Kaptol -kuhanje

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Zeus
Postovi: 9
Pridružen/a: pon kol 17, 2015 7:21 pm
Lokacija: Alilovci(Požega)

Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Zeus » čet sij 07, 2021 2:15 pm

Evo, nakon 8 godina od kad sam dobio želju za kuhanjem piva, napokon sam i skuhao nešto pa da to malo predstavim na forumu jer imam dosta upita.

Početkom 8. mjeseca sam odvojio nešto novaca i kupio Hopcat MK3 65L. Dvojio sam između njega i Klarsteina koji bi mi stigao nabrzake, no Hopcat je ipak veći, a imam društvo koje voli popit. Gotovo 2 i pol mjeseca sam čekao da mi stigne, lagano već krenuo pizdit i skoro povukao pare i uzeo Klarstein, no ipak je došao.

Prvo kuhanje je bilo krajem 11. mjeseca, i odmah sam sjebao strojčić :oops: Nisam dobro postavio lažno dno i sve mi je propalo na grijač i spalio sam elektroniku. Amaterska greška jer nisam našarafio ispod samog lažnog dna vijak, već sam cijelo lažno dno samo nabio na cijev. 400 kn kod električara i stvar riješena. Nisam se dao obeshrabrit pa sam prvom prilikom kuhao čim je došao s popravka, ali "pola ture". 2 dana poslije opet.

Ideja je bila napravit nekakav jači blonde ale, zeznuo sam opet s količinama jer sam malo radio na pamet. Pivo je prejako ispalo, ali većina se nekako popila. Trenutno je jedna puna tura u bocama na gaziranju, moje 3. kuhanje za koji sam koristio Beersmith(što sam trebao i prvi put radit), po mojim mjerenjima sam fulao OG malo više

Recept:

Pilsner NG: 9 Kg
Biscuit NG: 0,6 Kg
Carawheat Weyerman: 0,5 Kg
Candy sugar: 0,8 KG
Hallertau Mittelfruh: 100g 90 min
Cascade: 30g 10 min
Kvasac: Safbrew T58

OG: po receptu 1,051. meni je ispalo 1,056.
FG: 1,012. mjerio par dana za redom i ne pada više. Nemam kontrolu nad fermentacijom jer imam plastične fermentore, temperatura sobe je bila oko 18 stupnjeva, nekad pola stupnja više.

49,5 litara natočeno u 2 fermentora. U svaki vrećica T-58. Isflaširano 81 pivo. Ostavio sam dosta pri dnu jer sam htio što manje kvasca povući. Koristim onu sifon pumpu iz Sve za pivo. Ona kao ima neki nastavak na dnu za odvajanje kvasca, no ne radi baš idealno. Idući put moram više izvući.

Malo me pati količina koju imam u Hopcatu. Mjere za količinu tekućine i nisu baš najtočnije + što imam ogroman deadspace(mislim da se tako kaže) kojeg sam ja pomalo zanemario pa sam onako od oka ubacivao vodu za ukomljavanje da ne bude pregusto jer mi pumpa radi skroz na minimumu da ne bi ostalo suho dno, zato sam ispirao s manje vode.

Lažno dno bi moglo biti malo sitnije. Uvijek ostane nečeg na dnu, nekad to malo zagori. Sad sam se dosjetio da mogu koristit hopspider tijekom ukomljavanja pa uspijem odvojit dosta tih sitnih čestica. Također, koristim ga opet dok pretačem iz Hopcata u fermentor. Iako sam dobio nekakav "bazooka" filter koji ide na izlaznu pipu, nisam ga nikad koristio jer sam čito da se ljudima začepi dok istaču u fermentor.

Jedna stvar koja mi se ne sviđa kod mog piva je kvasac(osim što je prejako). Kad sam otvorio fermentor, osjetio sam podosta jak miris kad sam ponjušio mlado pivo i za 10 sekundi je to nestalo. Pretpostavljam da su to esteri? Čitao sam da ovaj kvasac pravi malo veću količinu. Osjeti se u pivu dosta. Sljedeći batch ću u jedan fermentor stavit T58, a u drugi US-05 da vidim na svoje "oči" da je to to. Zasad se nitko nije prosro :lol: pa pretpostavljam da nije bilo pokvareno jer sam baš maksimalno pazio na higijenu i što god sam dotaknuo dezinficirao sam Cemipro-Sanom i isprao vodom.

Još šta si moram riješit je prokuhavanje vode dan ranije zbog klora(ili nekakav sistem filtracije) + pravljenje startera. Nisam do sad radio starter :oops:

I obvezne slike:
slika

slika
slika

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Puyol » čet sij 07, 2021 2:59 pm

Pozdrav, dobro nam dosao.

Prvo, T58 ti nije kvasac za radit blond, posebno ako radis american blond. Us05 je dobar izbor s druge strane.

Drugo, malo je malo kvasva za 25L pive, jedna vrecica. Napravis mini statter sa prokuhanom sladovinomiz tog batcha, od nekih 12h, i vec si na dobitku.

Trece, candy sugar? Zasto? Osim ako si isao u smjeru belgijskog blonda, u to se ne kuzim ful, al i tamo ne znam ide li candy....

Ako u takvom sustavu koristis hmelj da slobodno pluta, vjerojatno ces zastopat pumpu. Dobar izbor ti je hopbag, sto veci to bolji, ili vreca za ukomljavanje. A smeca na dnu ces uvijek imati, brasno ce proci, djelovi hmelja ce isto proci...tak da s time racunaj.

Avatar
Zeus
Postovi: 9
Pridružen/a: pon kol 17, 2015 7:21 pm
Lokacija: Alilovci(Požega)

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Zeus » čet sij 07, 2021 3:43 pm

Hvala na dobrodošlici! Tu sam od 2015. registriran, ali nisam nešto previše aktivan bio jer nisam imao što za dodati. :D

Na vrećici kvasca piše da je dovoljno za 25-30L, baš sam maloprije pročitao u temi o kvascima da i nije baš dovoljno. Svakako ću povećati jer imam još 10-ak vrećica, a ne bih ga više koristio, već nešto "bolje". Hvala na savjetu.

Što se tiče candya, vodio sam se ovim http://www.svezapivo.hr/proizvod/361

Hmelj mi ne pluta slobodno, već koristim hop spider. Pumpa mi se nije zaštopala nikad, već je problem taj talog koji se stvori na dnu gdje mi je grijač i lagano zagara. Ne znam kako da bolje opišem osim da je brašno.Tijekom prvog kuhanja sam to rješavao tako da sam filtrirao hopspiderom(jako je sitan i točno vidiš na njemu koliko ostaje) prilikom pretakanja u fermentor. Pročitao sam neki Išvarin dokument gdje on to savjetuje i tijekom ukomljavanja pa sad stavljam hopspider ispod cjevčice pumpe dok ukomljavam i razlika je očigledna.

Avatar
FrendPero
Postovi: 203
Pridružen/a: uto pro 25, 2018 10:07 am

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la FrendPero » čet sij 07, 2021 5:19 pm

Pozdrav i dobrodošao. Nemam takav sustav tipa hopcat ili klarki ali skoro sve se svodi na isto. Na kolikoj snazi ti je grijac za vrijeme ukomljavanja i recirkulacije? Moguće da ti je zagorilo ako je grijac prejako radio. Vidim da imaš izolaciju pa automatski mozes proci kroz ukomljavanje sa manjom snagom na grijacu ili cak sa ugasenim . Što se tiče OGa moram reci da je slatka briga ako je veci nego sto ti kaze beersmith. To znaci da ti je ucinkovitost veca nego sto je namješteno u BSu. Ako ti se to desi si možeš samo dodat vode u sladovinu dok ne dosegnes OG koji zeliš a preporučam da si podesis parametre za učinkovitost u beersmithu pa ce ti pokazivati tocnike brojke. Samo hrabro
Edit: Kakvo/koje pivo voliš pit?

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Poljo » čet sij 07, 2021 5:25 pm

Na žalost već si kupio sustav pa sad to više ne možeš mijenjat.. ali noviji klarsteini su riješili taj problem s drugim izlazom iz pumpe koji recilkulira na dnu. Možda bi se dala smislit slična nadogradnja na ovim modelima. Y spoj na vrhu s ventilima i bakrenom svinutom cijevi do dna?
Puyol je napisao/la:Ako u takvom sustavu koristis hmelj da slobodno pluta, vjerojatno ces zastopat pumpu.
Ja sam se na svom već uspio uštima da mi čak i APA/IPA hmeljenja prolaze bez štopanja bez spidera. Poanta je da kod ubacivanja hmelja isključim pumpu i dam mu koju minutu da se rastopi prije nego ju ponovo uključim. Za whirlpool ju opet isključim, zavrtim sve i onda uključim samo gornju recilkulaciju dok hladim da ne razjebe stožac. Metoda prolazi više manje bez štopanja do nekih 8-10g/l hmelja u kuhanju+whirlpoolu. Ali meni je večina tog hmelja obično whirlpool.
Na ovim modelima kojima pumpa vuče s dna to vjerojatno nebi funkcioniralo. Možda bi se dala na ulaz pumpe dignut neka cjevčica?
slika

Avatar
Zeus
Postovi: 9
Pridružen/a: pon kol 17, 2015 7:21 pm
Lokacija: Alilovci(Požega)

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Zeus » čet sij 07, 2021 6:13 pm

Prvo zagrijem vodu na 72 pa onda ubacujem slad polako i miješam. Tijekom samog ukomljavanja držim grijač na 800W, tako mi temperatura najmanje skače, a dovoljno je za održavanje ciljane temperature. Što se tiče vrste piva koju volim, stvarno nemam neke preferencije. Volim i jako zahmeljena i sladunjava piva, iako mi zahmeljenija više pašu kad "betoniram".

Dobio sam nekakvu whirpool cjevčicu, no vidio sam u službenoj grupi Hopcata komentare kako pumpa nije dovoljno snažna da napravi nekakav whirlpool pa je nisam ni koristio. Sam ulaz u pumpu(na dnu) ima nekakvu L cjevčicu koja služi samo da vuče tekućinu iz sredine, a ne samo uz rub. Hmelj će zasad ostati u spideru. Još jednom napominjem da nisam imao problema sa štopanjem pumpe, već se samo želim riješiti taloga na dnu kojeg ne želim kuhati, a bome ni ribati poslije. Nemam svoj mlin, inače bih probao malo krupnije samljeti slad.

P.S. godišnje proizvedem oko 300-350 tona pivarskog ječma. Prvotna ideja je bila proizvodit hmelj jer mi je to nekako srodno uz ovo što radim, ali što sam više probavao razna piva na faksu, odluka je pala na pivo. :oops:

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Poljo » čet sij 07, 2021 7:18 pm

Zeus je napisao/la:
čet sij 07, 2021 6:13 pm
Dobio sam nekakvu whirpool cjevčicu, no vidio sam u službenoj grupi Hopcata komentare kako pumpa nije dovoljno snažna da napravi nekakav whirlpool pa je nisam ni koristio.
Istina, za whirlpool je to preslabo, ali kroz kuhanje bi moglo pomoc da dize taj talog sa sredine i ne da mu da zagori na dnu.
Alternativa je nakon masha ispustit sve u kantu ili nesto, oprati hopcat pa vratiti sladovinu nazad. Mozda kroz gazu cak da se rijesis sto vise brasna.
slika

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Kaptol -kuhanje

Post Postao/la Puyol » čet sij 07, 2021 7:25 pm

Poljo je napisao/la:
čet sij 07, 2021 5:25 pm
Na žalost već si kupio sustav pa sad to više ne možeš mijenjat.. ali noviji klarsteini su riješili taj problem s drugim izlazom iz pumpe koji recilkulira na dnu. Možda bi se dala smislit slična nadogradnja na ovim modelima. Y spoj na vrhu s ventilima i bakrenom svinutom cijevi do dna?
Puyol je napisao/la:Ako u takvom sustavu koristis hmelj da slobodno pluta, vjerojatno ces zastopat pumpu.
Ja sam se na svom već uspio uštima da mi čak i APA/IPA hmeljenja prolaze bez štopanja bez spidera. Poanta je da kod ubacivanja hmelja isključim pumpu i dam mu koju minutu da se rastopi prije nego ju ponovo uključim. Za whirlpool ju opet isključim, zavrtim sve i onda uključim samo gornju recilkulaciju dok hladim da ne razjebe stožac. Metoda prolazi više manje bez štopanja do nekih 8-10g/l hmelja u kuhanju+whirlpoolu. Ali meni je večina tog hmelja obično whirlpool.
Na ovim modelima kojima pumpa vuče s dna to vjerojatno nebi funkcioniralo. Možda bi se dala na ulaz pumpe dignut neka cjevčica?
Ja sam si nabavio brewbag veliki sa broulanda, kostalo je 30ak eura, ali je odlicno. Koriatit cu ga i u klarkiju i u GF, tako da ga imam sto manje kasnije, i da mi elegantno ide pretakanje. A vreca je fakat velika, al reko, bolje veca nego manja, da ne bi bila premala na kraju. A razlika je u 2-3 eura.

Odgovori