Stranica: 1/1.

Regulator za duĹĄik

Postano: uto stu 22, 2016 7:47 pm
Postao/la Narentino
Pozdrav, imam mogućnost uzeti povoljno regulator za dušik, no želja mi je iskoristiti ga za karbonizaciju s CO2 u kegu. Ako se ne varam priključci za CO2 i N su različiti, zna li itko postoji li ikakav adapter ili neko drugo rješenje?

Postano: uto stu 22, 2016 8:41 pm
Postao/la isvara
ako ne ĹželiĹĄ tokariti adapter..

onda treba iz regulatora odĹĄarafiti cijev koja drĹži holender
i staviti drugi holender
pod uvjetom da gumica na cijevi paĹĄe na bocu za co2 ... tj. da nije premalena

ps.
imam ja jedan držač za gumicu koji se šarafi u cijev kod holendera

uslikaj mi regulator
jer nisu sve cijevi standard navoj i brtvila

Postano: uto stu 22, 2016 10:46 pm
Postao/la Narentino
Nemam nažalost sliku nisam bio u mogućnosti slikat kad sam pregledao ali sam upamtio koji je tio. Messer 2000 constant dušik 10 bar https://www.ewm-sales.com/upload/IM0002096.jpg

Postano: sri stu 23, 2016 12:27 am
Postao/la isvara
da
nađi servisera i neka ti stavi drugi holender

Postano: sri stu 23, 2016 11:57 am
Postao/la Narentino
Evo uspio mi je na kraju lik rijeĹĄit CO2 regulator tako da sam miran. :lol: