Drugo kuhanje - Pivovara SI

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
sinke
Postovi: 103
Pridružen/a: pon ruj 15, 2014 2:50 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la sinke » uto ruj 15, 2015 11:01 am

mali badem je napisao/la::) znači čipirali ste ih i bez nanotecha :D . sam tak na pivu :D :hmelj: :zivjeli2:
O da. Probali su jednu našu i odlučili i oni kuhati. :D

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » pon tra 23, 2018 4:46 pm

Skačemo s 16. kuhanja 2.5 godine unaprijed.. Kuhalo se u međuvremenu svašta, par djece se rodilo, mijenjali se poslovi, stambeni prostori,..
Stigli do 55 skuhanih piva.
S obzirom da ne kuhamo redovito nemamo neki slijed i ponovljivost, al sad se nekako ustaljuje životni ritam pa se nadam da ćemo ići u tom smjeru.
Prije par tjedana smo kupili klarstein preko submarine-a, odradili jedno kuhanje (IPA) koje još fermentira.

Kupili smo i filter za vodu pa je sljedeći cilj savladati tu vodu.

Ovaj tjedan je plan raditi pšenično.

#56 Pšenično
5 kg pšeničnog slada
5 kg pilsena

40g hallertauer perle (4.6%) 60 min
10g hallertauer perle (4.6%) 15 min

Mash u 32 litre @66C
Sparge 20-25 litara @75C

Ugrubo računamo dobiti 40 litara pive.

Pitanje koje imam je usmjereno na hmelj. Jesu ove količine ok?
IBU mi ispada oko 12 tak da smo kaj se tog tiče u granicama..
Jel treba možda malo pojačati aromu, bude se uopće ovih 10g osjetilo?

Svi komentari su dobrodošli.. :)

Chuky
Postovi: 147
Pridružen/a: pet sij 20, 2017 12:02 pm
Lokacija: Svinjarevci Vukovar

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la Chuky » pon tra 23, 2018 5:25 pm

Slobodno povećaj, nema ni 4,6 aa mada pšenica ne traži gorčinu. A i aroma je oskudna, ukoliko je to hmelj iz 2016. sa foruma.
Također i ja radim negdje 55. za dvije god. :pivo3:

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la Poljo » pon tra 23, 2018 6:55 pm

Osim za lagani balans gorcine hmelj nema bas nesto puno smisla u hefeweizenu. Ako ti kasna dodavanja dodju do razine da vise nisu neka suptilna kompleksnost nego pomicu pricu s balansa estera i fenola na svoju stranu onda to vise nije u stilu.
slika

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » pon tra 23, 2018 9:26 pm

Budem onda stavio 50g na 60 min i to je to od hmelja.

@chuky Da, s foruma. Uzeo sam ga za pšenice i prek ljeta za saison.

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » sri tra 25, 2018 9:53 am

I još jedno pitanje.. Planiramo dobiti 40 litara piva.

Kupio sam 2 vrećice Fermentis Safbrew WB-06. Dal da zasipam obje ili samo jednu?

Čitam okolo da s underpitchom dobijem više poželjnih estera.

Temperatura fermentacije će biti na donjoj granici (18C).

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la erda » sri tra 25, 2018 10:09 am

*igor* je napisao/la:
sri tra 25, 2018 9:53 am
I još jedno pitanje.. Planiramo dobiti 40 litara piva.
Kupio sam 2 vrećice Fermentis Safbrew WB-06. Dal da zasipam obje ili samo jednu?
Čitam okolo da s underpitchom dobijem više poželjnih estera.
Temperatura fermentacije će biti na donjoj granici (18C).
Ja bi dvije :)
Probaj ovdje pogledati: http://www.mrmalty.com/calc/calc.html

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » ned svi 06, 2018 12:28 pm

Plan za kuhanje sutra:

Pšenično

5kg Pilsner
5kg + 1 zrno Pšenični slad

40g Hallertauer perle (4.6%) 60 min
40g Hallertauer perle (4.6%) 5 min

Kuhamo u KS 50

Mash 32 litre, 66C
Sparge 25 litara 75C

Računamo dobiti 40 litara u ferm; 1.055.

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » pon svi 07, 2018 3:57 pm

Skuhano..

Kum se razbolio, ja kuhao solo.

Još moram skužiti taj lonac.. Stavim mu temperaturu za mash, on ju dostigne, počne odbrojavati vrijeme, ali nastavi i grijati. Moram u miru proučiti upute..

Sve je bilo po receptu, malo sam dodao vode u mash tak da je išlo 35 litara mash i 20 sparge.

Dost dugo mi je sparge išao.. Jedno sat vremena.

Ispalo 40ak litara 1.043

Učinkovitost mi ispada samo 54%.. :(

Nemam pojma di zapinjem..

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la erda » pon svi 07, 2018 4:02 pm

*igor* je napisao/la:
pon svi 07, 2018 3:57 pm
Još moram skužiti taj lonac.. Stavim mu temperaturu za mash, on ju dostigne, počne odbrojavati vrijeme, ali nastavi i grijati. Moram u miru proučiti upute..
Sve je bilo po receptu, malo sam dodao vode u mash tak da je išlo 35 litara mash i 20 sparge.
Dost dugo mi je sparge išao.. Jedno sat vremena.
Ispalo 40ak litara 1.043
Učinkovitost mi ispada samo 54%.. :(
Nemam pojma di zapinjem..
Kakav problem s loncem?
Jel' ti bio dobro samljeven slad, ili ga je bilo puno pa su se stvarale grudice? Ovo su bili moji problemi pa zato pitam.
Inače, imaš ovdje temu: viewtopic.php?f=4&t=5776&hilit=klarstein

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » pon svi 07, 2018 8:25 pm

Malo mi je temperatura ukomljavanja plesala od 63-68.5.

Prošao sam temu vec par puta i nije mi pretjerano jasno zakaj tak mala iskoristivost.

Mlin sam ovaj put sam mljeo, al je naštiman mlin s 50 lipa i činilo mi se sve ok.

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la erda » pon svi 07, 2018 9:00 pm

*igor* je napisao/la:
pon svi 07, 2018 8:25 pm
Malo mi je temperatura ukomljavanja plesala od 63-68.5.
Prošao sam temu vec par puta i nije mi pretjerano jasno zakaj tak mala iskoristivost.
Mlin sam ovaj put sam mljeo, al je naštiman mlin s 50 lipa i činilo mi se sve ok.
Ne kužim, kako moze plesati? Jel si ukucao 66 C koja mu je defaultna temp?

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la Vjeko » pon svi 07, 2018 10:42 pm

*igor* je napisao/la:
pon svi 07, 2018 3:57 pm
Skuhano..

Kum se razbolio, ja kuhao solo.

Još moram skužiti taj lonac.. Stavim mu temperaturu za mash, on ju dostigne, počne odbrojavati vrijeme, ali nastavi i grijati. Moram u miru proučiti upute..

Sve je bilo po receptu, malo sam dodao vode u mash tak da je išlo 35 litara mash i 20 sparge.

Dost dugo mi je sparge išao.. Jedno sat vremena.

Ispalo 40ak litara 1.043

Učinkovitost mi ispada samo 54%.. :(

Nemam pojma di zapinjem..
1. Jesi stavio manual mode i namjestao fazu ukomljavanja ili auto? Takodjer, on i kada dosegne temp, mora povremeno dogrijavati, jel to u pitanju? Isto tako, ja kad dosegnem temp ukomljavanja, stavim snagu na 1500w, manje su varijacije temp onda. A ako bi htio i konstantniju temp, razmisli o nekoj izolaciji oko njega, ima negdje po temama, meni je to sljedece na todo listi, nesto sto se moze jednostavno postaviti i skinuti, neka spuzva s cickom ili slicno...
2. Jesi radio mash out, tj fazu od 75’c na cca 20min, nakon ukomljavanja? Meni je to pomoglo glede efikasnosti... takodjer, sparge voda mora biti 75’c.
3. Psenica hoce zastopati sustav i ispiranje od sat vremena je ocekivano... ekipa vani po forumima spominje koristenje rice hulls kad je vise od 30% psenice. Iako, ni prebrzo ispiranje ne valja, po Palmeru ti je i idealno od pol sata do sat, prebrzo ispiranje smanjuje efikasnost. Ja jos i promijesam tu i tamo pri ispiranju, i gledam da mi je razina vode uvijek cm ili dva iznad slada. Prvo kuhanje mi je iskoristivost bila 65%, a drugo vec 80%
4. Oznaceni volumeni na loncu varaju! Kod mene za cca 2l. Moze utjecati na proracune... takodjer, provjeri i po potrebi kalibriraj njegov termometar s nekim pouzdanim.
5. Utjecaj sastava i ph vode na ispiranje... samo hint za daljnje istrazivanje, ukoliko gornji koraci ne pomognu.
6. Provjeriti samljevenost slada...

Eto par ideja savjeta pa vidi, nadam se da ce pomoci

*igor*
Postovi: 212
Pridružen/a: uto stu 18, 2014 7:13 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la *igor* » uto svi 08, 2018 8:41 am

Vjeko je napisao/la:
pon svi 07, 2018 10:42 pm
*igor* je napisao/la:
pon svi 07, 2018 3:57 pm
Skuhano..

Kum se razbolio, ja kuhao solo.

Još moram skužiti taj lonac.. Stavim mu temperaturu za mash, on ju dostigne, počne odbrojavati vrijeme, ali nastavi i grijati. Moram u miru proučiti upute..

Sve je bilo po receptu, malo sam dodao vode u mash tak da je išlo 35 litara mash i 20 sparge.

Dost dugo mi je sparge išao.. Jedno sat vremena.

Ispalo 40ak litara 1.043

Učinkovitost mi ispada samo 54%.. :(

Nemam pojma di zapinjem..
1. Jesi stavio manual mode i namjestao fazu ukomljavanja ili auto? Takodjer, on i kada dosegne temp, mora povremeno dogrijavati, jel to u pitanju? Isto tako, ja kad dosegnem temp ukomljavanja, stavim snagu na 1500w, manje su varijacije temp onda. A ako bi htio i konstantniju temp, razmisli o nekoj izolaciji oko njega, ima negdje po temama, meni je to sljedece na todo listi, nesto sto se moze jednostavno postaviti i skinuti, neka spuzva s cickom ili slicno...
2. Jesi radio mash out, tj fazu od 75’c na cca 20min, nakon ukomljavanja? Meni je to pomoglo glede efikasnosti... takodjer, sparge voda mora biti 75’c.
3. Psenica hoce zastopati sustav i ispiranje od sat vremena je ocekivano... ekipa vani po forumima spominje koristenje rice hulls kad je vise od 30% psenice. Iako, ni prebrzo ispiranje ne valja, po Palmeru ti je i idealno od pol sata do sat, prebrzo ispiranje smanjuje efikasnost. Ja jos i promijesam tu i tamo pri ispiranju, i gledam da mi je razina vode uvijek cm ili dva iznad slada. Prvo kuhanje mi je iskoristivost bila 65%, a drugo vec 80%
4. Oznaceni volumeni na loncu varaju! Kod mene za cca 2l. Moze utjecati na proracune... takodjer, provjeri i po potrebi kalibriraj njegov termometar s nekim pouzdanim.
5. Utjecaj sastava i ph vode na ispiranje... samo hint za daljnje istrazivanje, ukoliko gornji koraci ne pomognu.
6. Provjeriti samljevenost slada...

Eto par ideja savjeta pa vidi, nadam se da ce pomoci
1. Manualni mod. Namjestio 65 C, 60 min. Dosao do 65, počeo odbrojavati, smanjio sam snagu, a temp nastavila rasti do skoro 69.

2. Sve tak radio kak si napisao.

3. Fakat se zastopalo. Vodu sam nalio na dva puta. Drugi put cu polako dodavati.

4. Volumen sam mjerio s drugim loncem od 9 l koji ima točne oznake. Skužio sam da ovaj pokazuje oko 2 litre manje.

5. S vodom se tek moram uhvatiti u koštac. Mozda prek ljeta..

6. Mozda pšenicu malo grublje mljeti..

Nista, kuhat opet. 😊

Hvala!!

a ka ta g na eee
Postovi: 226
Pridružen/a: pon sij 23, 2017 8:45 pm
Lokacija: zagorje zelene

Re: Drugo kuhanje - Pivovara SI

Post Postao/la a ka ta g na eee » uto svi 08, 2018 10:13 am

kaj se tice iskoristivosti, ja sam nedavno imao razliku vise od 10% na istom receptu, istoj opremi, i do sad sam imao jako ponovljiva kuhanja i rezultate istih... jedino je razlika bila u tome kaj nisam uzeo slad na mjestu gdje ga inace uzimam, tak da je moguce da je i u tome dio problema...

----

e da i ako imas onaj analogni plovak pazi na temperaturu jer ti dosta ovise mjesenja o temperaturi sladovine...

Odgovori