Pemsko pivo

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la AlkoholUnited » pon sij 08, 2018 9:50 pm

Prvo i osnovno provjeri hidrometar (gradi) ubaci u vodu ako pokazuje 1,000 onda je ispravan jer to je spec. gustoca vode.
Previsoka ti je temperatura početnog ukomljavanja, ukomljavaj na 65 do 67% (zlatna sredina).
Biab tehnike su najisplativije sa indukcijskom plocom gdje se temperatura moze jako dobro regulirati na plameniku kao sto imas ti to je tesko. Nalijepi sliku termometra koji te vodi kroz proces koji koristis (plus minus dva stupnja tu puno znaci) .
Ugl. fulao si u ukomljavanju a jos vise ce te razocarati FG kad zavrsi obavezno postaj koji je fg (nadam se da nisam u pravu). I ne otvaraj fermentor dok ne bude gotovo u potpunosti ( ono da vidis kako mirise i sl. akcije).
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » pon sij 08, 2018 10:01 pm

slika

Ne znam se vidi, desno sredina, ali koristio sam i digitalni i alkoholni (cijevcica sa crvenim alk unutra, klasicni za koji sam prije vidio da ljudi kazu da je ok). Tako da sumnjam da oba ''bježe''.

Zasto mislis da FG bude loš?

Dajte nekih dobrih info malo :D

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la AlkoholUnited » pon sij 08, 2018 10:17 pm

Ukratko, ako ukomljavas na 67-69 izvlaci secere ali ne toliko fermentabilne a posto je tebi OG nizak a visoko si ukomljavao vecinu vremena, bojim se da ce i fg biti visi od predvidjenog i biti ce sladje pivo ( zbog nefermentabilnih secera)... ako zelis da izvuce sto vise fermentabilnih onda ukomljavaj od 64 do 65%..
Zadnja izmjena: AlkoholUnited, dana/u uto sij 09, 2018 8:54 am, ukupno mijenjano 1 put.
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 09, 2018 6:57 am

Kao prvo, sad vidim da sam malo nezgodno napisao pa se ispričavam. Nisam mislio dobrih kao kvalitetnih, jer meni je svaka info dobra, već dobrih kao sretnijih, ohrabrujućih informacija. Da se ne bi krivo shvatilo.

Znači sad ostavim fermentor kako je do kraja i nadam se da bude odradilo sve kako treba. Mislio sam ovu turu probati bistriti želatinom, ali možda bolje da i to sada preskočim zbog otvaranja fermentora. Ugl. svakako budem posatavio FG kada mi pivo svrši :D

Avatar
AlkoholUnited
Postovi: 426
Pridružen/a: pon stu 16, 2015 5:39 pm
Lokacija: Đakovo

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la AlkoholUnited » uto sij 09, 2018 9:16 am

Pemac je napisao/la:
uto sij 09, 2018 6:57 am
Kao prvo, sad vidim da sam malo nezgodno napisao pa se ispričavam. Nisam mislio dobrih kao kvalitetnih, jer meni je svaka info dobra, već dobrih kao sretnijih, ohrabrujućih informacija. Da se ne bi krivo shvatilo.

Znači sad ostavim fermentor kako je do kraja i nadam se da bude odradilo sve kako treba. Mislio sam ovu turu probati bistriti želatinom, ali možda bolje da i to sada preskočim zbog otvaranja fermentora. Ugl. svakako budem posatavio FG kada mi pivo svrši :D
nista sada ne cackaj po fermentoru kako je tako neka bude... gore sam ispravio mislio sam da ce fg zapravo biti visi od predvidjenog to nije dobro...( isprike zbog toga)
Sto se bistrenja tice nemoj se time zamarat, dobar cold crash i sve rijeseno.. a uostalom zbog zobenih pahuljica ti pivo ni ne moze biti extra bistro...
Dođoh, vidjeh, popih, odoh..

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 16, 2018 8:21 am

Ako stigne sve do subote, ide nova tura. Ostalo mi je hmeljeva pa sam uzeo samo nešto slada i kvasac da se to potroši i radi na poboljšanju tehnike (ako bude išlo).

Recept:

S tim da planiram dvije šake neslađene pšenice oprati i namočiti dan ranije pa i nju ubaciti na ukomljavanje.

+

Zadnjih 15min ubaciti 15g naribane kore naranče (svježe).

slika

Idem sa pitanjima da se pripremim za subotu:

U BIABU temp. vode u loncu za ispiranje gdje ubacim vreću nakon cjeđenja je 75°C zbog "mash out" (koliko sam skuzio da se zaustave neki procesi, poveća ((ili smanji, nemam pojma ???)) količina fermentabilnih šečera) ili je cilj opet gađati temp. od 66°C tih 10ak min.? Ako je za mash out, zar ne bi trebalo biti početna viša od 75°C jer temp. slada u vreci je sigurno nakon cjedenja 62-64°C (ispiranje je na način da samo uronim u vodu i malo izmješam slad te ostavim)?

svabac
Postovi: 250
Pridružen/a: sri tra 13, 2016 2:45 pm
Lokacija: Zagreb/Slavonski Brod

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la svabac » uto sij 16, 2018 9:27 am

zadnji puta ti je iskoristivost bila oko 50% ako se dobro sjecam. sto si sada tocno poboljsao da ocekujes 60%?

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 16, 2018 9:46 am

Točno, bila je nešto malo više od 50%. Na postavljenih 60% idem sa boljom temp. ukomljavanja (ciljati 66°C nakon stavljanja slada u prvu vodu). Mješanje slada 2,3 puta tokom ukomljavanja (to nisam radio zadnji put), te promiješati slad u ispiranju (voda u koju uranjam ide sa 75°C, a ne kao 65°C koja mi bila zadnji put), duže vrijeme ukomljavanja (80ak min) te na kraju manje vode pipovače kao kompenzaciju na isparavanje.

Sad ne znam el je ovo korisno ili ne, ali ovaj vik smo kuhali kod frenda (on kuhao 3 ture prije mene) i uboli 60% (čak i više).

Drugi razlog je taj što i ako opet bude 50% da mi pivo ima više od 4,5% alc. (nije mi to nužno, ali čista želja).

svabac
Postovi: 250
Pridružen/a: sri tra 13, 2016 2:45 pm
Lokacija: Zagreb/Slavonski Brod

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la svabac » uto sij 16, 2018 2:23 pm

pipovaca koju dodajes kao kompenzaciju za isparavanje ne utjece na iskoristivost. iskoristivost je jednaka, samo odlucujes hoces dobiti manje sladovine s visljim OG ili vise sladovine s nizim OG.

ok, ovo su postupci koji mogu pridonijeti iskoristivosti. javi rezultate.

btw, ja se nisam pomakao s mrtve tocke (sto se tice iskoristivosti) dok nisam poceo brinuti o kemiji vode

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 16, 2018 3:17 pm

Vodu imam bunarsku "sa sela" tako da ne znam nista o njoj. Ali u blizini imam izvor vode, mislis da bi bilo bolje da koristim tu izvorsku vodu? Nije mi problem skoknuti po 50l prije kuhanja.

Znam da kemija vode nije samo to, al' malo mi rano za brinuti o kemiji vode kad ne znam ni osnovnu kemiju koja se odvija u procesu kuhanja. Mislio sam ovu turu testirati ph trakicama (frend sa kojim kuham radi u ljekarni pa ih mogu nabaviti), ali opet ne znam koji bi bio ciljani ph (bio sam naisao na neke podatke, ali nisam detaljnije proucio)...

Avatar
Gorann
Postovi: 315
Pridružen/a: ned lis 04, 2015 2:17 pm
Lokacija: Split

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Gorann » uto sij 16, 2018 3:37 pm

U pravu si i moja je preporuka
za sada se "ostavi " vode , ne bi bilo loše da je prokuhaš 20min dan prije ,
Kad se istalozi na dnu bijeli talog izli vodu bez taloga i nju koristi

Kad budes ovladao svim drugim i osjecao sigurnim
Onda ces se lako uhvatit vode

Sad ce opet filozofi :D ali to ti je moja i "Palmerova" preporuka
:pivo4:

svabac
Postovi: 250
Pridružen/a: sri tra 13, 2016 2:45 pm
Lokacija: Zagreb/Slavonski Brod

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la svabac » uto sij 16, 2018 4:50 pm

Ja se isto slazem da se ostavis vode za sada. Moja je poanta samo bila da ubacis u kalkulator realnu iskoristivost. Stavi 50%, ako ostavis ovako, sansa je da dobijes prenizak OG, sto uz ovakav plan hmeljenja moze dovest do necega sto ne zelis piti.

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 16, 2018 5:20 pm

Da, ali eto meni ne izgleda prevelika razlika između 50 i 60%. Bio bi zadovoljan i sa 50%, a sto se hmeljenja tice, mozda je cudno za pocetnike u ovom hobiju, ali ja bi pojeo tih 90grama hmelja, gdje necu popiti u pivu ;) obozavam zahmeljene pive

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la mali badem » uto sij 16, 2018 6:29 pm

"#"# ali ja bi pojeo tih 90grama hmelja, gdje necu popiti u pivu ;) "#"#

:D za početak prožvaći samo jedan pelet-ić 8)

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto sij 16, 2018 8:23 pm

Haha ma zaje se. Ali da nisam pojeo, jesam. Cak sam rolo citru sa duhanom, moram priznati iznenadujuce je dobro :)

Odgovori