Beer shop

... te subjektivne ocjene

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Beer shop

Post Postao/la babangida » pon lis 24, 2011 7:53 pm

Oštro kritiziram Beershop preduzeće zbog njihove sporosti prilikom naručivanja sirovina za proizvodnju tako mi svete tekućine, piva. Da li itko osim mene naručuje kod njih i da li ima istih problema kao i ja? Ili sam ja premalo tolerantan ili sam previše glup da naručujem sirovine kod njih... Slobodno me kritizirajte ako sam preoštar jer ja ne znam stvarno što reći za njihovu brzinu trgovanja... Eto!
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » pon lis 24, 2011 8:01 pm

Beershop ne radi! Barem ne za one koji nisu iz ZG i nisu u mogucnosti doci cetvrtkom na sastanak dpp-a

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » pon lis 24, 2011 8:13 pm

Najveća je fora u tome što on meni uopće ne treba poslati sirovine nego samo podatke na uplatnici da ja njemu platim naručeno. Pa tek onda poslati sirovine koje mi nije problem čekati. Ja bih njemu platio, a ne mogu jer ništa ne javlja. Ku'iš?
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » pon lis 24, 2011 8:28 pm

Svarrogh je napisao/la:Beershop ne radi! Barem ne za one koji nisu iz ZG i nisu u mogucnosti doci cetvrtkom na sastanak dpp-a

možda treba boldat da bi bilo lakse uocljivo.
nemoj ni placati kad neces dobiti... mislim da se ne isplati
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » uto lis 25, 2011 6:27 pm

Sada sam pricao s covjekom i kaze da beershop RADI. Tako da ne treba nista podebljavati, hvala ti kolega na paznji! Kaze da nema NISTA kvasca i eto kao, da zbog toga dugo cekam. Poslat ce valjda ovih dana... A onda cemo u buducnosti morati nalaziti druga rjesenja za nabavu sirovina.
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » uto lis 25, 2011 11:15 pm

Prežvakana tema.
Procitaj forum i tuđa iskustva.
BTW javi kad/ako dobiješ.

Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la PriMarius » sri lis 26, 2011 1:29 am

s druge strane, a nije da se sad pravdam prije nanesene štete, razumijem da čovjek može neimat vremena za pokrenutu najbolju volju i podržavam ambiciju i trud i spomenutu volju... pa evo i mog iskustva, ak nadopuni neki smisao - jučer sam se čul s g.Pufom i dogovoril da naručim nekaj slada prek weba... kak nisam u sustavu web-shopa, nakon ubacivanja svega kaj mi treba u 'košaricu' sam krenul na 'blagajnu' i još čekam 'blagajnicu' (ah jebate, pa di je)...
nisam nestrpljiv, al samo da u ovim danima općeg negodovanja doprinesem potpirivanju vatre na nebitnom mjestu :)...

mislim, ak je već na forumu navedeno, višeput, da čovjek nemre i nema vremena, ne vidim razlog ljutnje i negodovanja... (pretpostavljam da) radi najbolje kaj može za ove naše nam uvijete... * ak nekom ne paše, nek se sedne u auto i ode si sam po sastojke di ih nađe (ok ok, nemre svatko sjest u auto i otić (žena, deca, obaveze), ali tim više)... ili nek si naruči preko bespuća interneta, nije beershop jedini shop - ups sori, je kod nas, pffft, a jbg onda...
s treće strane, razumijem i negodovanje u današnje doba 'sve mi je na dlanu' situacije, pa zakaj (bez obzira na najbolju volju) nudiš nekaj kaj nemreš ispunit iste sekunde kad sam si ja zamislil... u tom slučaju vidi *

imam par piva vriti, na tašte (zato i pišem), tak da malko trkeljam...
i tak...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Avatar
frici
Postovi: 756
Pridružen/a: čet sij 20, 2011 9:28 am
Lokacija: baranja

Post Postao/la frici » sri lis 26, 2011 8:53 am

lanko je napisao/la:Prežvakana tema.
Procitaj forum i tuđa iskustva.
BTW javi kad/ako dobiješ.
prije će mu Sveti Nikola donijeti :lol:
frici

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » sri lis 26, 2011 9:18 am

Nekuzum ove ljude, koji nakon toliko negativnih iskustava idu pociniti istu stvar
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » sri lis 26, 2011 9:26 am

Ja recimo ne bi narucivao kad vidim kako to prode, ali recimo otisao bih rado u cetvrtak na druzenje i nakupovao svega sto mi treba i rado PUFu ostavio novce, jer ipak je covjek pokusao nesto, vjerojatno ni ne zaradi puno vec hoce pomoci, ali mozda covjek stvarno nema vremena.

Uglavnom situacija je teska kod nas, recimo i sam sam mislio naruciti cca 20tak kvasaca i pomoci ljudima kojima treba, ali tih 20kom sa ebay bi me kostala 30kn ako ne i vise po komadu, i kada bih stavio 30-35kn (znaci nema zarade, samo pomoc) ljudi bi rekli da hocu zaradit i da je skupo.

Kad se stave kalkulacije nije bas jednostavno. I sam vidim kako je tesko doci do sirovina. Ali morat cu sjest u auto otici nekuda i kupiti odmah za 1000kn i onda sam miran, jer kako vidim drugacije ne ide... 4kg psenicnog sam trazio 10 puta... nitko nema... a za 20kg NG slada sam platio dostavu vise nego cijeli slad, skoro sam zadavio ovog iz HPexpressa. :D

Hocu reci ako mogu radije cu kupiti od njega i podrzati koliko toliko. Cekam da netko napise neko skupljanje (po mogucnosti cetvrtak) tad bi dosao i odmah kupio sto mi treba, ali dosta stvari mu je i presusilo u shopu, a ni neznam jel ce nabavljati jos.... Slovenija mi je ipak predaleko... :(

Eto, toliko od mene.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » sri lis 26, 2011 10:00 am

Zedni je napisao/la:...recimo i sam sam mislio naruciti cca 20tak kvasaca i pomoci ljudima kojima treba, ali tih 20kom sa ebay bi me kostala 30kn ako ne i vise po komadu...
Kako koji.
Ja naručio 5 x s04 i koštao me manje od 23kn po komadu.
Ista količina s33 još jeftinije.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » sri lis 26, 2011 10:05 am

Ma OK, pricam okvirno, odokativno... Skuzio si poantu, i sad da stavis taj kvasac 25-30kn i postarina, ispast ce 30-35kn. I onda ce se nac opet netko pametan tko ce rec da je skupo i da hoces zaradit, ljudi su malo smjesni. Treba si pomoc kako mozemo i to je to. Kvasac je OK, ali hmelj ispadne preskup sa ebaya... :(
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
Oskar
Postovi: 603
Pridružen/a: uto kol 02, 2011 10:00 am
Lokacija: Vrapče, Zagreb

Post Postao/la Oskar » sri lis 26, 2011 10:16 am

Da, ja sam u tu svrhu čak zamišljao nešto kao pivarsku burzu.
Znači u osnovi oglasnik s dodatnim điđama.
Npr:
  • mogućnost unosa u oglas od kad do kad čovjek može doći po paket (npr. pon-pet od 18-22h, sub i ned od 09-22h)
  • oznaka jel prodaja one-time-only ili postoji mogućnost da čovjek ima stalno za prodat, npr slad, med i slično
  • ocjenjivanje trgovca/kupca
  • dodavanje slika
  • mogućnost sistematizacije naziva (Kvasac s-33, s33, S-33 kvasac - pod istim imenom) tako da se mogu usporedit cijene, zajedno s poštarinama, količinama i sl
  • pretraživanje i filtriranje po kategoriji, nazivu, cijeni, slikama...
  • da možeš na google maps karti piknuti mjesto di se može preuzeti oglašeni paket
Kad bi uhvatio vremena mogo bi takav web sam složit :P

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sri lis 26, 2011 1:31 pm

ajde neki design složi/odaberi. ja sam programirao
http://oglasnik-autodijelova.com/ pa mogu engine iskoristiti i za oglasnik za pivarstvo.

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri lis 26, 2011 6:36 pm

pacman je napisao/la:Nekuzum ove ljude, koji nakon toliko negativnih iskustava idu pociniti istu stvar
Kolega, mlad sam. Svega trideset godina mlad. Od toga tek dva-tri mjeseca zaljubljen u ovaj sport, te nisam imao puno slobodnog vremena za procitati cijeli forum, naime jaaako sam zaposleno bice. Nadam se da ces uspjeti skuziti te ljude. Navijam za tebe!
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Odgovori