoris vrijeme podizanja i to je to...

marioreni
Postovi: 13
Pridružen/a: sri svi 30, 2012 1:42 pm

Post Postao/la marioreni » pet lip 01, 2012 3:49 pm

mah je napisao/la:ok, a zašto ne upotrijebite telefon/mobitel i dogovorite se tako?

Ja jučer ujutro naručio, u podne nazvao kad mogu pokupit, kaže čovjek da je do 19 tamo a ako bi kasnio da ga nazovem...

Došao, pokupio, platio, otišao..
meni se ne javljaju na tel..onaj s neta

gogi272
Postovi: 25
Pridružen/a: čet pro 20, 2012 2:59 pm
Lokacija: Dramalj

Post Postao/la gogi272 » pet pro 21, 2012 10:54 am

evo možda nekome i pomogne,naime naručio sam nešto sirovina iz beershopa 17.12. u ponedjeljak a paket je stigao 21.12.poštom i platio sam pouzećem što je nešto jeftinije od kurirske službe.
čitajući forum naišao sam na niz kritika na njihov račun pa sam bio pomalo skeptičan u isporuku moje narudžbe ali na svu sreću ugodno su me iznenadili.zato jedno veliko hvala na njihovoj profesionalnosti i korektnosti!
:lol:

Avatar
vili23
Postovi: 231
Pridružen/a: uto ožu 06, 2012 12:52 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la vili23 » sub pro 29, 2012 11:52 am

opet problemi sa beershopom :evil:
zovem u četvrtak ujutro Maria i naručim slad, kaže bit će cijelo popodne u kući piva a Puf će mu donijet robu a ja nek dođem tamo al da prije nazovem
krećem s posla tramvajem (crko auto) i bolnim križima i prije nazovem,da pokupim usput, naravno nije donio robu :(
ja reko dobro, tramvajem se ne mislim vraćat reko dostavite mi pa šta košta da košta.ok, uzme podatke,ja reko dođite danas ili sutra predvečer
taj dan naravno ništa :(
u petak zovem opet i veli Mario: evo gazda samo šta nije stigo pa ide on ili ja u dostavu.Još mu i velim da bi htio danas jer sutra planiram kuhat, kaže on nema problema.
naravno od dostave i mog slada ni s :(
evo sad je subota i do sad ništa, možda ni ne rade
nisam htio s ovom porukom niš reć nego samo da se nekom izjadam
ubuduće kupujem slad na vreće da uvijek imam i kad budem na pola već naručujem jer je očito problem kupit par kila slada i dostavit ga u isti kvart za 2 dana :(
dođe mi da otvorim svoj beershop samo da ovaj propadne jer to zaslužuje kako se odnosi prema kupcima
pozdrav svima!

Shella
Postovi: 25
Pridružen/a: sri tra 15, 2009 10:52 pm
Lokacija: Zagreb Markuševec

Post Postao/la Shella » sub pro 29, 2012 2:32 pm

Ja sam do sada dva puta kupovao u Beershopu i oba dva puta sam imao serće. Doduše, u četvrtak nisam pažljivo slušao Marija, pa sam prvo otišao do Ljubljanice, a moja me je roba čekala u Kući piva...

Avatar
stipeZD
Postovi: 238
Pridružen/a: čet stu 22, 2012 2:26 pm
Lokacija: BIBINJE

Post Postao/la stipeZD » sub pro 29, 2012 4:29 pm

Roba narucena 8 12 , zvao 2 puta ,racun stiga na mail (odma platija )21 12 Zvao jos tri put doticnog gospodina marija (hoce, hoce sutra,sutra. . )preksinoc mi obeca da ce sutra(jucer) ujutro poslat i da cu danas dobit paket. . . .AHAA!

Niti za sto godina necu moci shvatiti takvo poslovanje, pa covijece sami znate koliko necemu treba da stigne iz sto ja znam. . Kine??
Zagreb Zadar brojim 22 dan!!! A jebate prodje i godisnji evo!

stvaaaarno stvaaarno sam razocaran, ma dali postoji ma bilo koji ducancic,bilo sto u HR samo da nemoram od njih kupovat?

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub pro 29, 2012 7:18 pm

Puf će mu donijet robu . tu sve puca po šavovima , a Mario nema uvid u dogovore i obećanja koje je dao puf :roll:

treba zvati Maria, a on se nada ( !? )da će imat kompletan pristup naruđbama kad dobije pristup računalu :? odmah iza Nove Godine !

pišem ovo samo zato što imam info ,a žao mi je da bilotko u potrebi za sirovinama čeka i nemože ništa planirati uz nepouzdanog pufa.


prije il kasnije , proradit će i irexaroma ili možda M.......... :hmelj:
Zadnja izmjena: mali badem, dana/u sub pro 29, 2012 10:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sub pro 29, 2012 8:14 pm

@ Stipe: Ima bolje rješenje. Kupiš na selu četiri vreće dvorednog krupnijeg ječma i jednu lijepe pšenice i doma si sladiš, sušiš i pečeš koliko i što god hoćeš.
:malosamsipopil:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
airfire
Postovi: 80
Pridružen/a: sri ožu 07, 2012 1:37 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la airfire » ned pro 30, 2012 12:27 pm

zalostan je njihov odnos vec sam nekoliko puta pokusao i nista, trebao bi netko drugi otvoriti beershop

kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la kiternas » ned pro 30, 2012 3:49 pm

Ima u topicu "Sirovine" Mariov broj. Taj način odlično funkcionira. Nazoveš, dogovoriš vrijeme preuzimanja i to je to.

Odgovori