worcesterhopshop.co.uk - problem

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Čipoš
Postovi: 16
Pridružen/a: pet sij 10, 2014 9:52 pm

Post Postao/la Čipoš » uto ožu 11, 2014 9:56 am

Uputio sam prigovor pošti i dobio odgovor da su pošiljke možda poslane a možda i nisu, da su možda izgubljene na britanskoj a možda na našoj strani i da je nemoguće bilo što saznati.
Totalno glupa situacija. Ostao sam bez hmelja a nemam osnove da se ikome žalim.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » uto ožu 11, 2014 11:23 am

:roll: Tako sam i ja jednom, dok sam bio mlad, opleo po pošti, a i vrijednost pošiljke bila je taman za popizdit. I, doznao za moj gnjev i "moj" veseli poštar. Bogumi, od tog trenutka bilo mi je više muka od njegovih glupiranja nego od štete iz prvotne pritužbe. Morao sam od godišnjeg uzeti slobodan dan, sačekati poštara kad nailazi kroz ulicu, lijepo ga napojiti alkoholom, objasnit mu da pritužba nema veze s njim i da, ako bude još za..bav'o s dostavama, ostat će bez posla zbog alkoholiziranja na radnom mjestu. Skupilo se i pouzdanih svjedoka... i konačno se poštar, tek nakon nekoliko mjeseci smirio.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
franski
Postovi: 66
Pridružen/a: pon lip 04, 2012 12:35 pm
Lokacija: Zagreb, Grad Zagreb

Post Postao/la franski » uto ožu 11, 2014 11:53 am

frend im je slao jucer mail i rekli su mu da ne salju vise u hr upravo zbog problema gubljenja posiljki, e sad neznam jel to samo trenutno ili odustali

Čipoš
Postovi: 16
Pridružen/a: pet sij 10, 2014 9:52 pm

Post Postao/la Čipoš » uto ožu 11, 2014 12:22 pm

Don Genovese je napisao/la::roll: Tako sam i ja jednom, dok sam bio mlad, opleo po pošti...
Svjestan sam da prigovaranje može biti kontraproduktivno, ali toliko me nemogućnost kuhanja izludila da nisam mogao ne reagirati.
franski je napisao/la:frend im je slao jucer mail i rekli su mu da ne salju vise u hr upravo zbog problema gubljenja posiljki, e sad neznam jel to samo trenutno ili odustali
Izgleda da nije samo jedan poštar.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto ožu 11, 2014 1:02 pm

čipoš , ak si u zg , dođi do mene po hmelj.

nebu nas niko je..... :hmelj: :pivo3:

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » uto ožu 11, 2014 1:18 pm

Čipoš je napisao/la:...Svjestan sam da prigovaranje može biti kontraproduktivno, ali toliko me nemogućnost kuhanja izludila da nisam mogao ne reagirati...
Ma znam kako ti je, ne krivim ja tebe za ništa. Taj trgovac, u vrijeme ove krize i/ili po nekom zdravom nahođenju neće pokušati za "neku siću" podignuti cijenu pa osigurati pošiljku (barem kao opciju u web shopu), već otkazuje isporuke. Neka mu je... Nije njegov hmelj zadnji u selu :lol:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
grigor
Postovi: 106
Pridružen/a: ned stu 27, 2011 5:28 pm
Lokacija: Zagreb/Prelog

Post Postao/la grigor » uto ožu 11, 2014 2:45 pm

Čipoš je napisao/la:Uputio sam prigovor pošti i dobio odgovor da su pošiljke možda poslane a možda i nisu, da su možda izgubljene na britanskoj a možda na našoj strani i da je nemoguće bilo što saznati.
Totalno glupa situacija. Ostao sam bez hmelja a nemam osnove da se ikome žalim.
Ista situacija je i kod mene. Bio sam danas na posti, kazu da nikad nista nije stiglo. Kim veli da je to poslano.
Cak mi nije ni toliko do tih para nego nemogucnost da napravim pivo sa zeljenim hmeljem. Nadam se da ce ekipa iz svezapivo.hr sto prije imati u ponudi nove hmeljeve.

Jedno je sigurno, od njih (worcester) vise nikad ne narucujem.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » uto ožu 11, 2014 3:37 pm

grigor je napisao/la:Jedno je sigurno, od njih (worcester) vise nikad ne narucujem.
Moas shvatit jedno, a to da nije do njih sigurno. ;)
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
grigor
Postovi: 106
Pridružen/a: ned stu 27, 2011 5:28 pm
Lokacija: Zagreb/Prelog

Post Postao/la grigor » uto ožu 11, 2014 4:36 pm

Zedni je napisao/la:
grigor je napisao/la:Jedno je sigurno, od njih (worcester) vise nikad ne narucujem.
Moas shvatit jedno, a to da nije do njih sigurno. ;)
A gle ocito je da negdije nesto ne funkcionira, da se to samo meni desilo mogao bi to razumijeti, ali ima vise ljudi sa istim problemom.

Po meni su si trebali dati malo truda pa provjeriti zasto njihova roba ne dolazi do kupca (tracking number).

Tako da...evo, s njima necu vise pazariti sigurno.

Avatar
hrvoje461
Postovi: 342
Pridružen/a: sub stu 27, 2010 4:04 pm
Lokacija: Konjsko (Karlobag)

Post Postao/la hrvoje461 » uto ožu 11, 2014 6:30 pm

Od ovih nikad nisam nista narucivao ali nerucivao sam kojekakvih stvari iz ujedinjenog kraljevstva I nikad se nije dogodilo da mi nije doslo (cak I prije nego smo usli u EU). Ne vjerujem bas da u posti nasoj ili njihovoj imaju nesto protiv njih pa im ne prosljeduju posiljke u Hrvatsku.
Give a man a beer, and he wastes an hour, but teach a man how to brew, and he wastes a lifetime. - Unknown

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » uto ožu 11, 2014 9:02 pm

Zedni je napisao/la:Moas shvatit jedno, a to ...
su dvije stvari: treća i četvrta. Svi "uglavnom" na početku tvrde da su nevini .... :lol:
grigor je napisao/la:...Tako da...evo, s njima necu vise pazariti sigurno.
Eeee, jesi nekiiiii :lol:
hrvoje461 je napisao/la:... Ne vjerujem bas da u posti nasoj ili njihovoj imaju nesto protiv njih ...

Ma tko bi imao što protiv koga, he, to netko radi samo kako bi si prisvojio pošiljku, ništa osobno. Vjerojatno je već skužio sadržaj pa sakuplja. Za koji dan na ebayu će prodavat', il' će kuhat' da će se sve "puš't" :lol:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » uto ožu 11, 2014 9:20 pm

Vjerojatno neki postar pivar zadrzava posiljke za sebe ;)
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto ožu 11, 2014 9:35 pm

umjesto šamaranja pretpostavkama bilo bi bolje da neko napiše zaključak ili savjet . prodavaču je stalo do reputacije jer mu je bitan pozitivan odaziv i javna je pravna osoba . poštari su anonimusi .ako nije plačeno praćenje pošiljke , nemate se ćemu čuditi .
kakva je pouka za ubuduće ??? Ž

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » uto ožu 11, 2014 10:10 pm

Nema "ubuduće". Prodavaču nije stalo do reputacije i povlači se s ovog dijela tržišta.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
grigor
Postovi: 106
Pridružen/a: ned stu 27, 2011 5:28 pm
Lokacija: Zagreb/Prelog

Post Postao/la grigor » uto ožu 11, 2014 10:45 pm

Don Genovese je napisao/la:Nema "ubuduće". Prodavaču nije stalo do reputacije i povlači se s ovog dijela tržišta.
Ocito je da im nije stalo do reputacije. Nakon sto sam ih obavijestio o ''problemu'' nisu mi nista odgovorili.
Ne trazim neke isprike, taman da su tekli "tko ti je kriv sto nisi platio preporucenu posiljku"....nista.

Zakljucak: Svakako u buduce traziti tracking number i platiti mozda koji dolar/euro/funtu vise, ali onda znas da ce ti posiljka doci, a ako i ne dodje ako se ne varam imas pravo na povrat sredstava.

Odgovori