Pšenični slad

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Bad-Mark
Postovi: 93
Pridružen/a: sri pro 10, 2008 2:36 pm

Pšenični slad

Post Postao/la Bad-Mark » pon kol 03, 2009 11:20 am

Otvaram novi topic iz razloga što smo kum i ja odlučli nabaviti taj pšenični slad.
Nema ga nigdje u Hrvatskoj koliko sam tražio ako netko je našao slobodno neka se javi.
Našao sam u blizini Ljubljane. Mi mislimo ići u četvrtak po njega. 1 kg pšeničnog sladnog ekstrakta je 6.50 eura.
ima 300 km plus vinjete tako da ako netko želi podijeliti trošak neka se javi.
Za kvalitetu proizvoda ne odgovaramo jer idemo isto po njega prvi puta.
Mi mislimo uzeti 10 kg toga slada. Slad je koliko sam skužio lika 100 % pšenica pa se koliko sam vidio recepte miješa sa ječmenim u omjeru 60 : 40 u korist ječma.
Pozdrav.

marbos
Postovi: 104
Pridružen/a: čet svi 21, 2009 12:23 pm

Post Postao/la marbos » pon kol 03, 2009 11:59 am

Ja sam zainteresiran za kupnju pšeničnog slada (ekstrakt nedolazi u obzir). Zašto nepitaš u Irex aromi čini mi se da je tamo vreća od 50 kg slada koštala cca 400 kn. Meni treba 20-tak kg.

Bad-Mark
Postovi: 93
Pridružen/a: sri pro 10, 2008 2:36 pm

Post Postao/la Bad-Mark » pon kol 03, 2009 12:40 pm

Tako je u Irex-u ima baš slad mi smo našli ekstrakt.
1 kg je 6.67 + PDV.

Ako pšenično pivo mora biti u omjeru kako se radi iz ječmenog ekstrakta i pšeničnog slada u kombinaciji.

Ako ništa drugo marbos mi u četvratk sigurno idemo u nabavku.

Molim samo ozbiljne ponude da se ovdje jave u vezi podjele.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon kol 03, 2009 4:45 pm

Ok, ja te na kraju ne kuzim. Uzimate ekstrakt ili zrno? Ako je ekstrakt ja sam zanteresiran za dio (ovo je ozbiljna ponuda :)

Bad-Mark
Postovi: 93
Pridružen/a: sri pro 10, 2008 2:36 pm

Post Postao/la Bad-Mark » pon kol 03, 2009 5:24 pm

:) hehe. Ma kad smo prvi put zvali u irex aromu rekli su da nemaju ništa od pšenice sda na kraju ispada da imaju. U među vremenu sam našao pšenični ekstrakt u blizini ljubljane sutra se moram čut sa čovjekom iz dućana da vidimo dal postoji mogučnost dostave u brežice.
Sad se premišljamo dal ić po 3 kg pšeniočnog ekstrakta na put od 300 km. Zato sam mislio da ako ima nekoga još zainteresiranoga da se podijele troškovi pa da idemo nas recimo 5 tamo pa da uzmemo veću količinu. Dogoovrimo povrat poreza i tako to.

A danas nakon što mi je marbos odgovrio na post da imaju u irex aromi pšeničnog slada sam nazavao i gle čuda ipak imaju iako su rekli da nemaju kada sam zvao prije par mjeseci i rekli su da ga neće imati. Netko tu nekoga hebe.

Uglavnom ako na s se dosta skupi za ekstrakt rado bih se zaletio po njega nego radio sa sladom. Eto kako stvari stoje za sda su samo dvoje zainteresirani za ekstrakt.
Ajmo ljudi da napravimo pšenično prije susreta u devetom pa da imamo što za degustaiciju. :)

jux
Postovi: 254
Pridružen/a: uto svi 05, 2009 4:19 pm

Post Postao/la jux » uto kol 04, 2009 8:17 am

Znaci vi kupujete psenicni sladni ekstrakt.Zasto ne uzmete onaj sa pekar servica,kako je prije bilo u dogovoru?

Bad-Mark
Postovi: 93
Pridružen/a: sri pro 10, 2008 2:36 pm

Post Postao/la Bad-Mark » uto kol 04, 2009 11:19 am

Razgovarao sam sa tehnologom iz pek servica i imaju samo slad ne ekstrakt. Jedini ekstrakt koji sam našao je ovaj iz slovenije.

Bad-Mark
Postovi: 93
Pridružen/a: sri pro 10, 2008 2:36 pm

Post Postao/la Bad-Mark » sri kol 05, 2009 6:48 pm

Tko je naručio je naručio. Odluka je ipak pala na pšenični sladni ekstratkt. Slijedeći puta radimo iz čistog slada. Javim kada idemo drugi puta u nabavku. Pozdrav.

Kak je prošlo kuhanje piva naravno popratim sa slikama i izvještajem u drugom topicu.

darkland
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 04, 2009 9:37 pm
Lokacija: izmedju bosne hr i germany

Post Postao/la darkland » pon lis 19, 2009 11:42 am

Ja u minhenu nabavio 50kg slada ali je u zrnu. Ajd savjeti kako da ga najbolje i najjednostavnije zgnjecim bez kupnje nekih tamo specijalnih strojeva

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon lis 19, 2009 2:25 pm

U krpi pa batom ili valjkom za tijesto pa udari. Neki vele staviti u blender s malo vode pa okrenuti par puta. U svakom slucaju, ideja je slomiti svako zrno no ne i pretvoriti u brašno jer se onda jako teško cijedi cladovina

Odgovori