Slab plamenik

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri ožu 22, 2017 9:50 pm

1. nije dobro . jedan od načina gašenja plamena kad je požar je da vatri uzmeš kisik . ovaj poklopac-bačva upravo to radi. da je bačva- posuda manjeg promjera sjela bi na nosače iznad plamenika . to je prava visina.
2. ----------
3. treba jači . s regulacijom ; valjda oko 5- 10 kg/h potraži slike u ovoj temi ili sličnoj. postano je več x+ 6 puta


abertosa
Postovi: 19
Pridružen/a: sub vel 21, 2015 5:47 pm
Lokacija: Pazin

Post Postao/la abertosa » sri ožu 22, 2017 10:15 pm

A zar plamenik si ne uzima kisik na onom otvoru između ventila i plamenika, pa na plameniku samo plamen baca van? ili sam u krivu?

Avatar
t_derek
Postovi: 26
Pridružen/a: čet lip 18, 2015 11:48 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la t_derek » sri ožu 22, 2017 11:05 pm

Plamenik ima otvor za kisik kod ventila. I plamen gori kad je poklopljen bačvom. Ipak sve to s plinom nije baš bezazleno pa bi volio čuti kako vi kuhate koji imate isti plamenik.

Tnx za komentar za regulator, nabavit ću jači :wink:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri ožu 22, 2017 11:42 pm

abertosa je napisao/la:A zar plamenik si ne uzima kisik na onom otvoru između ventila i plamenika, pa na plameniku samo plamen baca van? ili sam u krivu?
nisi u krivu ali ako gledaš dinamički- "plamen " koji se formira preblizu je dna bačve pa svoj najtopliji dio ne prenosi na dno bačve nego ga preljeva ispod rubova bačve i na taj način još i pre grijava sam plamenik-tamburu. zbog toga ga možda u nekom trenu i ugasi ,što je jako opasno jer nije ugrađena zaštita od nestanka plamena. osim toga ,otežano je paljenje plamena.bačvu treba podignuti kao da je gore lonac manjeg promjera . Haaalllloo. :) :hmelj:

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » čet ožu 23, 2017 6:33 am

nezezaj se sa kuhanjem plinom u zatvorenom... visina nikako nevalja pre blizu je planenik dnu vec nakon pola sata kuhanja ce te te boliti glava a nakon toga i ostale tegobe bices zatrovan.
ja kuham na plamenik od 5,5kw spojen na kucni plin mene kuhanje cijenovno izazdje mizerija bar po pitanju plina, ali princip je isti tambura visoko podignuta onaj plavi plamen mora samim vrhom dodirivati dno posude tada je ucinak najbolji i ne zagusuje ge toliko.
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » čet ožu 23, 2017 8:32 am

Ovaj plamenik je napravljen da se može direktno na nosač nasaditi bačva ili što već za grijanje.
Kao što se vidi po slici plamenik je niže od vrha nosača i to je po proizvođaču idealna visina.
Ono kaj je bitno je, da plin gori plavim plamenom, nikako ne žutim.
To se inače treba regulirati ili limom ili zavrtanjem (odvrtanjem) ugrađenog šarafa za regulaciju zraka. Iako na slici ne vidim da ima namještanje zraka.
Na njuškalu piše da za taj model ne treba regulirati zrak.
Jel to ovaj plamenik?
http://www.njuskalo.hr/strojevi-alati-o ... s-15007003

Nije mi jasno, zakaj bi odmicao plamenik od dna bačve?
Obzirom da je plamenik lijepo raspoređen po cijelom dnu, može regulirati samo jačinu plamena i siguran sam da će dobiti jako zadovoljavajuće vrijeme zagrijavanja.

Ja koristim ovakav plamenik sa postoljem na koji stavim bačvu
http://termometal.hr/plinski-plamenik-s ... zvod-3924/

Plamenik je spušten na nosaču i na to treba direktno staviti posudu za zagrijavanje. Ovo je super kad je u pitanju lonac, ali za bačvu mi nije najbolje rješenje i upravo planiram kupiti isto ovakak plamenik kao i t_derek

Kod ovakvog plamenika bačva je na nosaču i plamen je jako udaljen i samim tim nije dobra iskoristivost.

Viđao sam na njuškalu prerađene pivske bačve u kotliće za gulaš gdje je plamenik ugrađen u obruč bačve. Ako tako funkcionira ne vidim zakaj ne bi funkcionirao ovaj od t_derek-a. (Je manja količina u pitanju kod gulaš kotlića, ali zato je ovdje više odmaknut plamenik)

t_derek
daj skini bačvu i isprobaj plamenik kak gori i gdje je vrh plamena kad pojačaš na najjače, kad smanjiš...
Daj izmjeri kolko je cm od plamenika do vrha nosača

...i obavezno ako se kuha u zatvorenom, a nije veliki prostor imati otvorena vrata da imaš dobru izmjenu zraka u prostoriji :zivjeli2:

Avatar
t_derek
Postovi: 26
Pridružen/a: čet lip 18, 2015 11:48 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la t_derek » čet ožu 23, 2017 10:05 am

To je točno taj plamenik kao iz njuškala. Za njega ne treba regulacija zraka jer je već u izradi namješteno na idealno.

Ovo je prije para dana isprobano kod frenda.
slika

Probat ću danas nabaviti jači regulator (mislim da je 6kg/h OK), pa ću onda s njim uslikati veličinu plamena.

Avatar
t_derek
Postovi: 26
Pridružen/a: čet lip 18, 2015 11:48 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la t_derek » čet ožu 23, 2017 12:23 pm

Poslao sam i upit proizvođaču i ovo je njegov odgovor:

Tomislave, bačvu možete direktno staviti na plamenik, jedino je problem ako bačva ima onaj donji rub po obodu koji može prigušiti protok plinova
Uzmite bilo koji visokotlačni regulator kod kojeg postoji mogućnost regulacije izlaznog tlaka od 0-3 bar, uglavnom je protok 4 kg/h

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » čet ožu 23, 2017 12:39 pm

mali badem je napisao/la:1. nije dobro . jedan od načina gašenja plamena kad je požar je da vatri uzmeš kisik . ovaj poklopac-bačva upravo to radi. da je bačva- posuda manjeg promjera sjela bi na nosače iznad plamenika . to je prava visina.
2. ----------
3. treba jači . s regulacijom ; valjda oko 5- 10 kg/h potraži slike u ovoj temi ili sličnoj. postano je več x+ 6 puta

Badem to lijepo sinoć rekao. Ž.M.B.
t-derek taj plamenik je odličan a ti bi morao napraviti neki nosać oko plamenika na koji će nalijegati bačva sa obručem na obodu ili izrezati što više taj obruč sa dna bačve. :pivo3:
EDIT: Timi ima isti plamenik i lonac od 100l pa sam mu predložio da produži onu kvadratnu cijev kroz koju ti poslije ventila ide plin zato što je plamen jako zagrijavao i plinsko crijevo . To je i učinio uz suglasnost proizvođača i plamenik roka ko sumanut :D
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet ožu 23, 2017 12:47 pm

t_derek je napisao/la:Poslao sam i upit proizvođaču i ovo je njegov odgovor:

Tomislave, bačvu možete direktno staviti na plamenik, jedino je problem ako bačva ima onaj donji rub po obodu koji može prigušiti protok plinova
Uzmite bilo koji visokotlačni regulator kod kojeg postoji mogućnost regulacije izlaznog tlaka od 0-3 bar, uglavnom je protok 4 kg/h
na ovo boldano sam mislio ! sve rečeno treba provjeriti, kad nabaviš jači regulator. sad se iz slike vidi da je to plamenik koji vjetar teško ili nikak ne može ugasiti . okomiti limovi-flahovi određuju visinu odnosno razmak između plamenika i "prepreke"-lonca. to je odredio proizvođač i sigurno isprobao.konstrukcijski plamenik vrj izdrži punu bačvu ali za bačvu bi bilo dobro da sjedi na pojačanim rubovima a ne na dnu .
na postojeće limove bi se moglo sa po dva šarafa pričvrstiti kutni profili koji bi bili izvučeni van kolko treba rubovima bačve a spušteni za cca 2cm .
kad je več gospon tolko ljubazan da odgovara na upit , posavjetovati se s njim

:hmelj: :pivo3:

Avatar
jonathan livingston
Postovi: 402
Pridružen/a: pon pro 30, 2013 11:12 pm
Lokacija: zg
Kontakt:

Post Postao/la jonathan livingston » čet ožu 23, 2017 6:19 pm

Slažem se da može prigušiti protok plinova, al čak mislim da i ne bude.
Ja sam za jedan kotao mislio, upravo ovo kaj je badem pisao, da će se gušiti jer ima jako mali otvor za izlaz plinova. A na kraju funkcionira izvrsno.

Jednostavno zakuhaj malo vode pa vidi da li gori plavim plamenom i da li se plamen gasi.

Ako se guši, napravi ovo kaj su dečki prije mene pisali ili izbuši još rupa na obodu bačve kakvu već imaš originalno.

...i javi rezultat :zivjeli2:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet ožu 23, 2017 10:50 pm

bitno je da t-derek shvati da svi upućujemo na oprez u ovoj nama novoj kombinaciji.kakvo got riješenje bilo-#/= protok plinova oko plamenika treba biti takav da vruči plinovi na putu prema gore-kao produkt izgaranja- imaju takvu slobodu kretanja da njihov uzgon povlači svježi zrak koji hladi plamenik.zapravo , ne treba ga hladiti ( to je onak usput ), ali ne smije ga grijati i pregrijavati - o tome ti priča Grga... dovoljni razmak od plamenika osigurava da površina koju griješ bude na max temperaturi ruže plamena- a to je cca odmah iza vidljivog dijela plamena . odeš li prenisko - hladna zona plamena i protok plinova i nedovoljan prenos topline. - odeš li previsoko- gubiš toplinu bjegom preko rubova ( jer je njoj tak ljepše i lakše ) i griješ prostor...
eto. imaš dileme i riješenja i upute
poz Đo-li-ju i Grgi a Ti -di nek vježba . :) :hmelj: :pivo3:

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la AlkoholUnited » pet ožu 24, 2017 2:37 pm

super plamenik taj zakuha i do 100 litara u zatvorenom prostoru
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
t_derek
Postovi: 26
Pridružen/a: čet lip 18, 2015 11:48 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la t_derek » sri ožu 29, 2017 6:32 pm

Eto, nosač je napravljen:
slika
slika
Ostavio sam si malo više lufta tako da mogu po potrebi podignuti plamenik, znači bit će još finog podešavanja visine.
U nedjelju se spremam odraditit kuhanje pa javim dojmove :zivjeli2:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri ožu 29, 2017 9:27 pm

A je to . slušaš , pamtiš , učiš, ma t-derek uzoran si :zivjeli2:
puno uspjeha ti želim . :hmelj: :D

Odgovori