DIPA - kvasac i gaziranje

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
wopiee
Postovi: 4
Pridružen/a: ned ruj 25, 2016 4:19 pm
Lokacija: Zagreb

DIPA - kvasac i gaziranje

Post Postao/la wopiee » ned ruj 25, 2016 5:06 pm

Pozdrav svima, novi sam na forumu i imam pitanje u vezi kuhanja DIPA-e, realno moglo bi biti vezano uz bilo koje pivo s višom razinom alkohola.

Ovo bi mi trebalo biti šesto kuhanje pa ne mogu reći da sam u potpunosti zelen. Prijatelj i ja smo htjeli napraviti nešto hrabrije ovaj put pa smo nekako kroz svađu (haha) došli do DIPA-e (planiramo napraviti 9-10 litara).

Prvo pitanje je vezano uz kvasac. Naručio sam Safale US-05 (dva paketa za svaki slučaj, prvi put koristim Safale, do sada pet puta Mangrove Jack's), na pakiranju piše da je za low i medium gravity pivo, a 9% alkohola koja bi trebalo imati nije baš medium. Uz recepte na netu sam viđao ovaj kvasac pa me čisto interesira da li bi ga možda trebao ubacivati dva puta, kako negdje sugeriraju, svaki puta po pola pakiranja (piše da je za 20-30 litara na pakiranju kao što vjerojatno i znate) ili odmah cijelo pakiranje? Američki recepti su obično pisani za šarže od 20 litara, a ne 10 pa me čisto interesira hoće li cijelo pakiranje moći izvesti fermentaciju do kraja i hoće li joj trebati standardna dva tjedna da bude spremno za pretakanje u boce.

Drugo pitanje je vezano uz gaziranje. Koliko bi dekstroze trebao dodati u bocu po litri (ili po 0,33l, kako vam drago) za gaziranje DIPA-e? Dva su razloga za ovo pitanje. Jedan je razina gaziranosti koju preferirate ili preporučate kod ovog stila, a drugo je vezanu uz FG piva. Pošto je poprilično visok, oko 1.020, što je tipično za stil, interesira me da li trebam dodati manju količinu šećera jer poprilična količina ostaje u gotovom pivu pa će se u boci izvršiti gaziranje od tog, ajmo reć fonda. Ili trebam dodati standardnu količinu za APA/IPA-u da bude srednje gazirano i da tako budem siguran da neće pojesti nešto od tipične slatkoće i to pretvoriti u pjenu (premda ne volim kad je DIPA preslatka). Naravno da se bojim i da mi boca ne eksplodira hahaha.

Dosta dugačko pitanje pa ko voli nek izvoli.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned ruj 25, 2016 5:12 pm

ubaci cijeli rehidrirani paketić i dobro aeriraj, to će biti i više nego dovoljno za 10 litara pive

koliko će ti trajati fermentacija? vidjeti ćeš. vjerojatno će ti trajati dulje na nižoj, a kraće na višoj temperaturi fermentacije... (kak sam pametan)

svi šećeri koji ostaju su nefermentabilni (barem za taj kvasac) i treba gazirati kao i uvijek
save a tree - drink beer

wopiee
Postovi: 4
Pridružen/a: ned ruj 25, 2016 4:19 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la wopiee » ned ruj 25, 2016 5:36 pm

Hvala na brzom, preciznom i djelomično autoironičnom odgovoru, znam da su pitanja možda zvučala banalno, al jbg, htio sam si rasčistiti stvari do kraja.

stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Post Postao/la stane2006 » ned ruj 25, 2016 7:48 pm

U DIPA se obavezno ubacuje određena količina šećera na kuhanju.

Odgovori