Pumpa

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet stu 19, 2010 1:47 pm

darkland je napisao/la:rasturi ves - masinu izvadi pumpu i ne zaboravi smanjivac napona i kondenzator ako ga ima.Znaci kabel od uticnice pa sve do pumpe kompletan i to je to
hmm.. ja svoju kupih i niko mi nije spomenuo kondenzator i smanjivac napona (koji smanjivac napona je to btw??? kaj nije u vešmašini sve na 220V?) Daš neke specifikacije toga kaj imaš i shemu spajanja?

darkland
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 04, 2009 9:37 pm
Lokacija: izmedju bosne hr i germany

Post Postao/la darkland » sub stu 20, 2010 8:54 am

admin je napisao/la:
darkland je napisao/la:rasturi ves - masinu izvadi pumpu i ne zaboravi smanjivac napona i kondenzator ako ga ima.Znaci kabel od uticnice pa sve do pumpe kompletan i to je to
hmm.. ja svoju kupih i niko mi nije spomenuo kondenzator i smanjivac napona (koji smanjivac napona je to btw??? kaj nije u vešmašini sve na 220V?) Daš neke specifikacije toga kaj imaš i shemu spajanja?
Mozda admine kod tvoje tog nema.Na mjestu gdje kabel ulazi u masinu ima mala cetvrtasta kutija 5 sa 5 cm otprilike pa onda zice iz nje idu na kondenzator (ako ga ima ) pa na pumpu . JEBIGA PISE STROM MINDERER ; e sad dali smanjuje napon ili snagu ne znam , ne da mi se sad ici u podrtum (tek sam ustao heheh) . Ja sam sve to izcupao zajedno i isto tako slozio.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sub stu 20, 2010 10:05 am

Sve 5, razgovarao sam s miletom i ove moje pumpe idu drito na 220 bez kondenzatora pa sam miran.

Odgovori