Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la erda » pet tra 27, 2018 7:48 am

Puyol je napisao/la:
čet tra 26, 2018 9:42 pm
Uglavnom, jako korisna stvarčica.
Ja nikako da shvatim prednost ove teleskopske cijevi :?

mlaen
Postovi: 381
Pridružen/a: pet kol 25, 2017 2:35 pm
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la mlaen » pet tra 27, 2018 8:13 am

erda je napisao/la:
pet tra 27, 2018 7:48 am
Ja nikako da shvatim prednost ove teleskopske cijevi :?
stvar je vrlo jednostavna - ne moras rasmisljat koji ti nastavci trebaju (koliki ce volumen zauzeti x vode i y slada)... sve sto mi omogucuje da cim manje razmisljam i povecava mi fleksibilnost usvajam!
E sad, ako stalno radis otprilike iste recepte onda znas na cemu si i ne trebas komplicirat

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Puyol » pet tra 27, 2018 10:24 am

Meni ima smisla, bolje mi je imati manje vode u mashu a više u spargeu, jer ću sparganjem isprati više šećera tako. Nadalje, nije isto mashati 8 kg slada i 13 kg slada, za 13kg treba realno dosta više vode. Ja ću u sljedećem kuhanju probat napravit nešto sa 8kg i stavit oko 25-26 litara mash vode, ostalo će ići u sparge.

Druga stvar, kada kreće sparge, onda je slad pao u visini za nekih 10ak cm, što je dosta, pa kad imaš teleskop, možeš ga spustiti skroz dolje, sve do slada, tako si siguran da ćeš prilikom spargea ispirati slad sa čistom vodom, a ne sa mješavinom sladovine i vode. Mislim da ćeš više šećera isprati sa solo vodom, jer u sladovini je i dalje dosta šećera, pa ćeš nešto izgubiti od toga (vjerojatno malo i zanemarivo, ali opet).

Ne tvrdim da je teleskop ogroman plus, ali je plus. I bez njega je KS jebena mašina, ali s njime je još malo bolja.

Ono što mene isto smeta, i kod KS i kod GF, one rupice za dršku na grainbasketu, pokušat ću naći neke silikonske cepice da ih mogu tokom masha začepiti, time bih si osigurao mjesta za još kilu dvije slada, recimo kad ću kuhati neki RIS ili DIPU.

I, neki dan sam paralelno kuhao na KS i na GF, kuhanje na KS je proteklo puno glađe. Ne znam razlog, nes sam sjebo dok sam kuhao na GF...em fulao og, em imao stuck sparge...

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la erda » pet tra 27, 2018 11:07 am

Puyol je napisao/la:
pet tra 27, 2018 10:24 am
Meni ima smisla, bolje mi je imati manje vode u mashu a više u spargeu, jer ću sparganjem isprati više šećera tako. Nadalje, nije isto mashati 8 kg slada i 13 kg slada, za 13kg treba realno dosta više vode. Ja ću u sljedećem kuhanju probat napravit nešto sa 8kg i stavit oko 25-26 litara mash vode, ostalo će ići u sparge.
Sutra planiram kuhat max šaržu, znači da u fermentoru bude oko 42l.
Ići ću s 33l u Mash i 25l u Sparge, s time da ću vjerojatno zadnjih 5l Sparge vode dodati kad malo ukuha, ili ću ako nađem neki lonac širi od grainbasketa ostaviti da se dodatno ispire i paralelno početi s kuhanjem...
Recept će biti Pale Ale s pun klinac alkohola nazvan Strong Pale Ale, dosta mi je ovih vodica s 5% ABV :pivo3: :pivo3: :pivo3:
Valjda neće biti previše 12.5kg slada, šta kažeš Puyol??
Strong.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Puyol » pet tra 27, 2018 3:58 pm

Prošli tjedan radio sa 12 kg i bilo je ok kuhanje. Pol kile gore ti neće raditi probleme. Samo, što više dodajes slada, to dodavaj u manjim.kolicinama, jer ti je inače teško promiješati, a ako nastanu grudice, gubiš efikasnost.

Ja sam mišljenja da tu stane i 15kg, i vjerojatno je to moj neki slijedeći cilj sa KS sustavom. Ali onda u dva navrata, prvo 12ak kila, pa pustite da se slegne, pa onda dodati još ostatak, a da pritom ne miješam ovo kaj je dolje slegnuto.

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Puyol » pet tra 27, 2018 4:26 pm

erda je napisao/la:
pet tra 27, 2018 11:07 am
Puyol je napisao/la:
pet tra 27, 2018 10:24 am
Meni ima smisla, bolje mi je imati manje vode u mashu a više u spargeu, jer ću sparganjem isprati više šećera tako. Nadalje, nije isto mashati 8 kg slada i 13 kg slada, za 13kg treba realno dosta više vode. Ja ću u sljedećem kuhanju probat napravit nešto sa 8kg i stavit oko 25-26 litara mash vode, ostalo će ići u sparge.
Sutra planiram kuhat max šaržu, znači da u fermentoru bude oko 42l.
Ići ću s 33l u Mash i 25l u Sparge, s time da ću vjerojatno zadnjih 5l Sparge vode dodati kad malo ukuha, ili ću ako nađem neki lonac širi od grainbasketa ostaviti da se dodatno ispire i paralelno početi s kuhanjem...
Recept će biti Pale Ale s pun klinac alkohola nazvan Strong Pale Ale, dosta mi je ovih vodica s 5% ABV :pivo3: :pivo3: :pivo3:
Valjda neće biti previše 12.5kg slada, šta kažeš Puyol??
Strong.jpg

Stari, imaš immersion chiller, ohladi sladovinu na 80, pa onda ubaci zadnji elj umjesto na 1 minutu, i ostavi cca 20-30minuta pa hladi dalje (aroma steep)..probaj pa vidi razliku, meni su puno finije pive napravljene na ovaj način, nego hmelj na 0monuta...

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la erda » pet tra 27, 2018 5:09 pm

Puyol je napisao/la:
pet tra 27, 2018 4:26 pm
Stari, imaš immersion chiller, ohladi sladovinu na 80, pa onda ubaci zadnji elj umjesto na 1 minutu, i ostavi cca 20-30minuta pa hladi dalje (aroma steep)..probaj pa vidi razliku, meni su puno finije pive napravljene na ovaj način, nego hmelj na 0monuta...
Moze, probat cu.

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Vjeko » pet tra 27, 2018 8:21 pm

Prekini s dovodom vode vec na 85’c, meni je prosli put jos 5’c izgubilo... al opet, bilo je hladnije glede vremenskih prilika i posljedicno vode u slavini

ddelic
Postovi: 3
Pridružen/a: sri sij 17, 2018 9:34 am

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la ddelic » pon tra 30, 2018 7:33 pm

Pozdrav svima,
može li mi netko od vlasnika kotla od 50L napisati koje su dimenzije korpe za slad?
Pivili :malosamsipopil:

krumcek
Postovi: 38
Pridružen/a: pet pro 07, 2012 3:11 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la krumcek » uto svi 01, 2018 7:29 pm

ddelic je napisao/la:
pon tra 30, 2018 7:33 pm
Pozdrav svima,
može li mi netko od vlasnika kotla od 50L napisati koje su dimenzije korpe za slad?
Pivili :malosamsipopil:
Visina 45cm, dijametar 33cm

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la erda » sri svi 02, 2018 4:45 am

Puyol je napisao/la:
pet tra 27, 2018 4:26 pm
Stari, imaš immersion chiller, ohladi sladovinu na 80, pa onda ubaci zadnji elj umjesto na 1 minutu, i ostavi cca 20-30minuta pa hladi dalje (aroma steep)..probaj pa vidi razliku, meni su puno finije pive napravljene na ovaj način, nego hmelj na 0monuta...
Odradio aroma steep, bas me zanima kakvo ce biti pivo :)
Btw, morat cu promjeniti omjer mash/sparge s 33l/25l na 28l/30l, jer je bilo puno vode, 2 prsta od vrha.
E sad, nisam siguran da li cu ovime dobiti. i vecu iskoristivost ali morat cu probat.
I iskoristivost je bila 70 :( morat cu se igrat s Coronom i mrvicu ju jos dotegnuti, s time da je bilo grudica, morat cu dodavat manje slada.

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » sri svi 02, 2018 9:46 pm

Slazem se za ovaj aroma step, da je bolji od hmelja na 0 jer po meni ako ides na hop 0 min i ostavis ga 10 -15 min dok ne pripremiš sve i ohladiš na 80 ili dok kao ja ne pretociš s immersion chillerom on prakticki jos kuha ( stoji na preko 90 i izlucuje kiseline) i ponasa se prakticki kao hop na 10 min. , a ako ga odmah pretočiš nije ni stigao se malo promijesati ...
Razmišljam na glas, ispravite me ako nisam u pravu....

ddelic
Postovi: 3
Pridružen/a: sri sij 17, 2018 9:34 am

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la ddelic » sri svi 02, 2018 10:09 pm

krumcek je napisao/la:
uto svi 01, 2018 7:29 pm
ddelic je napisao/la:
pon tra 30, 2018 7:33 pm
Pozdrav svima,
može li mi netko od vlasnika kotla od 50L napisati koje su dimenzije korpe za slad?
Pivili :malosamsipopil:
Visina 45cm, dijametar 33cm
Hvala :)

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » uto svi 08, 2018 9:19 pm

Kupio sam fermentor Klarstein od 25 l inox i kuhao single hop citru s french seison kvascem na 25C. Danas sam pretakao i naravno kusao, ok pivo, međutim ima malo metalni okus.
Sad me zanima da li je to od novog inox fermentora ili je neki off taste...?

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Puyol » uto svi 08, 2018 11:31 pm

Navodno metalni okus može doći od hrdze. Ali toga u novom.inox fermentoru ne bi trebalo biti..

Odgovori