Primarna i sekundarna fermentacija

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pet kol 31, 2012 5:59 pm

buky1 je napisao/la:lakši pristup kisiku i lakši odtok co2 dva zasmrditog procesom fermentacije. To bi držao prvih nekoliko dana burne fermentacije a sekundar bi išao zatvoreno. Inace kad sam kretao kuhati nisam ni znao šta je airlock
a ništa, javi kako je prošlo. kad sam bio u češkoj vidio sam te njihove kade. samo oni imaju strašnu ventilaciju tu i prostorija je cijela u keramičkim pločicama od poda do stropa, naravno, sve sterilno.
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pet kol 31, 2012 6:06 pm

meni se fermentacija odvija u frižideru koje nije teško sterilizirati. Mada ja baš i ne držim pretjerano do čistoće . Ako ne vjerujete meni pitajte babangidu :D

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » pet kol 31, 2012 6:13 pm

buky1 je napisao/la:meni se fermentacija odvija u frižideru koje nije teško sterilizirati. Mada ja baš i ne držim pretjerano do čistoće . Ako ne vjerujete meni pitajte babangidu :D
ma dobro, znam. jebi ga lako je tebi žrtvovati 50 litara, oni tamo imaju 10 hektolitara piva koje fermentira. ne mogu se baš tako razbacivati s lovom :wink:

a kako misliš da ne držiš do čistoće? pa valjda steriliziraš sve prije nego natočiš pivo?

ja na primjer kuham hmelj u vrećicama od gaze i nakon što skuham i ohladim pivo uvijek iscjedim te vrećice u fermentor jer nekako mislim da je unutra sva aroma (a bogme popiju i dosta sladovine) :D uglavnom to radim tako da deset minuta prije umočim ruke u čistu varikinu i tako držim dok mi koža ne pobijeli. nakon toga prelijem ruke ključalom vodom za svaki slučaj, a onda icijedim golim rukama. nikad nisam imao problema s pivom. s rukama sam imao, ali to je druga priča. toliko o mojim sanitacijskim navikama :mrgreen:
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » pet kol 31, 2012 6:28 pm

paaaaa.... Ponekad i steriliziram :D većinom se to odvija ovako: krenem ujutro kuhat sve po ps-u. Lagano se pije, jede i tako... Kad dođe vrijeme za hlađenje već sam prilično popit. Tražim fermentor. Nađem ga ali u njemu je talog og ture od prije mjesec dana. Zovem ženu da opere ona me stjera u kurac. Perem na brzinu... U pipi je nešto živo. Ubijam to sa 30postotnim hidrogenom. Fermentor isplahnem sa čistom vodom i našpricam starsanom. Pivo curi u fermentor. Prstom probavam temperaturu a uzorke iz menzure uredno vraćam u fermentor. Ponekad i poližem aerometar... Gustoća je prevdlika... Sipam vodu iz vodovoda amperom koji se cijeli dan vuče po dvorištu... Zatvaram fermentor i ne diram10-30 dana. Otvaram i pretačem zdravo pivo i jebe mi se za sterilizaciju

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet kol 31, 2012 6:40 pm

:lol: :lol: :pivo4: buky zmajčino,a knjigama tjeraš purane :)

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » pet kol 31, 2012 6:54 pm

400d je napisao/la: ja ipak mislim da ti prekratko držiš pivo u primarnom prije flaširanja, a ti vidi :D
Probao sam jednom s Kolschom i nisam primjetio razliku... doduše trebalo bi napravit side-by-side usporebu.
Moje mišljenje je da kod piva standardnog OG-a, uz kontroliranu fermentaciju i flaširanje nema potrebe za dugim držanjem u fermentoru. Ako ga ne pretočimo u sekundar riskiramo neželjene okuse zbog autolize kvasca. S druge strane sekundar iziskuje dodatan rad i vrijeme za koje nisam siguran da se isplate..

Ekipa s BBR su napravili test i rezultati pokazuju jako malu razliku, neki je nisu ni primjetili:
http://traffic.libsyn.com/basicbrewing/ ... sult01.mp3

Prednost sekundara osim suhog hmeljenja je bistrenje (ovisno o vrsti kvasca), ali što se tiče sazrijevanja, ono se i dalje odvija u boci jer proces sazrijevanja započinje nakon završene fermentacije a nastavljaj se i nakon flaširanja.
Rezultat je gotovo jednak držao ga 3 tjedna u fermentoru i 3 u boci ili 2+4.

E sad, držim da je 2 tjedna dosta za "lagano" pivo koje će se flaširat i odstajat na sobnoj temperaturi omogućujući nastavak sazrijevanja, ali što je s pivom koje ide u keg na recimo 5°?
Ako je sazrijevanje uvjetovano temperaturom, pretpostavljam da je poželjno ili duže odležavanje u fermentoru ili odležavanje kega na sobnoj temperaturi.

buky1 je napisao/la:paaaaa.... Ponekad i steriliziram :D većinom se to odvija ovako:......
e jesi car... radnja me podsjeća na Kusturičin film :D

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pet kol 31, 2012 9:11 pm

buky1 je napisao/la:paaaaa.... Ponekad i steriliziram :D većinom se to odvija ovako: krenem ujutro kuhat sve po ps-u. Lagano se pije, jede i tako... Kad dođe vrijeme za hlađenje već sam prilično popit. Tražim fermentor. Nađem ga ali u njemu je talog og ture od prije mjesec dana. Zovem ženu da opere ona me stjera u kurac. Perem na brzinu... U pipi je nešto živo. Ubijam to sa 30postotnim hidrogenom. Fermentor isplahnem sa čistom vodom i našpricam starsanom. Pivo curi u fermentor. Prstom probavam temperaturu a uzorke iz menzure uredno vraćam u fermentor. Ponekad i poližem aerometar... Gustoća je prevdlika... Sipam vodu iz vodovoda amperom koji se cijeli dan vuče po dvorištu... Zatvaram fermentor i ne diram10-30 dana. Otvaram i pretačem zdravo pivo i jebe mi se za sterilizaciju
Uz babangidinu kobasicu u pivi,ovo mi je najjači komentar na forumu!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Buky legendo!!!
Jebemti,tak sam se smijal da sam zbudil malog a uspaval ga prije 5 min.Odoh opet!

spiderultracarp
Postovi: 15
Pridružen/a: sri tra 17, 2013 8:34 pm

Post Postao/la spiderultracarp » čet svi 02, 2013 11:36 pm

buky1 je napisao/la:paaaaa.... Ponekad i steriliziram :D većinom se to odvija ovako: krenem ujutro kuhat sve po ps-u. Lagano se pije, jede i tako... Kad dođe vrijeme za hlađenje već sam prilično popit. Tražim fermentor. Nađem ga ali u njemu je talog og ture od prije mjesec dana. Zovem ženu da opere ona me stjera u kurac. Perem na brzinu... U pipi je nešto živo. Ubijam to sa 30postotnim hidrogenom. Fermentor isplahnem sa čistom vodom i našpricam starsanom. Pivo curi u fermentor. Prstom probavam temperaturu a uzorke iz menzure uredno vraćam u fermentor. Ponekad i poližem aerometar... Gustoća je prevdlika... Sipam vodu iz vodovoda amperom koji se cijeli dan vuče po dvorištu... Zatvaram fermentor i ne diram10-30 dana. Otvaram i pretačem zdravo pivo i jebe mi se za sterilizaciju[/quote
Kralju:-)))))hhahahhaha

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet svi 03, 2013 2:15 pm

Buky care!!! :D Zivio! :)
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
linhen
Postovi: 95
Pridružen/a: uto stu 27, 2012 3:14 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la linhen » pon lip 03, 2013 1:05 pm

Kako rješavate problem podtlaka prilikom cold crasha?

U primaru na plastičnom fermentoru imam ovakvu vrenjaču
slika

i prilikom spuštanja temperature zna povući malo rakije iz vrenjače u fermentor, do sada to nije naškodilo pivu ali bi volio to izbjeći.

Kako vi to rješavate, dal malo odvrnut čep u koji je stavljena vrenjača da ne dihta više ili sa crijevom uronjenim u tekućinu ili nešto treće?

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon lip 03, 2013 1:47 pm

ja bi maknuo vrenjaču i prek ovog čepa stavio staniol..

Avatar
linhen
Postovi: 95
Pridružen/a: uto stu 27, 2012 3:14 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la linhen » pon lip 03, 2013 3:12 pm

admin je napisao/la:ja bi maknuo vrenjaču i prek ovog čepa stavio staniol..
To je bila jedna od ideja, valjda neće tako navuć iz zraka kakvu beštiju :lol:

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » pon lip 03, 2013 3:57 pm

Pa ako radiš cold crash onda je to znak da je gotova fermentacija pa možeš slobodno maknuti vrenjaču i staviti čep.

Avatar
linhen
Postovi: 95
Pridružen/a: uto stu 27, 2012 3:14 pm
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la linhen » pon lip 03, 2013 4:52 pm

pklicov je napisao/la:Pa ako radiš cold crash onda je to znak da je gotova fermentacija pa možeš slobodno maknuti vrenjaču i staviti čep.
ako hermeticki zatvorim fermentor podtlak bi mogao deformirati fermentor, tesko mi je ovako procijeniti koliku snagu moze imati podtlak koji se stvori.

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » pon lip 03, 2013 8:42 pm

ja imam plastičnu kantu i nikada se nije deformirala prilikomo cold crasha.

Odgovori