Stranica: 1/1.
Regulator za duĹĄik
Postano: uto stu 22, 2016 7:47 pm
Postao/la Narentino
Pozdrav, imam moguÄnost uzeti povoljno regulator za duĹĄik, no Ĺželja mi je iskoristiti ga za karbonizaciju s CO2 u kegu. Ako se ne varam prikljuÄci za CO2 i N su razliÄiti, zna li itko postoji li ikakav adapter ili neko drugo rjeĹĄenje?
Postano: uto stu 22, 2016 8:41 pm
Postao/la isvara
ako ne ĹželiĹĄ tokariti adapter..
onda treba iz regulatora odĹĄarafiti cijev koja drĹži holender
i staviti drugi holender
pod uvjetom da gumica na cijevi paĹĄe na bocu za co2 ... tj. da nije premalena
ps.
imam ja jedan drĹžaÄ za gumicu koji se ĹĄarafi u cijev kod holendera
uslikaj mi regulator
jer nisu sve cijevi standard navoj i brtvila
Postano: uto stu 22, 2016 10:46 pm
Postao/la Narentino
Nemam naĹžalost sliku nisam bio u moguÄnosti slikat kad sam pregledao ali sam upamtio koji je tio. Messer 2000 constant duĹĄik 10 bar
https://www.ewm-sales.com/upload/IM0002096.jpg
Postano: sri stu 23, 2016 12:27 am
Postao/la isvara
da
naÄi servisera i neka ti stavi drugi holender
Postano: sri stu 23, 2016 11:57 am
Postao/la Narentino
Evo uspio mi je na kraju lik rijeĹĄit CO2 regulator tako da sam miran.
