Zadnja klupa

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » pet ožu 16, 2018 8:24 am

Pozdrav,

Nakon četiri mjeseca proučavanja po forumima i prikupljanja opreme 09.03.2018. bez ičijeg usmenog mentorstva skuhao sam svoje prvo pivo.

Vanjska temperatura 6 stupnjeva, temperatura vode iz bunara 14 stupnjeva.

Oprema: Klarstein mundschenk 30 l.

Sastojci:
5 kg slada Pilsen Boormalt 3 EBC (Sve za pivo),
450 g slad kristal 120 Boormalt 120 EBC (Sve za pivo)
Hmelj Styrian Aurora- 30 g (60 min) Alfa kiseline: 10,3% pelet (Sve za pivo),
Hmelj Styrian Golding- 20 g (10 min) Alfa kiseline: 4,8 % pelet (Sve za pivo),
Kvasac- US-05 iz vrećice (Sve za pivo).

Postupak:
U 20 litara vode u KS dodana mješavina slada, dobro promiješano i ukomljavano na 66 stupnjeva 60 minuta.
Nakon toga podignuta temperatura na 78 stupnjeva - 15 minuta.
Nakon tih 15 minuta podigao sam unutarnji dio i sat vremena se cijedilo, a temperatura u KS držana na 78 stupnjeva.
Kad se ocijedilo skinuo sam gornje sito i dodao 15 litara vode temperature 78 stupnjeva (posebno grijano u drugoj posudi).
Vodu sam polako dodavao i cijelo vrijeme malo kuhačom miješao slad kako bi malo brže voda prošla kroz njega.
Kad više ništa nije kapalo maknu sam gornje dio u u KS je bilo 25 litara sladovine.
Sve ovo se odvijalo na 2.000 W.

Digao sam temperaturu KS na 100 stupnjeva (60 min), pri temperaturi iznad 80 stupnjeva palim pumpu radi sterilizacije i kroz pipu ispuštam nekoliko litara sladovine i vraćam nazad u KS iz isto razloga. Kad je zakuhalo dodano u hop spider 30 g. hmelja Styrian Aurora. Zadnjih 10 minuta ubacio inox IC radi sterilizacije i 15 g. hmelj Styrian Golding. Cijelo vrijem kuhanja lagano kuhačom miješao hmelj u hop spajderu i miješam sladovinu koja se kuhala. Za vrijeme kuhanja KS je bio je polu poklopljen. I ovo se odvijalo na 2.000 W.

Kad je kuhanje završilo puštam vodu iz bunara kroz IC i za 30 minuta temperatura pada na 17 stupnjeva.
Dok se hladilo pri temperaturi od 50 stupnjeva palim KS pumpu koja cirkulira sladovinu.
Sladovina ohlađena na 17 stupnjeva.
Hidrometar pokazuje 1.052
Refraktometar pokazuje 1.057

Fermentor:
Baltazarova kanta, probušen poklopac fi 10 mm, stavljana gumica i vrenjača iz sve za pivo.

Sa jedan metar visine par litara sladovine dodano u fermentor, zatim sam dodao kvasac iz vrećice, poklopio i dobro promiješao. Nastavio sipati sladovinu.
U fermentoru ukupno 20 litara.
Napomena: sladovina iz KS je sporo curila jer je filter KS bio začepljen… malo sam ga kuhačom morao strugati da bi sladovina brže curila.
Moram i ovo reći… ovo što sam stavio u fermentor gorko je do bola…
Fermentor zatvoren, vrenjaču napunio rakijom i ostavio u prostoriji na konstantnih 20 stupnjeva.
Samoljepljiva trakica na fermentoru pokazuje temperaturu između 20 i 22 stupnjeva.

Vrenjača nije ispustila niti jedan balončić pretpostavljam da kanta ne dihta dobro, ali se oko nje osjeti gorak miris. Nakon dva dana primijeti sam da se diglo oko prst pjene iznad tekućine.
Starsanom iz šprice poprskam gumicu na vrenjači i odmah se stvore balončići.
Čitam forume i nađem caku da se pčelinim voskom zalije spoj gumica vrenjača fermentor… nabavim vosak i „zakitam“.
Opet nema balončića i vrenjači, ali sad je poklopac fermentora malo izdignutiji.
Četvrti dan nakon kuhanja prema uputama s foruma malo sam vrtio fermentor oko svoje osi ne bi li malo probudio fermentaciju.
I dalje nema balončića.
Šesti dan nakon kuhanja odlučio sam otvoriti fermentor i kuhačom izmiješati usput sam i izmjerio gustoću (hidrometar 1.010) te probao okus. Sliči na pivo i ima gorčinu, ali sad onako ugodno podnošljivu.
Fermentor ponovno zatvoren, umotan „streč“ folijom i vraćen u prostoriju na 20 stupnjeva.

Molim vas vaše komentare što dalje,… dali sam negdje nešto pogriješio,,, dali ima nekakvih nelogičnosti u postupku….??

Hvala i pozdrav!







ccc.png
bbb.png
aaa.png
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la Toples » pet ožu 16, 2018 11:27 am

US-05 bi trebao upravo toliko pojesti da gustoća bude kak ti i je

ovo ti je blizu kraja, pričekaj još 3 dana i ako je FG i dalje 1.010 kreni s flaširanjem

omotaj si teflonsku traku oko vrenjače tam gdje dođe u kontakt s gumicom pa će dihtati :pivo:
save a tree - drink beer

Avatar
EsArt
Postovi: 248
Pridružen/a: sri ruj 06, 2017 7:58 pm
Lokacija: Novi Marof

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la EsArt » pet ožu 16, 2018 11:46 am

ma ja ti uz dva inox fermentera imam i jednog najobičnijeg kojeg sam sam radio i doso me sa vrenjačom i plastičnom slavinom oko 80 kn ..30 litara je ..ne dihta nikako mada stavim i vrenjaču ,kad se ona podigne znam da je počelo vrenje no ja stavim na njega crnu vrecu ako fermentam u prostoriji di je zasad temperatura 19 C a ako ide u komoru na 18 C kao sto ce sutra ne pokrivam ga jer komora ima tamno staklo ali poklopac ne dihta ...u njemu sam odradio jedno 3 Fermentacije Portera i sve je zavrsilo savrseno ..no ja ne kompliciram puno sa kvascem ,usipam ga u Ferment prije točenja ,natočim oko 3 l sladovine ispromučkam tako da na dnu ne ostane ništa zaljepljeno i nastavim točiti ,po završetku uzmem bušilicu na koju montram plastičnu kuhaču i aeriram sladovinu oko 5 min ,10 kuhanja dosad i sve ok ,fermentacija mi počinje u roku 8-10 h na 19 C

Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » uto ožu 20, 2018 9:06 pm

20.03.2018. prva tura flaširana,
FG i dalje 1.010
ABV=5,42 %
Pretočeno 17 litara u bottling bucket pomoću autosifona, posebno pazio da ne povučem kvasac (fermentor iz SZP s pipom+ punilica), posebno skuhano 119 g šećera u 4 dcl vode (7 g po litri), ohlađeno i dodano u ovih 17 litara. Flaširano u bumbarove boce s krunskim zatvaračem i ostavljeno u podrumu na 10 stupnjeva.
Pivo onako mutnom nisam koristio niti jednu tehniku bistrenja….
Okus: meni kao početniku OK, … CO2 će valjda naići nakon 10 dana ,,,

Nakon 8 dana karboizacije na 20 stupnjeva pjena tri prsta, iz tekućine perlaju mali balončići, nakon minute pjena pada na jedan prst. Kad pijem karbonizacija blaga, ali ugodna…. ukus meni super , gorčina isto…, to je to valjda??
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: Zadnja klupa, dana/u čet ožu 29, 2018 2:39 pm, ukupno mijenjano 1 put.

mlaen
Postovi: 381
Pridružen/a: pet kol 25, 2017 2:35 pm
Lokacija: Osijek

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la mlaen » uto ožu 20, 2018 9:11 pm

Drzi ih na vecoj temp dok se ne gazira (10tak dana), 10C je preniska temp za us05, nece ti ponovno pocet fermentirat... stavi na sobnu...

Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » uto ožu 20, 2018 9:36 pm

Ok

Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » uto ožu 20, 2018 9:39 pm

Skuhana druga tura…
Recept sličan prvoj turi ali lager kvasac.

Fermentor nova Baltazarova kanata, ali sad sam probušio poklopac fi 8mm i jedva nagurao gumicu, S vrenjača (SZP) jedva ugurana u tu gumicu.
Pivo stavljeno u kantu, poklopac zatvoren i spoj kante i poklopca omotan samoljepljivom folijom za izradu reklama na način da sam foliju izrezao na trakicu debljine 1 cm, a onaj dio spoja kante i poklopca koji je namijenjen za otvaranje prekrio sam također većom flekom folije. Tijekom lijepljena folije na ove spojeve foliju sam grijao fenom i lagano prstom utiskivao foliju u spojeve. Kad sam napravi puni krug oko kante, postupak sam još jednom ponovio, grijao foliju u onako malo zagrijanu nategnuo i prstom utiskivao u spoj ponovno.
Ovim načinom dihtanje Baltazarove kante je napravljeno 100% što dokazuje aktivnost S vrenjače… brbućka kao luda.

28.03. pretakanje u BB FG= 1.014 (ABV=4,9), (prokuhano 7 g šećera po litri u 4 dcl vode), mutno kao frutek ,okus ok flaširao 20 L (40 boca), Ostavio u kotlovnici na 15-20 stupnjeva radi karbonizacije.
Zadnja izmjena: Zadnja klupa, dana/u čet ožu 29, 2018 2:40 pm, ukupno mijenjano 1 put.

mlaen
Postovi: 381
Pridružen/a: pet kol 25, 2017 2:35 pm
Lokacija: Osijek

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la mlaen » uto ožu 20, 2018 9:58 pm

Zasto ti je toliko bitno da poklopac dihta i da co2 ide na vrenjacu? Ako poklopac ne dihta ne trebas vrenjacu, glavno da co2 ima kuda otic...
Jedino ako imas ventilator ili nesto tako u frizideru pa se bojis da bi nes moglo ipak uc u fermentor.

Moja kanta ne dihta: https://files.slack.com/files-tmb/T056T ... s_1024.jpg

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Prvo kuhanje piva Zadnja klupa

Post Postao/la ninoid » uto ožu 20, 2018 10:27 pm

Moj prvi fermenter je bio plastična kanta sa tim bublatorom pa sam izluđivao sa vrenjačom. Na kraju sam se pouzdao u pjenu na površini. Otvoriš malo nakon 24 sata od pitcha i ako ima pjene znači da kvasac radi. Ubrzo ti digne temperaturu za par stupnjeva i nakon par dana se izjednači sa vanjskom. Nakon tjedna dana opet zaviriš i vidiš da li pjena nestaje. Ako je nestala nakon još par dana mjeriš FG i ako je po receptu, flaširaš ili ostaviš još par dana da se što bolje istaloži.

Sada imam kantu za vino sa vinskom vrenjačom koja mi se pokazala bolje od tog bublatora (nije bučna kao on i bolje filtrira miris), ali, valjda zato što je za vino, isto ne radi svaki put pouzdano. Dignem je, pogledam u kantu svjetiljkom i ako ima pjene to je dovoljno.

Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » čet ožu 29, 2018 2:53 pm

Zeza s logotipom...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Zadnja klupa
Postovi: 24
Pridružen/a: uto sij 23, 2018 8:21 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: Zadnja klupa

Post Postao/la Zadnja klupa » sub lip 23, 2018 9:44 pm

Skuhao sam pivo dvanaest puta po receptu iz prvog posta. Recept sam malo modificirao tako da dobijem točno 20 litara piva.... Kažu ljudi pivo je super, a i meni je... Sad bi htio naučiti skuhati dimljeno pivo jer sam ga jedno vrijeme svakodnevno "pušio" u Bambergu. Molim vas neki setup za KS 30 litara sa sirovinama dostupnim iz SZP.hr.

Odgovori