Supersale kuhanja

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderator/ica: Poljo

Supersale

Re: Supersale kuhanja

Post Postao/la Supersale » pon kol 12, 2019 4:47 pm

Bio sam malo previše optimist oko frižidera :shock:
Jako teško da ću naći po nekoj meni ok cijeni za 4 kega, a možda ni za 3. Uciljao sam bio ovaj u pevecu, vanjske dimenzije su obecavale, ali premali je. Od stepenice do vrha frižidera je 51,52 cm :roll:
https://pevec.hr/samostojeci-hladnjak-c ... 55189.html

mlaen

Post Postao/la mlaen » pon kol 12, 2019 5:52 pm

uzmi skrinju pa sredi keezer umjesto kegeratora... stane vise kegova, i jos bitnije vise pipa :)

Supersale

Post Postao/la Supersale » sri kol 14, 2019 7:48 am

Stavio bi škrinju, ali uzme veliku površinu. A podrum dijelim sa roditeljima i već sad brundaju koliko toga sam nanio unutra. Imamo stari veliki frižider u podrumu u kojem je donja polovica škrinja i njega ću izbaciti a na njegovo mjesto mjesto bi trebao ići drugi visoki bez škrinje.
Inače što se tiče škrinja, čini mi se da sve koje sam vidio napravljene u kegerator mora se nadostukati visina da bi stali kegovi, je tako?

erda

Post Postao/la erda » sri kol 14, 2019 8:04 am

Supersale je napisao/la:
sri kol 14, 2019 7:48 am
Stavio bi škrinju, ali uzme veliku površinu. A podrum dijelim sa roditeljima i već sad brundaju koliko toga sam nanio unutra. Imamo stari veliki frižider u podrumu u kojem je donja polovica škrinja i njega ću izbaciti a na njegovo mjesto mjesto bi trebao ići drugi visoki bez škrinje.
Inače što se tiče škrinja, čini mi se da sve koje sam vidio napravljene u kegerator mora se nadostukati visina da bi stali kegovi, je tako?
Da, moraš raditi collar ako želiš iskoristiti prostor iznad motora koji je niži...
Ovako npr: https://gruberamandac.wixsite.com/zombi ... DIY-Keezer

Odgovori