slad - izbor prema vrsti piva

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
VGdogy
Postovi: 53
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 1:28 pm
Lokacija: Velika Gorica

slad - izbor prema vrsti piva

Post Postao/la VGdogy » ned ožu 08, 2015 9:18 pm

Interesira me obzirom na dostupnost slada od razlicitih proizvodjaca koliki je utjecaj na kvalitet piva to sto birate odredjenog proizvodjaca. To se prije svega odnosi za nas najlakse dostupnih njemackog Wayermann i belgijskog Castle Malting. Da li ste imali kakve bolje rezultate s nekim od navedenih sladova, mijesate li ih u receptima, preporucate li za neki stil bas odredjenog proizvodjaca i tako dalje i tako blize. Pitanje je i za ostale proizvodjace koje kod nas teze nabaviti (npr. Muntons) i ima li kakvih preporuka po tom pitanju. Jos me intreresira gdje je toj prici nas NG slad po pitanju kvalitete i vrsti piva koja se preporucaju raditi s istim.
volim pivo

Avatar
Saša
Postovi: 532
Pridružen/a: uto ožu 20, 2012 1:13 pm
Lokacija: Zagreb, Špansko

Post Postao/la Saša » pet ožu 13, 2015 1:55 pm

Po mom mišljenju previše si ušao u dubinu s pitanjem? Nisam siguran dali ti itko može sa sigurnošću reći koji je slad s obzirom na tip i proizvođača , a s time i stilom pive najbolji. Zato valjda nitko i ne odgovara na post. Bitno je naglasiti, barem koliko je meni poznato, nitko se ne buni na kvalitetu slada koji su na našem tržištu čak i na NG. NG je zakon valjda ju svi koriste. Jednostavno odabereš shop naručiš što ti treba i kuhaš .

Avatar
Mogwai
Postovi: 542
Pridružen/a: sub sij 21, 2012 3:41 pm
Lokacija: Sveta Nedelja/Samobor

Post Postao/la Mogwai » pet ožu 13, 2015 2:59 pm

Postoji razika. I u iskoristivosti i u okusu.
Ovisi koje stilove kuhaš i što želiš postići. Meni najviše odgovara Castel sladovi jer kuham te stilove pive (belgijanke). Iskoristivost je super i okus koji želim.
Po meni nova gradiška malo zaostaje po kvaliteti (okus) od drugih ali to je više osobni dojam nego utemeljeno na konkretnim stvarima.

Isprobaj svaki pa vidi sam.

Avatar
VGdogy
Postovi: 53
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 1:28 pm
Lokacija: Velika Gorica

Post Postao/la VGdogy » pet ožu 13, 2015 3:28 pm

Pitanje nije bilo duboko nego vise sto vi preferirate i eventualno zasto. Nisu potrebni znanstveni dokazi nego vasa subjektivnost.
Ja bih mogao napisati u svoje ime, jer sam koristio sve navedene sladove iz prvog posta, ali sam jos uvijek toliko neiskusan u svemu ovome da jos ne mogu biti niti subjektivan. Posebice jer sam ih i mijesao u receptima.
Ono sto sam primijetio kod ova dva velika proizvodjaca je da im je zrno bilo kojeg slada potpuno identicno dok kod NG zrna su razlicite velicine, a i nijanse samog zrna su dosta razlicite.
To sto je jedan belgijanac, a drugi svabenzi vjerujem da se i priprema slada oslanja na neku vrstu pivarske tradicije iz tih zemalja, a da li to utjece na nasu kvalitetu piva samo me je interesiralo iz kuta vas iskusnijih pivara.
Hvala u svakom slucaju na vasem misljenju!

Zivili i pivili! :loce: [/list]
volim pivo

Avatar
vatre
Postovi: 231
Pridružen/a: uto tra 16, 2013 10:07 am
Lokacija: bjelovar

Post Postao/la vatre » sub ožu 14, 2015 12:37 pm

Tja. Za bazne sladove preferiram Castle, samo zato što ih kupujem na vreće a bliže mi je otići do Pufa u ZG nego u SB. Inače nemam preferencije. Što se miješanja tiče, nemaš tu problema. Evo, sad sam bacio oko na raženi slad kojeg ima u SveZaPivo, a Puf nema ništa takvo. Kuhat ću RyePA sa tim sladom, a drugi dio baznog će biti Castle Maltingov Pale Ale. Što se iskoristivosti tiče, vjerojatno postoje neke sitne razlike, ali mislim da tu drugi faktori igraju veću ulogu, i meni se sve to vrti oko iste cifre. Varijacije od 2-3 posto i onako očekujem.

Za NG nemam pojma, nisam puno kuhao s njihovim sladom, ali ono što jesam, nijesam imao primjedbi.
fermentacija = civilizacija

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sub ožu 14, 2015 1:54 pm

Kod NG slada zna biti dosta razlike od vreće do vreće ..
Nemoguće je imati stalnu ujednačenost slada pošto se pivarski ječam otkupljuje od stotine proizvođača ..
Ovisi o njivi ,gnojidbi ,godini i svašta nešta .
Nemoguće je izmješati tisuće tona ječma pa da uvijek bude ista kakvoća ..
Par vreća je bilo dobro ,većina je bila vrlo dobro a par vreća vrhunsko (kao da je specijalni slad ) ..
:zivjeli2:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

IJEZDA
Postovi: 26
Pridružen/a: uto lis 06, 2009 8:50 pm
Lokacija: Zg

Post Postao/la IJEZDA » sub ožu 14, 2015 9:29 pm

Moje iskustvo da kod slada gledam veličinu i ujednačenost zrna i tu mi je wayermann bez premca jer i po američkim breew shopovima prodaju njihov slad dok gradiški na žalost je nujednačene kvalitete jer prvoklasni slad daju pivovarama sa kojim imaju ugovor a drugima šta ostane nemojte se zavaravati nije problem utvrditi po kvaliteti koje zrno bolje .

Odgovori