Popis site-ova za nabavku sirovina

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderator/ica: Poljo

Odgovori
Travolta

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Travolta » sri lis 10, 2018 6:22 pm

Poljo je napisao/la:
sri lis 10, 2018 12:31 pm
Meni je beershop oduvijek bio za kupit nesto u zadnji tren kad skuzim da mi fali. (tipa vrecica-2 kvasca) Ili za kupit vrecu slada. Sladovi imaju ok cijene.. Ja ne znam kome on uspjeva uvaljat amarillo za 97kn 100g i ostale hmeljeve u slicnom cjenovnom rangu.
Kod SZP mi je problem jedino sto nemaju neke ponude za vece kolicine, a 275kn za 25kg pale ale slada mi je ipak puno ako ga mogu kupit za 175kn.
Skuzio sam da mi je mojepivo taman neki najbolji balans oba svijeta. Imaju ok startne cijene a na kolicine se po defaultu obracunava popust.
Da nije ni meni jasno zasto sve za pivo nema ponude za pakiranja od 25kg,mozda bi netko mogao sibnuti porku Mariu ili Davoru da se vidi jel bi se to moglo rjesiti?

ihm8888

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la ihm8888 » sri lis 10, 2018 7:30 pm

Poljo je napisao/la:
sri lis 10, 2018 12:31 pm
Meni je beershop oduvijek bio za kupit nesto u zadnji tren kad skuzim da mi fali. (tipa vrecica-2 kvasca) Ili za kupit vrecu slada. Sladovi imaju ok cijene.. Ja ne znam kome on uspjeva uvaljat amarillo za 97kn 100g i ostale hmeljeve u slicnom cjenovnom rangu.
taj sam :lol:
beershop mi je na walking distance pa stvar inercije - prošećem, kupim i brewam. no mislim da je s time gotovo sad nakon godine ipo; iako mi je uvijek taj čin odlaska u dućan kupiti sastojke za kuvanje bilo "napeto" :D

Odgovori