Ninoid - biab no boil no chill

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la Pemac » sub tra 14, 2018 7:19 pm

Da ne spamamo temu dalje, nije mene strah dobiti ni 5, 10 bodova. Strah me je sporog napredovanja. Eto ako netko bude zainteresiran nek mi se javi na PM ja saljem svoje pive na probu po svojem trosku i nadam se kvalitetnom i konstruktivnom odgovoru.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la Toples » sub tra 14, 2018 7:28 pm

imaš u bjelovaru ekipu iz Zeppelina pa ih kontaktiraj. (Zedni)
save a tree - drink beer

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » sub tra 14, 2018 10:19 pm

Hvala na podršci. Svjestan sam ja da svako svoga konja hvali i da tu ima realnih početničkih problema. Ni ja se ne bih usudio ponuditi svoje pivo dati na ocjenjivanje, a da stvarno o njemu imam jako visoko mišljenje.

Ja sam početnik koji je upravo priredio tek 6. turu, od čega su dvije iz konzerve. Želim ispitati sve mogućnosti ove jednostavne metode i, nadam se, dobiti pivo s kojim bi se usudio izači pred iskusne pivare.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » sri tra 25, 2018 10:04 pm

U bocama dva i po tjedna od čega pola tjedna u hladnjaku. Pivo je prilično bolje. Nema loših mirisa, lagana gorčina, puna usta sladora (imam osjećaj da dobiva na tijelu). Tko god ga je pio kaže da je odlično. Ja čak ispadam prekritičan.
Jedino što mi smeta je što i dalje diže (istina, jako lagano) pjenu nakon otvaranja boce. Petnaestak minuta poslije sve se slegne.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » čet svi 10, 2018 10:38 pm

Danas sam probao novu turu Ordinary Ale, No Boil / No Chill nakon desetak dana u bocama.
Uz korištenje želatine (na toplo, bez cold crasha) je bistro i vrlo čistog ugodnog okusa te ne diže pjenu iz boce, što mi je do sada bio problem. Čak mi se više sviđa neohlađeno.
Kod ovoga sam koristio metodu hmeljnog ćaja, ali sa vrlo malo Magnuma (18g kuhalo 30 minuta u 2L čiste vode) tako da nije gorko. Taman kao ovi kupovni lageri. Mislim da ću slijedeći put ipak ići na barem 30g Magnuma jer volim malo gorče.

Što dalje napredujem sve mi je više nejasno što nedostaje ovoj metodi u odnosu na onu s kuhanjem?
Jučer sam pio jedno što je već dva mjeseca u bocama i nema nikakvih znakova kvarenja ili promjene okusa. Hmelj kuhan posebno u malo vode jednako dobro radi kao i kuhan u cijeloj količini sladovine. DMS-a nema niti bilo kakvih neprijatnih okusa ni mirisa.
Sve sam više uvjeren da, ako koristiš dobro obrađen slad, nema potrebe za kuhanjem. Ovaj zadnji belgijski slad mi se pokazao puno učinkovitijem i boljim od onog Boormaltovog koji sam do sada koristio. Istina, skuplji je 2kn/kg ali isplati se.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

munja
Postovi: 294
Pridružen/a: sri vel 27, 2013 10:05 am
Lokacija: Šibenik

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la munja » pet svi 11, 2018 10:06 am

Što dalje napredujem sve mi je više nejasno što nedostaje ovoj metodi u odnosu na onu s kuhanjem?
prokuhavanje sladovine koristi između ostalog da pobije sve gljivice i divlje kvasce koji se nalaze u ljuskama slada tako da fermentaciju obavlja čista kultura pivskog kvasca. i brzo hlađenje pomaze u tome jer se sladovina minimalno zadrzava u temperaturnom rasponu koji je pogodan za divljake.

ako imas nekontrolirano pjenjenje pive kad otvoris novu bocu to je znak da imas nesto u pivu sto nastavlja jesti secere koji se nefermentabilni pivskom kvascu pa ti to dodatno izgazira pivo nakon dodavanja secera za gaziranje.

na kraju krajeva khas pivo sebi i ako se tebi sviđa onda tvojoj metodi nista ne fali u odnosu na konvencionalnije metode.

zivio :pivo:

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » pet svi 11, 2018 7:12 pm

munja je napisao/la:
pet svi 11, 2018 10:06 am
Što dalje napredujem sve mi je više nejasno što nedostaje ovoj metodi u odnosu na onu s kuhanjem?
prokuhavanje sladovine koristi između ostalog da pobije sve gljivice i divlje kvasce koji se nalaze u ljuskama slada tako da fermentaciju obavlja čista kultura pivskog kvasca. i brzo hlađenje pomaze u tome jer se sladovina minimalno zadrzava u temperaturnom rasponu koji je pogodan za divljake.

ako imas nekontrolirano pjenjenje pive kad otvoris novu bocu to je znak da imas nesto u pivu sto nastavlja jesti secere koji se nefermentabilni pivskom kvascu pa ti to dodatno izgazira pivo nakon dodavanja secera za gaziranje.

na kraju krajeva khas pivo sebi i ako se tebi sviđa onda tvojoj metodi nista ne fali u odnosu na konvencionalnije metode.

zivio :pivo:
Ovo se ne pjeni kod otvaranja boca kada sam stavio želatinu. Bez nje se kod neke ture diže pjena iz boca (lagano, ne kao gušer kod pokvarenih piva), a kod neke ne.

Ja napravim Mash Out i to se pokazalo, kao što sam i čitao o tome, dovoljno za pasterizaciju.

cik-cak
Postovi: 4
Pridružen/a: ned svi 20, 2018 8:30 am

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la cik-cak » pon svi 21, 2018 10:08 pm

Evo potaknut tvojim iskustvom odlucio sam i ja skuhati :roll: tj. ugrijati no boil ale.
U subotu sam kuhao. Vrenjača radi punom parom.
Recept:
5kg Ng pilsner + 0,7 Caramalt Simpson
50gr Aurore kuhano 30 min u 2l vode, pa pomjesano s vodom za ispiranje
Kvasac M-41
Ocekivani OG 1.051
Fermentacija na 20C
Ukomio s 22l vode 74C 60 min.
Isprao s 9l vode 75C.
Dobio sam cca 25l koje sam ohladio u kadi.
Razmisljao sam hladiti ili ne, ali zbog nekih okolnosti odlucio sam ohladiti.
OG nisam izmjerio jer cekam hidrometar.
Izvadio sam 2dcl i zaledio, pa cu ako ne stigne u subotu posudit hidrometar i izmjeriti. Neznam moze li se to tako??
Kad sam ga probao cinilo mi se dosta gorko.
Planiram Cold break nakon 2 tjedna 3 na 4C da se malo izbistri, pa flasiranje. Uglavnom, nadam se najboljem.
Javim rezultate.
P.s. Ako imas kakav savjet, slobodno.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » čet svi 24, 2018 12:51 pm

cik-cak je napisao/la:
pon svi 21, 2018 10:08 pm
Evo potaknut tvojim iskustvom odlucio sam i ja skuhati :roll: tj. ugrijati no boil ale.
U subotu sam kuhao. Vrenjača radi punom parom.
Recept:
5kg Ng pilsner + 0,7 Caramalt Simpson
50gr Aurore kuhano 30 min u 2l vode, pa pomjesano s vodom za ispiranje
Kvasac M-41
Ocekivani OG 1.051
Fermentacija na 20C
Ukomio s 22l vode 74C 60 min.
Isprao s 9l vode 75C.
Dobio sam cca 25l koje sam ohladio u kadi.
Razmisljao sam hladiti ili ne, ali zbog nekih okolnosti odlucio sam ohladiti.
OG nisam izmjerio jer cekam hidrometar.
Izvadio sam 2dcl i zaledio, pa cu ako ne stigne u subotu posudit hidrometar i izmjeriti. Neznam moze li se to tako??
Kad sam ga probao cinilo mi se dosta gorko.
Planiram Cold break nakon 2 tjedna 3 na 4C da se malo izbistri, pa flasiranje. Uglavnom, nadam se najboljem.
Javim rezultate.
P.s. Ako imas kakav savjet, slobodno.
Ne vidim da si grijao wort na blizu 80'C nakon vađenja slada. To je jako bitno radi pasterizacije i zaustavljanja enzimskih aktivnosti. Inače, što se tiče OG-a ja sam sa NG sladom redovito dobijao niže vrijednosti. U prošle dvije ture sam koristio belgijski Pale Ale slad i dobijam za 3-4 jedinice gušći wort.
uz to, vidim da si ukomljavao na 74'C. To je prilično visoko, osim ako si poslije toga pustio da pada. Ja sam radio tako što bih ugrijao vodu na 75'C i lagano umiješao slad (nisam ispirao nego BIAB No Sparge). Tu bi temperatura već pala malo spod 70'C te bih pustio da se ukomljava dok temperatura ne padne ispod 64'C. Zimi sam malo dogrijavao da izdrži sat vremena, a sada drži i 80 minuta bez dogrijavanja.

Ja sam, potaknut ovim eksperimentom, jučer napravio IPA sa No Boil / No Chill metodom tako da sam sav hmelj ubacio u fermenter, prelio vruči wort (77'C) i dobro ga zatvorio te ostavio da se hladi 24 sata. Navodno bi se tako trebala dobiti sva gorčina i aroma kao kod standardne metode kuhanja 15 minuta.

cik-cak
Postovi: 4
Pridružen/a: ned svi 20, 2018 8:30 am

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la cik-cak » čet svi 24, 2018 7:32 pm

Da, krivo sam se izrazio. Ugrijao sam vodu na 74 C i onda dodavao slad u vreću. Kao i ti kuham u stanu, pa mi je biab jedina opcija za sad.
Nisam grijao sladovinu zato sto sam mislio da nije potrebno. Pred desetak godina sam proizvodio sladoled i stroj je radio pasterizaciju nekih pola sata na 60ak C. Tako je bilo namješteno u postavkama. Sladoled je uredno prolazio sanit. inspekciju. Za sad ništa ne smrdi, ali mi nekako nije fino :twisted: . Prvi put koristim ovaj kvasac pa ne znam kakav je. Možda sam prvo trebao skuhati isti recept, pa usporediti.
Uglavnom vidjet ćemo.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » čet svi 24, 2018 11:58 pm

Vjerujem i ja da je to dovoljno za pasterizaciju, bez dodatnog zagrijavanja, ali za svaku sigurnost. Jedino ne znam što se tiče zaustavljanja enzimske aktivnosti. Ti si hladio wort pa si tu, vjerojatno, postigao taj efekt. Ja hladim prirodno pa mi je i to razlog za taj mash out jer se bojim da mi pivo ne bude presuho (vrlo niski FG), ako ne zaustavim aktivnost enzima pa mi cijeli wort postane fermentabilan.

Ja sam napravio jučer šestu turu na ovaj način i jedini problem mi je hmeljenje jer ne mogu dobiti gorčinu i aromu hmelja kao kod kuhanja. Sve ostalo je kao kod kuhanih piva. Još mi se najbolje pokazao Mash Hop, ali za njega treba puno hmelja. Kod ove zadnje ture sam ubacio sav hmelj poslije Mash outa i mislim da bih to trebao biti najbolji način. Jedini bolji bi bio da wort ugrijem na 100'C pa ubacim hmelj i brzo miješam dvadesetak minuta (Whirlpool), ali se bojim da ne pokrenem DMS zagrijavanjem preko 80'C.
Zadnja izmjena: ninoid, dana/u ned svi 27, 2018 1:47 pm, ukupno mijenjano 1 put.

cik-cak
Postovi: 4
Pridružen/a: ned svi 20, 2018 8:30 am

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la cik-cak » sub svi 26, 2018 11:42 pm

Bio si u pravu. Fermentacija je zavrsila, i FG je 1.002. Pogriješio sam s odabirom kvasca.
Inace OG iz zaleđenog uzorka je 1.042. Nize od predviđenog, ali posto nisam kuhao, pa nije nista ni isparilo, nije tako strasno.
Namjestio sam boil 0 min, ali ne znam kako to program prepoznaje. Radio sam u Brewfriendu. Puno nepoznanica.
Zanima me kako ce ti ispasti ovo zadnje hmeljenje, pa bi mozda probao tako.
Za sad necu vise eksperimentirati.
Vidim da si se posvetio ovoj metodi, pa mozda ti moj pokusaj pomogne da se usavrsis. Kad bude gotovo mogu ti poslati koju bocu da mi kazes misljenje.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » ned svi 27, 2018 1:46 pm

Ja koristim BrewMate i pokazao mi se dosta precizan. Od 6 tura u pola sam dobio par jedinica više, a u u pola par jedinica niže. Tu ti igra ulogu preciznost kontrole temperature (kod mene padne za 8'C od početka do kraja masha), starost i proizvođač ječma (posebno ako mljeven stoji duže od par tjedana), a i kvaliteta miješanja i cijeđenja vreče (ja radim BIAB). Uglavnom, promašaj za desetak jedinica još nisam imao.

Na prvoj turi nisam radio taj mash out i otišao mi je FG nisko (ipak ne toliko kao tebi). Pivo se moglo piti, ali je bilo kiselije i blago je udaralo u glavu kada bi popio više boca za redom. Kod ostalih tura mi je FG bio do +/-2 po proračunu.
Trenutno pijem 4. turu rađenu No Boil / No Chill i pivo izgleda super, jako je osvježavajuče, nema posljedica ni nakon 5-6 popijenih boca, nema nikakvih loših okusa ili mirisa, ali je gorčina vrlo blaga (nije po mom ukusu). 5. tura kondicionira u bocama rađena sa svježim belgijskim Pale Ale sladom je imala OG za četiri jedinice viši od proračuna. Neki dan sam napravio 6. turu sa istim sladom koji je mljeven dobro zatvoren stajao skoro tri tjedna i OG je niži za dvije jedinice od proračuna, Jednostavno, ili nabaviti mlin ili kupovati slad turu za turom.

Što se gorčine tiče, tu nisam baš zadovoljan sa ovom metodom. Prvu turu sam radio sa mash hopom i tu sam dobio dobru gorčinu, ali sam stavio 130g Targeta. Sve slijedeće ture sam koristio hmeljni čaj sa 20 do 30g Magnuma i gorčina je slaba (već vidim da će i kod ove u bocama biti blaga). Ovu zadnju sam probao sa No Chill FWH (neki to zovu hop standom, ali to zapravo nije jer kod hop standa se wort stoji ili se brzo miješa do 30 minuta, a zatim naglo ohladi) koji bi, po proračunu (tu nema baš relevantnih podataka po internetu) trebao dati gorčinu kao 15 minuta kuhanja.
I mene živo zanima. Planiram flaširanje slijedeći vikend pa će tada biti prva proba.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » sri lip 13, 2018 8:40 pm

Prvi pokušaj No Boil / No Chill IPA. Koristio sam samo 80g Magnuma ubačeno u wort nakon zadnjeg zagrijavanja na 80'C. Imao sam dosta muke sa flaširanjem, izgubio 5L u talogu, ali pivo je ispalo dosta dobro.
Ima dobar voćni miris i okus i odličnu boju. Jedino što gorčina nije ni blizu proračunu. Osjetna je, ali je barem upola manja od 60IBU. Možda ju voćni hmeljni okus prekriva.
Uglavnom, dosta sam zadovoljan. Ovo mi je do sada najbolje pivo.

Ali mislim da ću napustiti No Boil metodu jer sam uočio da pivo već nakon dva tjedna u hladnjaku počinje značajno mijenjati okus, a pogotovo miris. I dalje je pitko, ali se primjeti da se pogoršava.
Trenurno radim na tome da osposobim mjesto za kuhanje u stanu (u prvom redu ventilacija isparavanja). Još mi jedan Saison fermentira po No Boil metodi, a iza njega planiram praviti isto pivo, ali sa kuhanjem od barem pola sata.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

ninoid
Postovi: 302
Pridružen/a: uto srp 28, 2009 9:36 pm
Lokacija: Zadar

Re: Ninoid - biab no boil no chill

Post Postao/la ninoid » sri srp 04, 2018 11:10 pm

Saison se počeo piti. Kao bijelo vino, ne baš gorko po mojoj mjeri, ali nije loše. Ostavlja blagi papreni okus.
saison - no boil - no chill.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori