Želatina bez cold breaka

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Želatina bez cold breaka

Post Postao/la ninoid » sri tra 25, 2018 10:34 pm

slawoner je napisao/la:
sri tra 25, 2018 6:26 pm
Sva piva iz kucne radinosti koja stavljam u kegove bistrim želatinom i to bez cold crasha, na nekih 16-20°C i uvijek izbistri odlično. Koliko sam uspio pohvatati iz vaših postova pripremate želatinu JAKO krivo, zato vam vjerojatno niti ne funkcionira... Dakle želatinu iz vrećice umutiti prvo u 2-3 jušne žlice HLADNE vode i ostaviti pola sata-sat da želatina nabubri i stisne se - zatim u takvu nabubrenu želatinu naliti vruće vode i sve skupa otopiti u kompaktnu smjesu/sirup i onda to ide u pivo i dobro se zamiješa... za 24 sata pivo bude kao filtrirano ali poslije toga nema refermentacije :D :D
Probati ću tvoj način dodavanja želatine, pošto kažeš da djeluje na toplo dok ostali, uglavnom, kažu da ne djeluje bez cold crasha. Osim ako ne mogu karbonizirati jer ne mislim dodavati kvasac za karbonizaciju u bocama.

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Re: Želatina bez cold breaka

Post Postao/la slawoner » čet tra 26, 2018 8:37 am

nece sigurno... odnosno refermentacija moze potrajati vise mjeseci. Medutim, uvijek mozeš u bottling bucket umutiti malo novog kvasca, ne puno da ga ne zamutiš, ali toliko da ti se izgazira.
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Želatina bez cold breaka

Post Postao/la ninoid » čet tra 26, 2018 1:12 pm

Na mostu dobiješ, na ćupriji izgubiš.

Mislim da ću se kloniti želatine i slijedeći put probati sa irskom mahovinom. Bolje mutno nego flat pivo.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Želatina bez cold breaka

Post Postao/la ninoid » čet tra 26, 2018 1:26 pm

Čitam da želatina neče pokupiti sav kvasac ako ne stoji duže od 48 sati u fermenteru te da će se karoniziranje normalno odvijati.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Želatina bez cold breaka

Post Postao/la ninoid » čet svi 10, 2018 10:17 pm

Probao sam želatinu bez cold crasha na 26'C.
Dva dana prije točenja u boce zakuhao sam 100mL vode na 60'C, dobro zamutio pola vrećice želatine, ulio u fermenter i lagano promiješao.

Probao sam pivo nakon desetak dana u bocama (prirodna karbonizacija).
Želatina djeluje jako dobro. Čak i predobro jer je znatno smanjilo pjenu kod ohlađenog piva. Kod onog direktno iz gajbe pjena je taman kakva treba biti. Iznenađen sam koliko je pročistilo okus tako da je i neohlađeno jako dobro za piti.
Primjetna je razlika kod ohlađene boce (pola dana u hladnjaku) i one iz gajbe jer nisam koristio ništa za uklanjanjanje proteina kod kuhanja.

Inače, i ovo je No Boil / No Chill metoda i za mene se potpuno dokazala.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori