Pemsko pivo

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la GeorgDjoko » čet sij 25, 2018 3:42 pm

Pozz Pemac, sada sam tek pročitao cijeli tvoj dnevnik i vidim da te muče neke stvari koje su i mene isto tako mučile prvih par tura, pa ću ti samo reći par stvari koje će ti možda pomoći... a većinu toga sada i sam znaš...

Kao prvo, izvadi onaj konopac i onu plasičnu stezaljku sa BIAB vreće (ako koristiš onu iz DMa). Tako ćeš moći navući vreću preko cijelog lonca. Sada kako vidim imaš barem dvojicu koja drže nategnutu vreću kako bi ti usipao slad i mješao, pa onda stežeš vreću. Ovako bez konopca, slobodno razvuci vreću i ostavi je tako do kraja ukomljavanja.

Pročitaj ovaj link detaljno, tu ti je postupak kojom radi Ban, i vrrrlo je sličan tvom, a i mojim bivšim BIAB kuhanjima.

Pročitaj dolje i komentare ako ti nešto nije sjelo.

Koliko vidim po slici i po receptu, estimated boiling size ti je 27,5 litara, a u fermentor dobiješ 25,5 litara, što je nerealno da za sat vremena dobrog boila ispari samo 2 litre. To moraš ispravit.

I riješi se izosana! Starsan ti je za završnu dezinfekciju koju ne trebaš ispirat. Starsan. Ništa drugo za dezinf.

Dan prije kuhanja prokuhaj vodu i sutradan odlij sa taloga kako su ti već preporučili. Ako to ne napraviš i dalje koristiš pipovaču / bunarsku vodu, sigurno 100% ćeš imati klorofenole u pivu. Još pogotovo što voliš zahmeljena piva (kao i ja), i taj ti klor / kloramin / klorofenoli u pivu uopće ne treba...

Da sada ne pričamo o aquilli, RO vodi i mineralnim solima, s time ćeš se kasnije pozabavit. Samo znaj da ćeš svoju vodu morati kad tada naučiti. Polako s tim, al računaj kroz par šarži da ćeš htjeti još više poboljšat svoje pivo, a onda na red dolazi, čišćenje vode, pa dodavanje minerala za profil koji kuhaš itd. itd. itd. ali za sada samo prokuhaj pa sljedeći dan odlij sa taloga vodu i nju koristi za ukomljavanje, ispiranje, kuhanje.....

Da pokušam rezimirat;

Zagriješ vodu na cca 72-73°C, gasiš plamenik, razvučeš vreću i unutra sipaš slad uz miješanje cijelo vrijeme, da se svaki milimetar slada napije vode. Nakon što si usipao cijelu grain bill i sve to izmješao, započelo je 60 minutno ukomljavanje, gdje bi temperatura sada trebala biti oko 65-66°C. Tu temperaturu želiš zadržati sat vremena.

Poklopi lonac i dobro izoliraj. Ne diraj pola sata. Nakon pola sata otkoli, dobro dobro opet promješaj, temperatura bi mogla pasti za otprilike 1°C na cca 64-65°C, ali to je uredu, poklopi i ne diraj još pola sata.

Nakon sat vremena ukomljavanja, konverzija tvojih šećera je gotova i sada ideš na mash-out. Upali plamenik, otklopi i svo to zrnje u vreću miješaj i dogrijavaj do 75-77°C uz konstantno miješanje skroz do dna.

Kada temp. dođe do 75-77°C ugasi plamenik, poklopi i pusti 10-15min na ovoj mash-out temperaturi. Time prestaje aktivnost enzima i zaključavaš profil, te lakše cijediš zrnje.

I sad nakon tih 15 minuta mash-outa, vadiš vreću sa zrnjem cijediš i stiskaš (ne brini, samo stiskaj), i prebacuješ u ovaj drugi lonac za ispiranje gdje je temperatura također 75-77°C i tamo je pustiš još 15-20ak uz povremeno miješanje. Na prvom loncu upali plamenik i počni grijat prema boil-u.

I usput, ovaj dio sa mash-out-om, možeš i preskočiti ako te zbunjuje. Nije nužan.

Nadam se da sam barem nešto pojasnio.

Ž

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » čet sij 25, 2018 7:06 pm

Pozdrav i tebi Djoko,

Za početak ne mogu opisati kako sam sretan kada dobijem ovako opširan opis/odgovor od nekoga i za to ti veliko hvala.

Vreća- nije DM već ona sa svezapivo - manja pa ju ne mogu prevući (konstrukcija lonca tu također odmaže)

Voda - trudim se dobiti sastav gradskog vodovoda, ali tu je došlo do nekih komplikacija pa treba malo vremena - poznanstva da dođem do toga, kada dođem do sastava krećem na korekciju vode, krenuo sam na proučavanje i toga.

Mash out - definitivno stvar koju probavam na sljedećem kuhanju po postupku kako si opisao. Ako i ne uspijem, nije bitno. Sve treba probati. Ne držim se one "jedan probao prdnuti, pa se usr'o" jer gdje je izazov i put ka nekom napretku ako se zadovoljiš samo osnovnim stvarima?

Estimated boiling size - 27,5 litara -> fermentor 25,5 litara. Nije nikakva greška, niti premalo isparavanje, već na kraju kuhanja dodam prokuhane pipovače kao kompenzaciju za dio koji je ispario. Na zadnjoj turi to nisam radio.

"Zagriješ vodu na cca 72-73°C, gasiš plamenik, razvučeš vreću i unutra sipaš slad" - ovdje vidim problem jedan, sada mi je bila voda na 75°C i kada sam umiješao slad i krenulo ukomljavanje temp. mi je bila 67°C. Znači 75°C mi je neka doljnja granica. Zar tu može biti problem?

Još jednom hvala i živio!

GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la GeorgDjoko » pet sij 26, 2018 8:16 am

Ne ne, sve ok. Ako zagriješ na 75 i dobijes 67 to je to.

Probaj na idućem kuhanju ciljat da dobiješ 66, i kroz sat vremena će pasti na 65-64...

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » sub sij 27, 2018 3:45 pm

Jučer flaširana druga tura nakon. Nakon 15 dana u fermentoru i 6 dana CC hidrometar mi je pokazao 1.006. Reko nešto ne valja, mjerim ponovno, isto. Frend pokraj stoji i gleda. 1.006. Po calcu trebalo stati na 1.011 tako da sam zadovoljan. ABV 4,5% prije neg je u boce išlo (raste li na kraju alc. zbog dodavanja šečera u bocama ili ne? svašta sam vidio. od 0 pa čak do 0,5%).

Sad nisam baš siguran za razinu pive u boci pa evo fotka sa nekim primjerima da mi kažete koliko je optimalno:

slika

Inače pivo meni jako dobro ovako na prvu, boja lijepa žuta (frend odmah viko Simpsoni), okus kako sam i planirao tak da mi sad ostaje čekati još 2 tjedna pa da to smažem kako bog zapovijeda!

GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la GeorgDjoko » sub sij 27, 2018 9:22 pm

To je odlično. Ima headspace-a taman koliko treba.

Ovaj šećer što dodaš u pivu za gaziranje, ako dodaješ u svaku bocu mjericu šećera i onda čepiš, povisit ćeš postotak alkohola za nekih 0.1% - 0.2%

A ako si prohukao ukupnu količinu šećera sa par decilitara vode, i svo pivo prebacio u bottling bucket, pa onda flaširao, onda ćeš čak i smanjit postotak, ovisno u koliko si vode prohukao...

Nemoj se s tim zamarat previše. Ja nikad nisam koristio bottling bucket, do sad sam uvijek direkt šećer dozirao u svaku bocu mjericom iz SZP.

Ž

Avatar
breg
Postovi: 74
Pridružen/a: pon stu 13, 2017 1:14 pm
Lokacija: Kutina

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la breg » uto vel 06, 2018 6:35 pm

Procitao sam temu od prvog posta i kao da sam nasao svog brewing-doppelgangera :o jako slicni uvjeti kuhanja, preferencije, stavovi,iskustvo,problemi... odlicno! Jedna od korisnijih tema na koje sam naletio u zadnje vrijeme, i puno odgovora na pitanja koja su me i samog morila.
Dodatni palac gore za igranje s narancom. Takodjer ju planiram ubacit kad cu pripremat svoju IPA-u.
Moja skromna opaska- kad se vec boris s podizanjem ABV-a, mozda da probas jednom izostavit dolijevanje pipovace kao kompenzaciju za isparavanje, naustrb tih litru-dvije manje koliko ces dobit u boce? Tako samo razrjeđujes sladovinu. :zivjeli:

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » uto vel 06, 2018 9:13 pm

Inače "Pemac" je jedna vrsta pogrdnog naziva za čehe u krajevima oko Daruvara i Končanice gdje ih ima stvarno puno ( i sam sam polu čeh) koji od davnina slove za škrte ljude kod nas (tipa nešto kao škoti, bračani) pa me moraš razumijeti koliko mi znači ta kompenzacija... Zajebavam se naravno. Na trećoj turi nisam radio kompenzaciju pa budem vidio usporedbu. Svejedno hvala za opasku, živio ;)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la mali badem » sri vel 07, 2018 12:06 am

:pivo3: :pivo3: :hmelj: :D
šala je zdrava i vesela . veselja i dobrih piva dok je volje ! Živio :D :hmelj:

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » pon vel 12, 2018 8:24 pm

4. kuhanje

2. tura se već pijucka. Meni opet premalo hmelja i gorčine i tu je došlo do definitivne odluke da se ovaj put (4. kuhanje ide na suho hmeljnje).

3. tura flaširana. Ispalo mi je 17l u bocama FG 1.010 što na početni OG od 1058 daje nekih 6% alc. uz 50% eff (čime nisam zadovoljan, ali napredak se vidi već na 4. kuhanju). To mlado pivo mi je jako dobro (premalo hmelja i gorčine :D ), ali ima taj jedan fini okus te naranče (te vjerojatno i citre mada ne mogu to još procijeniti), mogla bi biti ok pivica i lijepa podloga recepta za dalje.

4. tura - Išao sam na neku Black Citra IPA-u čisto po nekim osnovnim smjernicama i rezime svega što sam do sada čitao i što mi se činilo zanimljivo plus neke sheme da nije samo suhoparno ukomljavanje i ubacivanje hmeljeva.

Recept:

5kg PALE ALE (neki, e sad best, extra ili neki od tih nemam pojma) – SIMPSONS (svijetli bazni)
2kg CARAMALT – SIMPSONS
250g CHOCOLATE – BOORTMALT
+ 300g CHOCOLATE – BOORTMALT u cold stepu

Redom:

24h ranije 300g CHOCOLATE – BOORTMALT "ukomio" u 750ml vode i ostavio na sobnoj temp. Sljedeći dan ujutro prokuhao vodu za ukomljavanje i odkanto talog koji se nakupio i ostavio otvoren lonac 3-4h. Zakuhao vodu (ukupna količina je bila prokuhana voda bez taloga) na 75°C i umiješao slad. Temp. pala na 66-67°C. Nakon pola sata, otvorio promiješao, temp. 66°C, nakon još pola sata, otvorio promiješao i podigao temp. sa 64-65°C za stupanj - dva (moš maunu biti precizan kada se to sve miješa, prelijeva preko slada, mjerim na dva mjesta sa dva termometra, uzima se prosijek i opet kite labudove znaš koja je temp. ali eto otprilike) i ostavio još pola sata.Digao vreću i iscjedio onako lijepo. Vreću prebacio u drugi lonac na 75°C i zamiješao (ponovio mješanje za 10min), a glavninu upalio prema zakuhavanju. IDIOT, pošto sam paralelno pripremao sve za pretakanje, zaboravim napravit mash out! Popizdio sam. Ali to nije sve, tu sam pokazao i svoju matematičku stranu, pa drugo cijeđenje nisam napravio jer mi je i ovako ostala litra, litra i pol u loncu te mi nije stalo u glavninu. U taj lonac sam odmah počeo bacati gluposti da mi ne padne napamet da radim kompenzaciju isparavanja sa sladovinom! Inače, ispiranje sam radio samo sa vodom iz pipe (neprokuhanom)!

Hmelj (znači svaki korak je samo citra) redom na
50min - 20g,
30min - 20g,
10min - 30g - i tu sam ulio uz lagano miješanje procijeđeni slad sa cold stepa
5min - 30g

Ugasio plamen i ostavio 10 min (hmelj sam ostavio u loncu), proterao kroz cfc, ubacio oprani US-05 (koji mi htio razvaliti vrenjaču već jutros, a po krausenu se sigurno možeš voziti omanjim viljuškarom, ne bi propao da ga jebeš...).

Planiram ostaviti 6-7 dana u primaru, preliti u sekundar i ubaciti vrećicu sa 50g citre, ostaviti 6-7 dana pa 6-7 dana na cold crash (temp. od 5°C).

Konačni skor prema kalkulatoru je:

U ferm. strpao 22 litre.
OG 1058 -> FG 1015
alc. 5,75
IBU 115 (bez suhog hmeljenja)
SRM 29 (bez boje iz cold stepa)
eff. 60%

BTW. Kod ukomljavanja (ful prokuhana voda) sam nakon 10min izvadio malo komine i pH trakicom izmjerio pH, rez je sljedeći;

slika

Usporedba boje prije i poslije ulijevanja iz cold stepa se baš i ne vidi najbolje. Veća je razlika kad gledaš golim okom, i taj dio mi je baš dao prijelaz sa tamno crvene-smeđe prema lijepo cnoj.

slika

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » ned vel 18, 2018 1:48 pm

5. tura - SOCIJALNO PEMSKO PIVO (pivo od vlastitog slada!)

Dan ranije nakapao sam kroz RO vodu. Pomiješao sam sa vodom iz pipe u omjeru 70:30 u korist RO vode. Voda iz pipe:

Tvrdoća 188
Alkalitet 464
Ca 45
Mg 18.4
Bikarbonat 566
SO4 6
Na 117
Cl 24

te dodao 3g CaSo4, 5g CaCl2 i 2g MgSO4. Mislim da mi je pH pokazivao 5,65 te mi je nedostajalo 3ml mliječne koju nisam uspio za ovaj vikend nabaviti.

Kuhanje je bilo stvarno zanimljivo. Redom:

Recept:

Slad nisam vagao prije nego je išao u lonac, ali 6,2kg ječma je bilo prije nego sam ga posalo na (Kafkin) preobražaj
0,6kg preprženog JEČMA (40min na 200°C)

slika

Hmelj; Hallertau Perle (od kreshoegaze ovdje sa foruma) 60g na 60min i 30g na 15min
Kvasac: US safale 05 - oprani

U 14 litara vode temp 44°C sam dodao sav slad. Temp je pala na 40°C i tako ostavio 2 sata (nakon sat sam dizao temp. podgrijavanjem nazad na 40°C, te na kraju još jednom na 40°C). Nakon 2 sata dodao sam 4l vode 95°C i digao temp na 50°C. Ostavio tako 20 min. Odgrabio 5kg natopljenog slada te dodao sladovine toliko da mi prekrije taj slad. Digao na temp. od oko 67°C i tako ostavio 20min. Nakon toga stavio na plamenik i tu količinu natjerao u boil te dodao u osnovnu kominu. Tu se je temp. trebala izjednačiti sa 67°C, ali meni je stala na 64°C (trebao sam uzeti 8kg slada umjesto 5kg) te sam digao temp na 66 °C Ostavio ukomljavati 90min (sa mješanjem svakih 20 min i štelanjem temp. jer svaka čast onome tko kaže da može na vreću pogoditi 66°C, ja ne mogu. Ja mogu pogoditi 64°C na jednom mjestu 67°C na drugom itd. pa neki prosjek mi se zapravo vrti oko 65-66°C). Nakon 90 min digao temp. na 75°C i rukom ocjedio sladovinu iz vreće koliko je išlo. Vreću ubacio u 12 litara vode temp. 75°C, ostavio 20 min (nakon 10 promiješao), opet istiskao vreću
i vratio sladovinu glavni lonac. Dodao hmelj kako sam gore napisao i ukupno kuhao 60 min. Nakon kuhanja trebalo je ići kroz cfc, ali zbog obaveza (koje me jebu cijeli tjedan) tu sam morao stati i ostaviti nekih sat i pol da se hladi na zraku. Onda sam proterao kroz cfc i dodao oprani kvasac.

U fermentor dobio 20,21 litru OG - 1048->1050 (sladovina je bila iznenađujuće ljepljiva (slatkasta po okusu tako da su mi temp. ukomljavanja možda otišle prema 69°C). IBU oko 50. Eff pokazuje nekih 52%. S obzirom da ja na vreću dobijem 50-60% sa ostalim sladovima ne mogu reći što sam pogodio. Je li slad dobar, jel sam vodu poboljšao, jel ovo sa 3 resta pridonijelo. Ne znam. Ali bio bi glup da ne budem zadovoljan.

I ne računajući troškove plina (kuhanje) i struje (sušenje) te vode i male količine kemije za korekciju vode dolazimo do računice od ukupnog troška od 7.2kn na 20l piva!

Ostaje pričekati 2 tjedna koliko kvasac bude požderao. Sinoć je već vrenjača radila jebački, a jutros opet krausen postojaniji od hrvatskih cesta.

Prije sam bio čitao da ima puno posla i zajebancije sa dekokcijom, ali nije to neko "špansko selo", uz malo volje i truda te računice može se kvalitetno obaviti.

I povratak na 2. turu koju sam kuhao, dobila je po pički. Kod pretakanja nisam pazio na oksidaciju i pivo je počelo tamniti. Na okus koliko primjetim nema previše utjecaja, ali boja je primjetna. PAZITE NA OKSIDACIJU!!!

Sve što sam napisao u postu gore su neke stvari po kojima sam se vodi intuitivno ili po nečemu što sam pročitao ranije. To ne mora biti nužno točno, ali eto, ako netko sa više znanja ima volje neka baci neku opasku, budem veoma zadovoljan, vjerujte mi.

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la erda » ned vel 18, 2018 2:52 pm

Pemac je napisao/la:
ned vel 18, 2018 1:48 pm
5. tura - SOCIJALNO PEMSKO PIVO (pivo od vlastitog slada!)
I povratak na 2. turu koju sam kuhao, dobila je po pički. Kod pretakanja nisam pazio na oksidaciju i pivo je počelo tamniti. Na okus koliko primjetim nema previše utjecaja, ali boja je primjetna. PAZITE NA OKSIDACIJU!!!
Pretakao si u sekundar ili si pretakao u boce?

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » ned vel 18, 2018 3:06 pm

U boce. Ali to je bilo iz kanistera u bokal pa preko staklene cijevcice i lijevka u boce. Jako lose odradeno...

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la erda » ned vel 18, 2018 3:24 pm

Pemac je napisao/la:
ned vel 18, 2018 3:06 pm
U boce. Ali to je bilo iz kanistera u bokal pa preko staklene cijevcice i lijevka u boce. Jako lose odradeno...
Nabavi si filler http://www.svezapivo.hr/proizvod/50

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la Pemac » ned vel 18, 2018 3:26 pm

Rijeseno je to na jedan drugi nacin vec, ali hvala za preporuku.

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Pemsko pivo

Post Postao/la erda » ned vel 18, 2018 4:32 pm

Pemac je napisao/la:
ned vel 18, 2018 3:26 pm
Rijeseno je to na jedan drugi nacin vec, ali hvala za preporuku.
Pa ne znam da ima boljeg načina od punjača boca?

Odgovori