Inox proizvodi za proizvodnju pive

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
EsArt
Postovi: 248
Pridružen/a: sri ruj 06, 2017 7:58 pm
Lokacija: Novi Marof

Re: Inox proizvodi za proizvodnju pive

Post Postao/la EsArt » sub ožu 03, 2018 3:31 pm

Nigdje nevidim cijenu konusnog 30 l fermentora za pivo

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Inox proizvodi za proizvodnju pive

Post Postao/la craft » uto ožu 20, 2018 9:26 pm

Frajer ima cijene na njuskalu, nije ni skupo , ali sam citao negdje tu na forumu da varovi nisu dobro polirani te da nije ekipa zadovoljna, iako cijena od 1550 kn za konusni s 2 pipe nije mnogo, navodno mu konus ne uracunava u volumen tako da ima i vise volumena od deklariranog

lukarogalo
Postovi: 35
Pridružen/a: uto lip 02, 2015 12:30 am
Lokacija: Novi Zagreb

Re: Inox proizvodi za proizvodnju pive

Post Postao/la lukarogalo » sub lip 09, 2018 11:56 am

nisam dugo bio. lijepo smo radili

što se tiče varova stvar je jednostavna. to je provar, a ne var. savršeno brušenje i poliranje košta i znatno bi poskupilo cijenu spremnika, tako da je rijetko tko spreman platiti tako nešto. ne znam ni zašto bi, kad nije potrebno. ako treba preporuka, mogu dati reference hrvatskih pivovara i svi će reći jednu te istu stvar, nema potrebe za dodatnim brušenjem
095/8782-560

mastermixxsb
Postovi: 20
Pridružen/a: pet lis 31, 2014 7:55 am
Lokacija: slavonski brod

Re: Inox proizvodi za proizvodnju pive

Post Postao/la mastermixxsb » sri lip 13, 2018 9:34 am

Imam konusni 50l, sistem brtvljenje poklopca je jako loše riješen, Brtva je pretanka i spada stalno kad got ga pokušaš otvoriti ona spadne, kad zatvaras spadne jedan dio i nikad nisi siguran dali brtvi ili ne! Isto tako
mislim da bi za ovaj način brtvljenje bolje bile kopče umjesto navojnog sistema zatvaranja!

T0M
Postovi: 208
Pridružen/a: ned ožu 10, 2013 11:41 am
Lokacija: Lug Poznanovecki

Re: Inox proizvodi za proizvodnju pive

Post Postao/la T0M » sri lip 13, 2018 9:36 pm

mastermixxsb je napisao/la:
sri lip 13, 2018 9:34 am
Imam konusni 50l, sistem brtvljenje poklopca je jako loše riješen, Brtva je pretanka i spada stalno kad got ga pokušaš otvoriti ona spadne, kad zatvaras spadne jedan dio i nikad nisi siguran dali brtvi ili ne! Isto tako
mislim da bi za ovaj način brtvljenje bolje bile kopče umjesto navojnog sistema zatvaranja!
Slazem se, jako lose je rijesen poklopac, no 2 kamena rjesavaju stvar.
Takoder, varovi nisu ispolirani kako spada, pa se s vremnom na njima nakuplja pivski kamenac.

Odgovori