Prvo pa crno

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
dreamy
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 30, 2018 9:22 pm

Prvo pa crno

Post Postao/la dreamy » uto pro 22, 2020 9:40 pm

Ove godine sam se preselio iz Ri u Zg tako da mi je trebalo vremena da sredim stan i napravim svoj kutak.Preselio sam svoju radionu iz konobe u jedan kut balkona.Namučio sam se isfurati vodu i odvode na balkon ali vrijedilo je truda.Za prvo kuhanje sam složio jedan Porter.Recept više manje uzet od SZP uz male dodatke.Reducirao sam dvije litre slada i stavio ga pri kraju kuhanja.Dodao sam još jednu čašu kukuruznih pahuljica i šalicu espresso kave.Nakon odležavanja pivo je ispalo odlično.Malo me zabrinjava ova Zagrebačka voda koja je puna kamenca.Imam uvijek običaj da dan prije prokuham vodu i ostavim da odstoji preko noći tako da sam primjetio na stijenkama bačve nakupine.Može li kakav savjet kolega iz Zg kako reguliraju vodu.
Porter.jpg
Balkon.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Poljo » uto pro 22, 2020 10:17 pm

Reverzna osmoza i kombinacije. Sa zg pipovacom nista drugo ne pomaze.
slika

Kuzara
Postovi: 16
Pridružen/a: čet tra 23, 2020 11:06 am

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Kuzara » pon sij 11, 2021 10:47 am

evo kad se spominju crna piva, ja se prošli tjedan prvi put okušao s black ipom.
bazni slad pale, malo munich 1 (300g), 200g caramunich i 200g carapilsa.
stavio na ukomljavnaje, te pripremio sa strane 300g chocolate od castle maltinga (car.spec.2) i 150g coffelight.
zadnjih 10 min ukomljavanja sam stavio tamne sladove, i mješao povremeno (10ak min prije spargea)

stavio magnum za gorčinu, te simcoe i na kraju cascade.
Planiram dr.hopar s simcoe, cascade, citrom.

ima li tko kakav savjet za dryhop u batchu od 23l

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Poljo » pon sij 11, 2021 12:55 pm

Naglasak na Simcoe s Cascade i Citra za pozadinu će ti super pasat u Black IPA. Računaj samo da zbog tamnih i karamelnih sladova trebaš ići s nešto više hmelja nego u svijetloj varijanti.
Na 23l vjerojatno nešto u rangu: 100g Simcoe, 50g Citra, 50g Cascade u dry hop.
slika

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Pemac » pon sij 11, 2021 6:28 pm

Kuzara je napisao/la:
pon sij 11, 2021 10:47 am
evo kad se spominju crna piva, ja se prošli tjedan prvi put okušao s black ipom.
bazni slad pale, malo munich 1 (300g), 200g caramunich i 200g carapilsa.
stavio na ukomljavnaje, te pripremio sa strane 300g chocolate od castle maltinga (car.spec.2) i 150g coffelight.
zadnjih 10 min ukomljavanja sam stavio tamne sladove, i mješao povremeno (10ak min prije spargea)

stavio magnum za gorčinu, te simcoe i na kraju cascade.
Planiram dr.hopar s simcoe, cascade, citrom.

ima li tko kakav savjet za dryhop u batchu od 23l
viewtopic.php?f=3&t=7577&start=165

imaš ovdje na pola moju crnu IPU od 39 bodova sličnu ovome što tražiš.

viewtopic.php?f=3&t=7577&start=180

a ovdje na pola drugu moju crnu crnu IPU koja je meni bila bomba, ali daje više čokolade, orah i drugih sranja koja ja ne mogu točno osjetiti,ali nije "čista" kao prva linkana.

Kad dodajem dry hop gramažu hmelja pomnožim sa 1 do 2 i toliko šečera prokuham u malo vode, ohladim i dodam sa Dh da smanjim oksidaciju (tak bar kažu, ova formula je čisto nešto moje čega se držim, nije pravilo neko)

Sve pive su flaširane normalno, ništa zero oksi i slično, čak i nakon par tjedana su super.

Nemam kod sebe još jedan recpet sličan ovome gdje mi je najbolje ispala BIPA, ali češki sudci nisu bili na pemskoj strani, pa ak se sjetim za vikend možda napišem ako zelis.

Kuzara
Postovi: 16
Pridružen/a: čet tra 23, 2020 11:06 am

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Kuzara » uto sij 12, 2021 9:12 am

evo pogledao sam recepte, hvala, da se barem može virtualno probati :)
ja sam slagao recept nekako čitajući malo tuđe recepte i postupke, te okvirno u smjeru onog što mi odgovara.
kuhao sam prošli tjedan laganu wc ipu i totalno sam na nju zaboravio koliko jedva čekam da mi black ipa dođe.

meni u black ipi odgovara čak lagani roast/čoko okus ili kava ako nije agresivan i da prevladava sve, uz finu zahmeljenost koja nije skroz prekrivena.
kako ja nisam u zg, a dole južno nas kuha jako malo, nisam imao nikad probati neki homebrew black ipu, osim ovih dostupnih u prodaji tipa crni jack, pulferova stara bl.ipa i trojanska black ipa, tako da sad čekam da vidim kakva će ova biti,
Vidim u tebe dosta ide biksvit i melanoidin .
ne znam da li raditi dr.hp u 2 navrata ili u jednom, koliko bi imalo utjecaja u bl.ipi ? neki savjet?
pozdrav i hvala

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Poljo » uto sij 12, 2021 9:43 am

Dupli dry hop u homebrewu ima smisla više manje samo kad prvi radiš za vrijeme aktivne fermentacije pa u njemu dobivaš biotransformaciju, a istovremeno aktivna fermentacija izbacuje kisik. Pa onda drugi dry hop nema te prednosti izbacivanja kisika i biotransformacije, ali ostavlja više arome jer ju fermentacija ne izbacuje van s co2.

Pivovare imaju većinom konusne i dosta visoke fermentore pa rade dupli dry hop jer im se inaće večina hmelja istaloži u konusu i nema kontakt s pivom. S plitkim i ravnim fermentorima u homebrewu nemamo taj problem.

Još jedna moguća potreba za duplim dry hopom je bolje taloženje. Ako prvi odradiš u primaru i nakon njega cold crashas i prebacuješ pivo u sekundar, u sekundaru će onda biti samo drugi dry hop koji se može lakše istaložit i isfiltrirat prije pakiranja.

Ukratko, ako nemaš neki opravdani razlog za dvostruki dry hop (nešto od gore navedenog) onda je bolje sav hmelj ubaciti odjednom.
slika

Kuzara
Postovi: 16
Pridružen/a: čet tra 23, 2020 11:06 am

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Kuzara » uto sij 12, 2021 9:53 am

pa i nemam, isao sam samo da prvo ubacim hmelj koji ako bude 4 dana u dh da ce vjerojatno pustiti vise i grassy,floral note, nego ovi sto bi uvaljao na 36h prije cc

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo pa crno

Post Postao/la Poljo » uto sij 12, 2021 10:07 am

obično se ide za tim da taj grassy pokušavaš što je više moguće izbjeć.
slika

Odgovori