Miškovo pivo

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » sub pro 30, 2017 6:10 pm

Jedan stvarno dugi post, puno sam toga nažalost uz previše problema isprobavao na svom sistemu pa da ostavim traga ako nekom posluži i da sam vidim kroz mjesec - dva kako to u stvari je kad se sistem uhoda.

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » sub pro 30, 2017 6:11 pm

Namjera je bila upogoniti: HERMS, komoru za fermentaciju (fridž), fermentaciju / karbonizaciju pod tlakom, punjač boca pod tlakom (bottle filler), skuhati prvu APU, inače sam kuhao maksimalno neki blonde do sada, uglavnom sam radio crna piva...

Na jednom blondeu sam isprobao recept s američkim hmeljevima i S04 kvascem i s ukomljavanjem 45 minuta na 62 st, 60 minuta na 70 st, to mi se sviđalo jer sam dobio puno pivo s dobrom pjenom pa sam htio ponoviti nešto slično i na API.

Hmeljio sam slično kao i na SNPA, s onim što sam imao jer mi je ostalo od prethodnih kuhanja pa je upao i Hallertau Blanc.

Recept je bio (za 51 litru piva, odnosno 3 x 17 litara planirano fermentirati u corny kegovima):

7.5 kg Maris Otter
3 kg Vienna
2.5 kg Munich Light

Hmeljenje:

Magnum (14%) - 30 g na 60 min,
Hallertau Blanc (9%) - 28 g na 30 min,
Cenntenial (8%) - 17 g na 15 min,
Hallertau Blanc (9%) - 17 g na 30 min,
Cascade (7%) - 100 g na 5 min.

Računao sam na OG 1.056, FG oko 1011 - 1013, oko 6% alkohola, i oko 45 IBU. Dio hmeljeva mi je ostao od prije tako da sam pretpostavljao gorčinu.

Kvasac sam se isto krpao kao i hmeljeve pa sam stavio 2 kesice S04 i jednu US05, rehidrirani kvasac iz vrećice bez startera.

Prvi zajeb je bio kod ukomljavanja, na HLT - u su mi majstori stavili grijače previsoko, ja bedak kad sam ukomljavao mjerio sam temperaturu na vrhu posude. Od 70 stupnjeva koje sam izmjerio tamo u mash tun mi je ušlo čitavih 35 st., normalno i pumpu sam za prvi put okrenuo naopako pa sam i tu izgubio brdo vremena. Punio sam mash tun odozdola sa svim ječmom u mash tunu, tako da sam taj zajeb s temperaturom skužio tek kad je bilo puno do vrha. Onda sam na naložio HLT do 84, 85 stupnjeva i dizao temperaturu (temperatura worta na izlazu iz spirale mi je bila oko 74, 75 stupnja), za oko pola sata sam uspio stabilizirati mash na planirana 62 stupnja. Tu sam se već dobrano pogubio s receptom, pustio sam još nekih 20 - ak minuta na toj temperaturi. Poslije sam digao na 70 stupnjeva kroz nekih 10 minuta, nažalost sam profulao malo tako da mi je otišlo u mash tunu do 72 st, i tako sam pustio tih sat vremena. Voda za sparge ohladila mi se neplanirano do nekih 64, 65 stupnjeva, s tim sam škropio kalačem ovo u mash tunu i cijedio dok nisam dobio nekih 60 - ak litara u BK - u.

Planirani BG sam dobio u dlaku (1.049) tako da sam bio relativno zadovoljan obzirom na sve.

Kuhao sam nekih sat vremena i hmeljio kako je planirano, BK naravno pušta i to ne na spojevima nego negdje na limu. Hladio sam na CFC, ali slobodnim padom. Kako sam na BK ugradio inox mrežicu na kraju se ta zaštopala, i to hlađenje traje pun k. Mislim da sam dobra dva sata izgubio dok nije sve iscuralo.

U te tri bačve mi je ispalo tih nekih 50 - ak litara, stavio sam u fridž da mi se stabilizira temperatura i dodao kvasac, otprilike po trećinu u svaki keg. Planirana je fermentacija na 19 st.

T - ovima sam povezao bačve i to tako da sam na te tri u kojima mi je pivo spojio gas portove, četvrtu cijev sam spojio na beer port bačve u kojoj je bio starsan (to sam planirao da mi bude odušak, na gas port od te bačve spojio sam onaj element za regulaciju tlaka). Nisam tlačio ništa nego sam pustio da mi tlak od fermentacije zabrtvi kegove.

Mislio sam fermentirati dva dana na oko 2 PSI (jedan bar je oko 14,5 PSI), a onda dizati svaki dan pomalo da mi pred kraj fermentacije dođe oko 2 bara i tako ostaviti oko tjedan dana dok se ne karbonizira pivo pod tlakom.

Tih 2 - 3 PSI dobio sam vrlo brzo, nakon 10 - ak sati međutim tlak mi se nije dizao, nažalost tek nakon 4 dana sam skužio da mi na jednom kegu pušta na sigurnosnom ventilu. Tu sam izmjerio gravitaciju i vidio da je pivo već praktički isfermentiralo (došlo je do nekih 1.014), zamijenio sam taj poklopac, i pustio tlak neka raste po volji, na kraju je došlo do nekih 2 bara (oko 28 PSI). Pustio sam tako nekih 7 dana.

Nisam radio cold crash u komori nego sam pustio bačve u vani dva dana na nekih 3, 4 stupnja, računao sam da će mi to pomoći, mislim da baš i nije.

Punio sam boce tim punjačem na nekih 0,4 bara i to je stvarno išlo glatko, nije puno pjenilo (barem ne u bocama).

Pivo je solidno karbonizirano, iako ne koliko sam očekivao na tom tlaku i još je dosta mutno. Mjehurića je dosta, ali su još sitniji nego kad se karbonizira u bocama, baš je nekako fizzy. Ne mogu to uslikati da se vidi kako treba.

Ova linija u beergunu kroz koju ide pivo mi je dosta dugačka, oko 2,5 - 3 metra, i dosta pjeni na kraju linije tako da mislim da mi se pivo dijelom dekarboniziralo kod punjenja.

Probat ću to ponoviti idući put s nekom normalnom temperaturom ukomljavanja i bez ovih grešaka, pa ću vidjeti što ispadne.

Inače kad bih analizirao ukus piva od svega što sam pio meni ovo mimo očekivanja najviše baca na Baltazar od Medvedgrada samo s mrvicu manje arome, mislim najviše radi kombinacije Blanca i Cascadea. Očekivao sam više limuna, ovo mi je baš mandarinasto nešto ispalo. Završilo je dosta nisko za ovoliko puno S04, oko 1.012 mi je ispalo tako da mislim da je US05 dosta preuzeo kod fermentacije. Poslije svega mi je bilo krivo što sam petljao i s kvascima, al eto. Mislim da je potencijalno dobar recept ako se ne zakomplicira ovako puno. Idući put kad se sve odradi kako treba bacim i slike.
Zadnja izmjena: lijepimisko, dana/u sub pro 30, 2017 6:31 pm, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » sub pro 30, 2017 6:13 pm

APA.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la grga-osijek » sub pro 30, 2017 7:00 pm

:D :pivo: dobro da nisi završio na psihijatriji. Mislim ,ja sam dovoljno živčan i kad sve ide kako treba, ovo bi me dotuklo. :lol: Mnogo dobrih piva i opuštajučih kuhanja u 2018. ti želim .:zivjeli2: :hmelj:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » sub pro 30, 2017 7:08 pm

Ja predsjedam ženskim rukometom, tako da sam utreniran sa živcima :pivo:

Inače tih 2 bara mi je na 19 stupnjeva trebalo dati (pretpostavljam) oko 2.7 vol CO2, ovo što sam ja dobio definitivno nije toliko karbonizirano pivo, kako tablice kažu isto kao za lagere ja bih rekao da je ovo na donjoj granici za APU (oko 2,2 - 2,3 vol CO2).

Ne znam jel beergun toliko sjebe stvar ili je ovo premali tlak za točenje pa se degazira u kegu, probat ću osposobit točionik koji visi doma u idućih dan - dva pa točiti direktno iz kega da vidim razliku.

Probao sam ovaj put picnic tapom, al to je stvarno sranje, 6 litara pjene na litru piva daje.

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la grga-osijek » sub pro 30, 2017 7:16 pm

Tablice , forumi , onaj konj Palmer i sve ostalo pada u vodu ako ne piješ pivo koje tebi paše.
Eto neki dan smo nas troje osječkih home pivara kušali jedan lager od našeg istaknutog profesionalca Swarogha i meni je bilo nekarbonizirano a Timiju je grebalo grlo. Tako da je najbolje riktati po svojim nepcima a kad budeš prodavao onda pa čak ni tada se drži stila ,tablca i ostalih mudrosti. :pivo3:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » sub pro 30, 2017 8:07 pm

Treba mu dat izgleda par dana da odleži, ovo sve skupa je bilo u 12 dana.
Popio sam drugo nakon par sati samo odležavanja u bocama, već se dosta slegnuo talog i baš se vide mjehurići da piče veselo, nije to loše ispalo.
Al pjena padne odmah što ja ne volim ni kod APE, to sam ja usro kod ukomljavanja očito.
I treba mu dry hop ili nešto, gorko mi je taman za APU, al malo fali arome.

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » ned sij 21, 2018 1:08 pm

Mala pomoć uz karbonizaciju, trebam dokarbonizirat keg s 0,3 0,4 vol CO2 iz boce, koliko dugo i na kom tlaku i temperaturi

PBR
Postovi: 310
Pridružen/a: čet lip 20, 2013 2:21 pm
Lokacija: Zadar

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la PBR » pon sij 22, 2018 3:13 pm

Stavi keg u frizider i stavi regulator na 15PSI. Onda probaj 2 put dnevno i vidi jel ti se svidja
"Milk is for babies. When you grow up, you have to drink beer."~Arnold S.

Avatar
piccasso
Postovi: 361
Pridružen/a: ned lip 19, 2011 9:52 pm
Lokacija: Čakovec

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la piccasso » uto sij 23, 2018 10:54 am

evo imaš ovdje u tablici sve o karbonizaciji u kegu
Karbonizacija.pdf
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
više od 40 godina iskustva u ispijanju piva i 7 u kuhanju

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Re: Miškovo pivo

Post Postao/la lijepimisko » uto sij 23, 2018 2:23 pm

Fala dečki, nešto ću iskemijat pa ću vidjet kako radi.

Ja sam to fermentirao pod tlakom u kegu, i pretočio 2 kega u boce s CFC - om, ovaj jedan keg mi je ostao u frižideru na 4 C bez priključka na bocu CO2 nekih 10 - ak dana (nisam imao praznih boca, nije mi se ni dalo) pa mi je malo iscurio C02 iz kega na nekih 6, 7 PSI (oko 2,0 vol CO2).

Sad mi treba dokapat ovo malo CO2 što je iscurilo, probat ću malo pomalo dok se ne stabilizira opet.

Odgovori