BIAB - moj prvi

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
njubara
Postovi: 2
Pridružen/a: ned svi 22, 2016 5:43 pm
Lokacija: Zagreb

BIAB - moj prvi

Post Postao/la njubara » pon svi 30, 2016 9:27 pm

Bok svima!

Javljam se i ja sa svojim prvim pokušajem..

Pivo sam odlučio skuhati BIAB tehnikom,prvenstveno iz nekih praktičnih razloga (nedostatak opreme i sl.).
Koristio sam lonac od 15 litara.U lonac sam stavio 9 litara vode i nakon zagrijavanja na 74 C stavio DM vrećicu i 3 kg slada Nova Gradiška.Nakon 5 minuta sam mjerio temperaturu - 66 C. I to je otprilike jedino što mi je išlo po planu:)

Nakon 50 minuta mi je temperatura pala na 60 C pa sam ju na plameniku podigao za dodatnih 5 C i ukomljavao još 10ak minuta. Sa ispiranjem sam se malo preračunao.Pošto sam nakraju to radio sam,probao sam isprati slad s 2 litre vode koju sam zagrijao na 70ak C. A je to.Trebao sam to napraviti u dodatnoj posudi u kojoj bi namakao vrećicu sa sladom.

Počinje kuhanje i micanje nakupina bjelančevina, dodao sam hmelj aurora super styrian 30 g (60 minuta).Možda sam pretjerao s hmeljom,ali tješim se da ih volim zahmeljene:)

Slijedi hlađenje pive što mi je na kraju bio i najveći problem.Nakon 12-13 minuta u posudi (koritu) sa zaleđenim bocama vode,temperatura mi pada na 50 C, tek nakon sat i 20 minuta sam spustio temperaturu od 20 C i pretočio u fermentor.Sijedi aeriranje fermentora i dodavanje kvasca (S05). Prije dodavanja kvasca sam izmjerio OG - 1.075. Od kuhanja je prošlo 4 dana, pa kako ispadne ispadne. Nisam još napravio nikakvu fermentacijsku komoru ,pa mi je trenutno fermentor u prostoriji gdje je uglavnom 23-24 C.

Javim kako će proći.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Brekulja
Postovi: 46
Pridružen/a: pon stu 30, 2015 4:28 pm
Lokacija: st

Post Postao/la Brekulja » pon svi 30, 2016 10:08 pm

Ja kad radim BIAB, uzmem posudu za cvjeće pitar
ovakvi http://i367.photobucket.com/albums/oo11 ... 012-20.jpg
vrecu sa sladom stavim na njega i polijevam vodom zagrijanom na 75 C i na kraju jos dodatno iscjedim vrecu.

njubara
Postovi: 2
Pridružen/a: ned svi 22, 2016 5:43 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la njubara » pon svi 30, 2016 10:30 pm

tnx.koji omjer slada i vode stavljaš za ukomljavanje i s koliko vode ispireš?

Avatar
Brekulja
Postovi: 46
Pridružen/a: pon stu 30, 2015 4:28 pm
Lokacija: st

Post Postao/la Brekulja » pon svi 30, 2016 11:08 pm

jos sam u procesu nabavka cijele opreme, zasada radim 3:1 voda-slad, ali kad nabavim veci mashtun ić ću na 5:1 i ispiranje sa litra vode po kg slada +5

Odgovori