Prvo kuhanje..pomoć

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
blacksmith
Postovi: 1
Pridružen/a: čet lis 19, 2017 6:39 pm

Prvo kuhanje..pomoć

Post Postao/la blacksmith » čet lis 26, 2017 7:20 pm

Molim pomoć, kao što se po naslovu da zaključit potpuno sam nov u homebrewing svemiru. Vrijedno sam pročitao nešto ( vjerojatno premalo) tekstova i prelistao par knjiga i sad bih prije vlastitog kuhanja volio vidjeti uživo kak se to radi. Vizualan sam tip pa držim da bi mi to jako puno pomoglo.Dakle, molim nekog iz zgb, novog zgb ili okolice kome ne bi bio problem da škicam iza ramena i postavim koje glupo pitanje, a planira uskoro nešto kuhati, da se javi. Također, ako ima neka varijanta (organiziranog škicanja preko ramena i postavljanja glupih pitanja), a da nisam u to upućen da me se uputi.. Unapijed puuuno Hvalaa! (častim pivom kuju ću prvu skuhati i kobasicama koje sam već napravio)

a ka ta g na eee
Postovi: 226
Pridružen/a: pon sij 23, 2017 8:45 pm
Lokacija: zagorje zelene

Re: Prvo kuhanje..pomoć

Post Postao/la a ka ta g na eee » čet lis 26, 2017 7:33 pm

blacksmith je napisao/la:
čet lis 26, 2017 7:20 pm
Molim pomoć, kao što se po naslovu da zaključit potpuno sam nov u homebrewing svemiru. Vrijedno sam pročitao nešto ( vjerojatno premalo) tekstova i prelistao par knjiga i sad bih prije vlastitog kuhanja volio vidjeti uživo kak se to radi. Vizualan sam tip pa držim da bi mi to jako puno pomoglo.Dakle, molim nekog iz zgb, novog zgb ili okolice kome ne bi bio problem da škicam iza ramena i postavim koje glupo pitanje, a planira uskoro nešto kuhati, da se javi. Također, ako ima neka varijanta (organiziranog škicanja preko ramena i postavljanja glupih pitanja), a da nisam u to upućen da me se uputi.. Unapijed puuuno Hvalaa! (častim pivom kuju ću prvu skuhati i kobasicama koje sam već napravio)
od tecaja imas:

http://understand.beer/hr/proizvod/1-st ... enja-piva/
http://understand.beer/hr/proizvod/2-st ... todi-biab/

stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Re: Prvo kuhanje..pomoć

Post Postao/la stane2006 » čet lis 26, 2017 9:00 pm

blacksmith je napisao/la:
čet lis 26, 2017 7:20 pm
Molim pomoć, kao što se po naslovu da zaključit potpuno sam nov u homebrewing svemiru. Vrijedno sam pročitao nešto ( vjerojatno premalo) tekstova i prelistao par knjiga i sad bih prije vlastitog kuhanja volio vidjeti uživo kak se to radi. Vizualan sam tip pa držim da bi mi to jako puno pomoglo.Dakle, molim nekog iz zgb, novog zgb ili okolice kome ne bi bio problem da škicam iza ramena i postavim koje glupo pitanje, a planira uskoro nešto kuhati, da se javi. Također, ako ima neka varijanta (organiziranog škicanja preko ramena i postavljanja glupih pitanja), a da nisam u to upućen da me se uputi.. Unapijed puuuno Hvalaa! (častim pivom kuju ću prvu skuhati i kobasicama koje sam već napravio)
Bravo, pravi put za početnika, nadam se da će se naći netko tko uskoro kuha i pozvati te i sve tajne ti odati, tajni nema, plaćanje ne dolazi u obzir jedino ako imaš viška para.

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo kuhanje..pomoć

Post Postao/la Poljo » pet lis 27, 2017 12:35 am

ako sve ispadne po planu, kuham u subotu prije dimljenog druzenja.. Uvijek raspolozen za pionire.. javi se..
slika

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Prvo kuhanje..pomoć

Post Postao/la Poljo » pet lis 27, 2017 12:36 am

moze kobasice.. valjda su ljute kak spada :D
slika

Odgovori